Zobacz temat - XII Ogólnopolski Zlot klubu ROVERki.pl
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - XII Ogólnopolski Zlot klubu ROVERki.pl

emes - Pon Sie 06, 2007 13:49
Temat postu: XII Ogólnopolski Zlot klubu ROVERki.pl
Witam,

W imieniu zarządu Klubu ROVERki.pl chciałbym zaprosić wszystkich klubowiczów oraz symatyków na XII Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl, który odbędzie się od 5 do 7 października, w miejscowości Szumirad. Będziemy zakwaterowani w Ośrodku Wypoczynkowym Leśny Szumirad.

Tradycją ubiegłych zlotów jesiennych, kolejny również będzie miał charakter integracyjny. Przygotowujemy dla wszystkich uczestników ciekawe zabawy integracyjne. Dołożymy wszelkich starań, aby czas spędzony na zlocie jesiennym na długo pozostał w naszej pamięci.

Formularz zgłoszeniowy, harmonogram zlotu oraz pozostałe szczegóły pojawią się w najbliższym czasie.

maciej - Pon Sie 06, 2007 13:58

Super!
Jeszcze tylko artykuł na stronę by się przydał. :)

emes - Pon Sie 06, 2007 14:11

maciej napisał/a:
Super!
Jeszcze tylko artykuł na stronę by się przydał. :)


Artykuł na stronie klubowej pojawi się jeszcze dzisiaj. Wysłałem już treść do Brt, chyba że masz chwilę wolnego czasu, to mogę też wysłać do Ciebie :-)

piotr8 - Pon Sie 06, 2007 15:06

Witam
Nareszcie coś w pobliżu już sie nie moge doczekać :mrgreen:

pawciu87 - Pon Sie 06, 2007 15:12

ja wracam do kraju 22 wrzesnia, musze jeszcze kilka rzeczy z autem zrobic, mam nadzieje ze sie wyrobie bo w koncu miejscowosc jest tylko 60 km od mojego miasta :wink: BTW, jak mi sie nie uda jednak czasowo zorganizowac to byc moze goscinnie bym wpadl, jesli nie ma nikt nic przeciwko :razz:
Brt - Pon Sie 06, 2007 15:18

Przyjedź nawet nie do końca wypieszczoną bryka ;) ważna obecność i to najlepiej od piątku :mrgreen: A jak jednak sie nie uda to gościnnie też mozna i nikt nie będzie miał nic przeciwko :)
pawciu87 - Pon Sie 06, 2007 23:24

Brt napisał/a:
Przyjedź nawet nie do końca wypieszczoną bryka ;) ważna obecność i to najlepiej od piątku :mrgreen: A jak jednak sie nie uda to gościnnie też mozna i nikt nie będzie miał nic przeciwko :)


nawet nie wiesz Brt jak bardzo bym chcial, ale wracaaam musze zalatwic studia sobie na samym poczatku, pozniej musze uderzyc do sieradza(50 km w jedna strone), do warszawy(200 km), do torunia, z torunia do wroclawia, z wroclawia z powrotem do torunia, i dopiero do domu(czyli kolo 1000 km), i jeszcze chce pojechac w gory(ale to juz chyba nie moja r600 :lol: ) wiec mam nadzieje ze uda mi sie wpasc na zlot, w koncu 60 km tylko, ale nie jestem tego do konca pewien, musze tez auto doszykowac, zeby bylo tak jak sobie wymarzylem - taki juz jestem, ale jak bede na pewno mnie rozpoznacie :mrgreen: :grin: :wink:

Viniu - Wto Sie 07, 2007 08:57

No widzę, że tym razem bliżej mnie, więc istnieje promyk nadziei, że wpadłbym np. na sobotę... zwłaszcza, że mam rodzinkę w Namysłowie :) A że tak spytam z pewną dozą nieśmiałości... czy jest tam jakieś miejsce typu lotnisko itp. na jakieś próby czasowe?? Nie to żebym się wyrywał swoim 1.4 8V :mrgreen: ale chętnie popatrzyłbym co potrafia nasze Roverki...
Irek - Wto Sie 07, 2007 09:19

