Zobacz temat - [R200 1.4 '99] Programowanie pilotów w Lublinie?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 1.4 '99] Programowanie pilotów w Lublinie?

MiL999 - Pią Sie 03, 2007 14:05
Temat postu: [R200 1.4 '99] Programowanie pilotów w Lublinie?
Przeglądalem wlasnie techniczny FAQ i natknalem sie na cos takiego:

http://www.roverki.pl/mod...ies=Technika#84

Napisane tam jest ze firma Chrust w Lublinie potrafi zaprogramowac pilota do Rovera. Az mi sie wierzyc nie chce i az sie do nich wybiore:) ale moze ktos juz cos o tym blizej wie?

sTERYD - Pią Sie 03, 2007 15:40

tą wiadomość zamieszczono w faq po tym jak ktoś z lublina wlaśnie u nich programował sobie pilota i się pochwalił na forum, więc szukajka się kłania :P

a poza tym POPRAW TEMAT (krzyczę :twisted: )

MiL999 - Pon Sie 06, 2007 08:49

Ano znalazlem posta dotyczącego kodowania pilotow w lublinie. Jezeli tak sie da to byłoby po prostu zajebiście :) Jezeli sie tam wybiore to go podpytam jak to robi i czym i tu opisze. Nie obiecuję że bedzie to szybko, bo nie mam teraz wcale czasu, ale bedzie :)
morris - Pon Sie 06, 2007 22:13

sTERYD napisał/a:
tą wiadomość zamieszczono w faq po tym jak ktoś z lublina wlaśnie u nich programował sobie pilota i się pochwalił na forum

A to byłem ja i potwierdzam raz jeszcze, że zaprogramowałem tam dokupionego pilota (programowane były oczywiście oba). Używa jakiegoś uniwersalnego kompa z oprogramowaniem do Lukasa, nie sczytuje niestety kodów immo. Póki co piloty działają bez zarzutu (ten dokupiony trochę gorzej, ale to może być wina baterii, których nie wymieniłem). Warto się potargować z ceną, ja zapłaciłem 50zł, bo tyle powiedział przez tel., ale potem próbował podbić cenę :evil: