Zobacz temat - [R600] Serwis klimy - dolnośląskie - lubuskie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Serwis klimy - dolnośląskie - lubuskie

Skiba - Czw Sie 02, 2007 11:46
Temat postu: [R600] Serwis klimy - dolnośląskie - lubuskie
Witam,

Przymierzam się znów do serwisu klimy, wraz z wymianą osuszacza (który wydaje mi się, że od dawna nie był wymieniany). Kłopot polega na tym, że gdzie nie zadzwonię, gdzie nie pojadę, to albo nie wiedzą co to osuszacz, albo mówią: "Panie olej tą wymianę, po co to Panu. Ja jeżdżę 10 lat i nie wymieniałem i też chłodzi ... zbędne koszty itp."

Teraz moje pytanie, czy możecie polecić zakład, specjalizujący się w serwisie/naprawach klimatyzacji w dolnośląskim/lubuskim, który solidnie dokona takiej wymiany ?

dzięki za pomoc
pozdrawiam
Damian

Paul - Czw Sie 02, 2007 12:34

Skiba napisał/a:
Teraz moje pytanie, czy możecie polecić zakład, specjalizujący się w serwisie/naprawach klimatyzacji w dolnośląskim/lubuskim, który solidnie dokona takiej wymiany ?

Co prawda ani to lubuskie, ani dolnośląskie, ale polecam mojego magika w Lesznie.
Ul. Szybowników, zaraz na wjeździe od Głogowa.
Nie mam na niego teraz żadnych namiarów, ale jak to Cię interesuje, to daj znać - znajdę :D

Skiba - Czw Sie 02, 2007 12:49

Paul napisał/a:
Co prawda ani to lubuskie, ani dolnośląskie, ale polecam mojego magika w Lesznie.
Ul. Szybowników, zaraz na wjeździe od Głogowa.
Nie mam na niego teraz żadnych namiarów, ale jak to Cię interesuje, to daj znać - znajdę :D


Magik tzn. od wszystkiego .. czy zakład specjalizuje się w klimie ?

Paul - Czw Sie 02, 2007 13:22

Skiba napisał/a:
Magik tzn. od wszystkiego .. czy zakład specjalizuje się w klimie ?

Klima, elektryka, elektronika, alarmy. Osuszacz też Ciwymieni, tylko się umów, żeby zdążył zamówić :P

Skiba - Czw Sie 02, 2007 13:48

Paul napisał/a:
Klima, elektryka, elektronika, alarmy. Osuszacz też Ciwymieni, tylko się umów, żeby zdążył zamówić :P


Dziwi mnie tylko to, że nikt mi przy serwisie klimy nigdy nie proponował wymiany osuszacza. Zawsze ta sama gadka "Panie olej to ...", a jak dzwonię po zakładach, że chcę wymienić, to słyszę: "Ale po co, nie trzeba, osuszacz z 15 lat pociągnie. ..."

Dzięki za info o magiku z Leszna. Przedzwoniłem, i mam nadzieję niedługo się umówię na wizytę.