Viniu napisał/a:
czy jest tam jakieś miejsce typu lotnisko itp. na jakieś próby czasowe?? Nie to żebym się wyrywał swoim 1.4 8V :mrgreen: ale chętnie popatrzyłbym co potrafia nasze Roverki...


z zalozenia zlot drogi, ktory wymaga wynajecia obiektu do realizacji prob sportowych, to jest ten letni... teraz na jesieni ma odbyc sie glownie integracja poprzez wspolna zabawe :)

pozdr
irek

AndrewS - Sro Sie 08, 2007 00:57

mam ponad 300km w jedna strone, ale pasowaloby przegonic fure :mrgreen:
w gre wchodzi oczywiscie rover, bo ma LPG
troche strach nim jechac, bo czasami mam problem z odpaleniem szczegolnie jak dlugo postoi
kiedy jade 125p to jestem bardziej pewny, ze nic sie nie stanie :mrgreen:

walkie - Sro Sie 08, 2007 07:57

AndrewS, nie łam się. My do Jachranki mieliśmy 500 km i przyjechaliśmy :)
maciej - Sro Sie 08, 2007 10:16

walkie napisał/a:
My do Jachranki mieliśmy 500 km i przyjechaliśmy

Bo jechaliście zygzakiem. ;)
Ja mam z Wrocka do Wawy do domu 350 km i z domu do Jachranki 45 km. :)

walkie - Sro Sie 08, 2007 10:19

maciej, ciiii, ja też zwykle jadę 350 km i jadę w 4 h. Z resztą raz Cię przecież goniłam na trasie :) A Ty dzwoniłeś do mnie z informacjami gdzie mam na niebieskich uważać :)
maciej - Sro Sie 08, 2007 10:47

Pamiętam, pamiętam. :)
walkie - Sro Sie 08, 2007 10:54

:)
piter34 - Sob Sie 11, 2007 19:53

emes napisał/a:
Witam,

W imieniu zarządu Klubu ROVERki.pl chciałbym zaprosić wszystkich klubowiczów oraz symatyków na XII Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl, który odbędzie się od 5 do 7 października, w miejscowości Szumirad. Będziemy zakwaterowani w Ośrodku Wypoczynkowym Leśny Szumirad.

Miłe info.
Szkoda, że nie mogę zagwarantować swojego przybycia :(

emes napisał/a:
Artykuł na stronie klubowej pojawi się jeszcze dzisiaj.

Zaginął? :mrgreen:

walkie - Sob Sie 11, 2007 20:22

piter34 napisał/a:
Miłe info.
Szkoda, że nie mogę zagwarantować swojego przybycia :(


A to czemu?

qbus2005 - Nie Sie 12, 2007 08:58

Witam
ten Szumirad jest jakies 90 km z Bytomia :grin:
postarm sie byc :wink:
jedzie ktos z Bytomia/Gliwic lub okolic :) mozna by "peleton" zrobic :mrgreen:

emes - Nie Sie 12, 2007 15:46

piter34 napisał/a:
Zaginął?


Jeszcze się nie pojawił.

Na pytania w sprawie informacji na stronie niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć, ale chyba powinieneś znać odpwiedzi, w końcu jesteś administratorem :-)

MaReK - Nie Sie 12, 2007 15:56

emes napisał/a:
Jeszcze się nie pojawił.

Na pytania w sprawie informacji na stronie niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć, ale chyba powinieneś znać odpwiedzi, w końcu jesteś administratorem :-)

Gdzie lezy problem? Moze ja pomge skoro nie ma chetnych?

Pozdrawiam,

paver - Nie Sie 12, 2007 22:01

Jestem tu całkiem swieżutki ale chetnie poznałbym zwyczaje klubu i klubowiczów. Tylko nie wiem jakie wymagania trzeba spełnić żeby "dostać" sie na ten zlocik :)
Pozdro 4 all

walkie - Nie Sie 12, 2007 22:06

W stosownym czasie pojawi się na stronie formularz. Należy go wypełnić, wpłacić kasę i przyjechać :)
Tomaszi - Nie Sie 12, 2007 23:49

dodam tylko, że formularz jak się pojawi to oczywiście na Stronie Klubowej nie na forum. :idea:
Wojtek_Km - Wto Sie 14, 2007 19:51

Witam wszystkich! Jeśli tylko czas mi pozwoli postaram się być na zlocie.
piotr8 - Sro Sie 15, 2007 10:53

Cytat:
dodam tylko, że formularz jak się pojawi to oczywiście na Stronie Klubowej nie na forum

Myśle że na forum też by nie zaszkodził :grin:

walkie - Sro Sie 15, 2007 10:54

Myślę, że by zaszkodził. Bo nie da się ich powiązać a potem jedni sie zapiszą tu, drudzy na stronie a jeszcze inni pomyślą że trzeba i tu i tu. Kaszana
emes - Sro Sie 15, 2007 11:51

piotr8 napisał/a:
Myśle że na forum też by nie zaszkodził


Na forum będzie link do formularza na stronie klubowej :-) To w sumie tak, jakby był na forum i na stronie :-)

piotr8 - Sro Sie 15, 2007 13:23

emes, i o to mi chodziło :mrgreen:
pyshauek - Sob Sie 18, 2007 15:51

z checia bym sie pojawil, ale niestety za daleko...
maciej - Sob Sie 18, 2007 16:05

pyshauek napisał/a:
z checia bym sie pojawil, ale niestety za daleko...

Jak to za daleko?
Z Mazowieckiego to pewnie cała kolumna pojedzie. :)
Jeśli nie chcesz jechać swoim autkiem, to można się zawsze jakoś zorganizować. :)

pyshauek - Sob Sie 18, 2007 16:09

noo jezeli ktos z obecnych bedzie sie wybieral i byla by grupa wyjazdowa to przemysle:)
Irek - Sob Sie 18, 2007 18:06

maciej napisał/a:

Jeśli nie chcesz jechać swoim autkiem, to można się zawsze jakoś zorganizować. :)


dokladnie - to zlot integracyjny wiec samochod nie jest "obowiazkowy" - mozna sie pod kogos podczepic

pozdr

Brt - Sob Sie 18, 2007 18:21

aaaatam daleko :D jakbys jechał na zlot 500km przez 12h to mógłbyś powiedzieć, że daleko :mrgreen: :lol: droga jest prosta i szybka, więc tylko jechać :) ale jak zostało już powiedziane, zawsze da sie do kogoś z okolic "podczepić" ;)
pyshauek - Sob Sie 18, 2007 19:04

ee koledzy drodzy...jakbym juz jechal to autkiem:) wkoncu kazdy jest fanem motoryzacji i z checia wyslucham porad bardziej wtajemniczonych w mechanike kolegow:) a poza tym zlot bez mgf to zlot stracony;]
pawciu87 - Sob Sie 18, 2007 19:09

ja na szczescie mam blisko, tylko nie wiem jak bedzie z czasem zeby sie tam wybrac,,, zreszta glosowalem na drugi termin:P
Tempest - Sob Sie 18, 2007 20:27

pyshauek napisał/a:
ee koledzy drodzy...jakbym juz jechal to autkiem:) wkoncu kazdy jest fanem motoryzacji i z checia wyslucham porad bardziej wtajemniczonych w mechanike kolegow:) a poza tym zlot bez mgf to zlot stracony;]

ja też na pierwszy zlot pojechałem m. in. z myślą o podszkoleniu się trochę z wiedzy o moim bolidzie a skończyło się na tym, że bawiłem się z innymi (za fajni ludzie i impreza aby marnować czas na "naukę" :wink: )
co do MGF to prawda, będziesz najprawdopodobniej jedynym, ale nie jedynym ze stajni MG :mrgreen:
co do kolumny to oczywiście jeśli jest ktoś chętny na wyjazd, a nie chce brać samochodu to służę pomocą (IInvit może potwierdzić miłą jazdę - szybką acz bezpieczną - w końcu dojechaliśmy no niee e :twisted: )

IInvit - Sob Sie 18, 2007 21:48

Tempest napisał/a:
IInvit może potwierdzić miłą jazdę - szybką acz bezpieczną - w końcu dojechaliśmy no niee e :twisted:

dokładnie tak :) polecam :) mi się podobało :)

pozdrawiam

own - Sob Sie 18, 2007 22:50

Trochę daleko ten zlot, z 300km... no ale trudno... jak ktoś pojedzie z Inowrocławia, Torunia lub Poznania to niech da znać ;-)
pyshauek - Nie Sie 19, 2007 16:24

ownstlr napisał/a:
Trochę daleko ten zlot, z 300km... no ale trudno... jak ktoś pojedzie z Inowrocławia, Torunia lub Poznania to niech da znać ;-)



hehe :) jedz przez warszawe :D :D:D

own - Nie Sie 19, 2007 16:41

pyshauek napisał/a:
hehe :) jedz przez warszawe :D :D:D


Może innym razem ;-) Z Wa-wy chyba trochę osób pojedzie...

piotr8 - Nie Sie 19, 2007 17:15

Cytat:
Trochę daleko ten zlot, z 300km

Jakie daleko ja właśnie wróciłem ze zlotu z Jastrowia 350km, dla chcacego .....

emes - Nie Sie 19, 2007 17:27

piotr8 napisał/a:
ja właśnie wróciłem ze zlotu z Jastrowia


Jaki zlot tam był?

own - Nie Sie 19, 2007 17:34

piotr8 napisał/a:
Jakie daleko ja właśnie wróciłem ze zlotu z Jastrowia 350km, dla chcacego .....


Ale do tego w październiku to chyba za daleko nie masz :-P
A tak BTW... jestem ,,chcący'' i będę ;-)

piotr8 - Nie Sie 19, 2007 17:39

Cytat:
Jaki zlot tam był?

II Ogólnopolski Zlot Użytkowników CB radio

A do tego w październiku to mam żyt beretem :lol:

Tomaszi - Nie Sie 19, 2007 20:00

To ja powiem tak.
Tak długo jak tylko dopisze mi zdrowie i będzie dane mi jeźdźić roverkiem (w ogóle jakim kolwiek autkiem), nie wydarzą się jakieś zdarzenia losowe, bez względu gdzie musiał bym jechać i jak daleko 10 czy 1000 km, nie przepuszczę takiej okazji jaką jest Zlot Ogólnopolski ROVERki.pl. Charakter i klimat tych spotkań, jest zawsze nie powtarzalny. Nie da sie tego opisać, to trzeba przeżyc...
Tam trzeba być :D

emes - Nie Sie 19, 2007 22:18

Dodam, że charakter zlotu w Szumiradzie też będzie wyjątkowy i jestem przekonany, że jeszcze takich atrakcji na zlotach integracyjnych wcześniej nie było :-)
piter34 - Wto Sie 21, 2007 15:59

walkie napisał/a:
piter34 napisał/a:

Miłe info.
Szkoda, że nie mogę zagwarantować swojego przybycia :(

A to czemu?

Niebezpiecznie bliska zbieżność daty zlotu z prognozowaną datą narodzin mojego 2-go potomka.
Nie chcę, aby żona rodziła w lesie na I podchodach Klubu ROVERki.pl ;-)

walkie napisał/a:
Myślę, że by zaszkodził. Bo nie da się ich powiązać a potem jedni sie zapiszą tu, drudzy na stronie a jeszcze inni pomyślą że trzeba i tu i tu. Kaszana

Formularz IMO wystarczy na stronie. Po co niby ma być na forum? :shock:

Paul - Wto Sie 21, 2007 16:47

piter34 napisał/a:
Formularz IMO wystarczy na stronie. Po co niby ma być na forum? :totalszok:

Dokładnie o to Walkie chodziło :P

emes - Wto Sie 21, 2007 16:50

Jestem tego samego zdania, co Paul :-)
piter34 - Wto Sie 21, 2007 16:51

Paul napisał/a:
Dokładnie o to Walkie chodziło :P

Nieuważnie przeczytałem. :razz:

emes - Wto Sie 21, 2007 16:58

piter34 napisał/a:
Nieuważnie przeczytałem. :razz:


Chyba coś musisz wolniej czytać :-)

walkie - Wto Sie 21, 2007 17:13

piter34 napisał/a:
Nieuważnie przeczytałem. :razz:


GAMOŃ!!!!! :P :P :P :P ;)

piter34 napisał/a:
Niebezpiecznie bliska zbieżność daty zlotu z prognozowaną datą narodzin mojego 2-go potomka.
Nie chcę, aby żona rodziła w lesie na I podchodach Klubu ROVERki.pl ;-)


Zawsze by to była dodatkowa atrakcja. ;) A żona to miała rodzić w listopadzie, nie oszukuj ;)

llygas - Wto Sie 21, 2007 17:15

piter34 napisał/a:
Niebezpiecznie bliska zbieżność daty zlotu z prognozowaną datą narodzin mojego 2-go potomka.
Nie chcę, aby żona rodziła w lesie na I podchodach Klubu ROVERki.pl ;-)


Ale piter gdyby dziecko urodziło się na zlocie to myślę że zarząd przyznałby mu dożywotni statut klubowicza :wink:

emes - Wto Sie 21, 2007 17:21

llygas napisał/a:
to myślę że zarząd przyznałby mu dożywotni statut klubowicza


Osobiście inaczej tego nie widzę :-)

Tomi - Wto Sie 21, 2007 17:48

walkie napisał/a:
Myślę, że by zaszkodził. Bo nie da się ich powiązać a potem jedni sie zapiszą tu, drudzy na stronie a jeszcze inni pomyślą że trzeba i tu i tu. Kaszana

Wydaje mi się, że jedyną wiążącą formą rejestracji na zlocie jest rejestracja na stronie i wpłata zaliczki. Z doświadczenia wiem, że 90 do 100% deklaracji złożonych na forach czy grupach dyskusyjnych nie popartych wpłatą (chyba, że ma się do kogoś duże zaufanie), jest bez wartości i kończy pozlotowym pytaniem "Jak było?"
Dlatego nie powiększałbym miejsc rejestracji na zlot na inne kanały, gdyż sami organizatorzy się później pogubią (kta tak? kto nie? kto wpłacić?). Jeśli ktoś się deklaruje na forum, to powinno się odesłać do formularza na stronie. Jeśli zabraknie mu weny aby go wypełnić i wpłacić zaliczkę, nie liczę, że starczy by przyjechać na zlot... choćby miał 10 km.

walkie - Wto Sie 21, 2007 17:51

Tomi napisał/a:
Wydaje mi się, że jedyną wiążącą formą rejestracji na zlocie jest rejestracja na stronie i wpłata zaliczki. Z doświadczenia wiem, że 90 do 100% deklaracji złożonych na forach czy grupach dyskusyjnych nie popartych wpłatą (chyba, że ma się do kogoś duże zaufanie), jest bez wartości i kończy pozlotowym pytaniem "Jak było?"
Dlatego nie powiększałbym miejsc rejestracji na zlot na inne kanały, gdyż sami organizatorzy się później podubią (kta tak? kto nie? kto wpłacić?). Jeśli ktoś się deklaruje na forum, to powinno się odesłać do formularza na stronie. Jeśli zabraknie mu weny aby go wypełnić i wpłacić zaliczkę, nie liczę, że starczy by przyjechać na zlot... choćby miał 10 km.


W pełni się z Tobą zgadzam. Poza tym, tak jak napisałam wprowadzi się chaos i jedni się nie zapiszą w cale, inni po dwa razy. Poza tym forum jest od dyskusji a na stronie umieszcza się takie rzeczy jak formularze. Tak było zawsze i nie widzę sensu zmieniać tego.

Tomi - Wto Sie 21, 2007 17:53

maciej napisał/a:
pyshauek napisał/a:
z checia bym sie pojawil, ale niestety za daleko...

Jak to za daleko?
Z Mazowieckiego to pewnie cała kolumna pojedzie. :)
Jeśli nie chcesz jechać swoim autkiem, to można się zawsze jakoś zorganizować. :)

Tym bardziej, że samochody na zlocie nie będą potrzebne i "piękniś" wybierany nie będzie :)

[ Dodano: Wto Sie 21, 2007 5:55 pm ]
pyshauek napisał/a:
ee koledzy drodzy...jakbym juz jechal to autkiem:) wkoncu kazdy jest fanem motoryzacji i z checia wyslucham porad bardziej wtajemniczonych w mechanike kolegow:)

Wystarczy podjechać na Bemowo :)

[ Dodano: Wto Sie 21, 2007 5:57 pm ]
Tomaszi napisał/a:
To ja powiem tak.
Tak długo jak tylko dopisze mi zdrowie i będzie dane mi jeźdźić roverkiem (w ogóle jakim kolwiek autkiem), nie wydarzą się jakieś zdarzenia losowe, bez względu gdzie musiał bym jechać i jak daleko 10 czy 1000 km, nie przepuszczę takiej okazji jaką jest Zlot Ogólnopolski ROVERki.pl. Charakter i klimat tych spotkań, jest zawsze nie powtarzalny. Nie da sie tego opisać, to trzeba przeżyc...
Tam trzeba być :D

Nie mów "hop", ja również tak mówiłem, a do Garczyna nie dotarłem.

piter34 - Wto Sie 21, 2007 18:13

walkie napisał/a:
Zawsze by to była dodatkowa atrakcja. ;) A żona to miała rodzić w listopadzie, nie oszukuj ;)

Zeznaję, że termin jest na koniec listopada, początek października.
Nie mówię, że na 100% mnie nie będzie, ale jeśli mam przyjechać, to tylko z Martą.
Niestety podróż xxx kilometrów dla kobiety w 9 m-cu do przyjemnych nie należy. :(

walkie - Wto Sie 21, 2007 18:21

piter34 napisał/a:
Zeznaję, że termin jest na koniec listopada, początek października.


koniec listopada tego roku a początek października przyszłego roku? :)

coś chronologia nawala :)

piter34 - Wto Sie 21, 2007 18:29

walkie napisał/a:
koniec listopada tego roku a początek października przyszłego roku? :)

oczywiście miało być "koniec października, początek listopada" :cool:

Tempest - Wto Sie 21, 2007 18:30

piter34 napisał/a:
walkie napisał/a:
koniec listopada tego roku a początek października przyszłego roku? :)

oczywiście miało być "koniec października, początek listopada" :cool:

ktoś tu jest bardzo podekscytowany :wink:

thef - Wto Sie 21, 2007 18:37

Oj, Piter, Piter, chyba ta ciąża Cię bardziej stresuje niż przyszłą mamusię :wink:
Najpierw Kraków w południowej Wielkopolsce, teraz gubisz się w zeznaniach :wink:

No to tak w ogóle - gratulacje dla przyszłych rodziców i życzenia braku jakichkolwiek komplikacji do październikowo-listopadowego rozwiązania :grin: .
Pomyśl o pępkówce :mrgreen:

walkie - Wto Sie 21, 2007 18:38

Oj piter, piter :) Mam nadzieje ze dasz rade przyjechac :)
Ant - Wto Sie 21, 2007 21:24

thef napisał/a:
Oj, Piter, Piter, chyba ta ciąża Cię bardziej stresuje niż przyszłą mamusię :wink:
Najpierw Kraków w południowej Wielkopolsce, teraz gubisz się w zeznaniach :wink:

No to tak w ogóle - gratulacje dla przyszłych rodziców i życzenia braku jakichkolwiek komplikacji do październikowo-listopadowego rozwiązania :grin: .
Pomyśl o pępkówce :mrgreen:

zawsze tak jest że tatuś to się bardziej martwi (no może prawie)
a co do nas (bo bez małżonki to chyba odpada) to będzie niewiadoma do końca bo termin może kolidować z pracami budowlanymi.
mam nadzieję że uda się przyjechać

Viniu - Sro Sie 22, 2007 08:36

Ja, z przyczyn takich samych jak Piter34, również przyjadę sam i to w dodatku tylko na sobotę... Niechciałbym zostawiać małżonki samej w "takim" stanie, więc mam nadzieję, że zostanę usprawiedliwiony :)
AndrewS - Sro Sie 22, 2007 23:41

a ja mam nadzieje ze naprawie rovera do zlotu, niestety zrobilem mu kuku :sad:
wiecej info w stosownym watku

thef - Czw Sie 23, 2007 08:30

AndrewS napisał/a:
a ja mam nadzieje ze naprawie rovera do zlotu, niestety zrobilem mu kuku :sad:
wiecej info w stosownym watku


Trzymamy kciuki, żeby się udało! A jak nie, to podłącz się pod kogoś albo wybierz się Kanciakiem :)

Brt - Czw Sie 23, 2007 09:29

dokładnie :) zawsze jest Kant w odwodzie :D
Viniu - Czw Sie 23, 2007 10:02

Ja w kwestii formalnej ;)

Właściwie jeśli na zlocie będzie Walkie i Emes, to pytania nie ma... oni wiedzą o co chozzzii.. ;) A jeśli nie to pytanie brzmi: Czy na zlocie pojawi się ktoś R45 w sedanie i haTCHbaCku oraz diESlu i benzyniaku?? Chodzi o to, że w przyszłym roku planuję zmianę swojego R200 na któryś z powyższych i chciałbym naocznie doświadczyć funkjonalności sedana i hatchbacka, ale przede wszystkim wrażeń z jazdy benzynką i dieslem. Dlatego tez pytam, bo co prawda Walkie i Emes obiecali mi przejażdżkę swoimi r45, ale gdyby ich miało nie być, to czy mógłbym liczyć na pozostałe koleżeństwo w kwestii przewiezienia (oczywiście jako pasażer)??

Pozdrawiam


Brt: ;)

orson - Czw Sie 23, 2007 10:36

Viniu napisał/a:
Ja w kwestii formalnej ;)

Właściwie jeśli na zlocie będzie Walkie i Emes, to pytania nie ma... oni wiedzą o co chozzzii.. ;) A jeśli nie to pytanie brzmi: Czy na zlocie pojawi się ktoś R45 w sedanie i haTCHbaCku oraz diESlu i benzyniaku?? Chodzi o to, że w przyszłym roku planuję zmianę swojego R200 na któryś z powyższych i chciałbym naocznie doświadczyć funkjonalności sedana i hatchbacka, ale przede wszystkim wrażeń z jazdy benzynką i dieslem. Dlatego tez pytam, bo co prawda Walkie i Emes obiecali mi przejażdżkę swoimi r45, ale gdyby ich miało nie być, to czy mógłbym liczyć na pozostałe koleżeństwo w kwestii przewiezienia (oczywiście jako pasażer)??

Pozdrawiam
Brt: ;)


Bedziemy na zlocie i bedzie tommyyogi20 - na naszych 45'tkach zobaczysz jak sie jezdzi benzynka i diesel'kiem a u tommiego ktory ma 400'tke w sedanie zobaczysz funkcjonalnosc bagaznika -> bagazniki w 45 i 400 sa takie same.

Pozdrawiam

Viniu - Czw Sie 23, 2007 11:28

orson napisał/a:
Bedziemy na zlocie i bedzie tommyyogi20 - na naszych 45'tkach zobaczysz jak sie jezdzi benzynka i diesel'kiem a u tommiego ktory ma 400'tke w sedanie zobaczysz funkcjonalnosc bagaznika ->
Super... wiedziałem, że mogę na Was liczyć :)

Brt :mrgreen:

walkie - Czw Sie 23, 2007 11:34

Viniu, tak jak obiecałam, u r welcome :)
Wojtek_Km - Pon Sie 27, 2007 22:26

Pozdrawiam wszystkich. Mam nadzieję że uda mi się dotrzeć na zlot. Bedzie to mój pierwszy ale mam nadzieję że nie ostatni ;) . Najprawdopodoniej pojadę z Inowrocławia - może jakaś mała kolumna.
emes - Pon Sie 27, 2007 22:59

Wojtek_Km napisał/a:
Bedzie to mój pierwszy ale mam nadzieję że nie ostatni


Jak przyjedziesz na swój pierwszy zlot, to się przekonasz, że nie będzie ostatni :-)

Wojtek_Km - Pon Sie 27, 2007 23:02

Mam taką nadzieję
Vit0 - Wto Sie 28, 2007 12:54

Witajcie :)
W koncu wrocilem do zycia po slubno-weselnych wariactwach i wyjazdach po swiecie (Turcje polecam - jest piekna :)) i zalamalem sie patrzac na date zlotu !! !! Czy to jest termin ostateczny? Domyslam sie, ze tak. W takim wypadku niestety musze stwierdzic, ze mnie nie bedzie :( ((( Dwaj kumple maja sluby/wesela w ten weekend i musze dwie imprezy obrobic. Sa one dla mnie wyjatkowym priorytetem i niestety w ten weekend mnie nie ma ;(((

Kurcze, ze tez mnie to ominelo i nie moglem walczyc o inny termin ;(

Eh.... zycie....
Bawcie sie w takim razie dobrze i trzymam kciuki za udana impreze :)

maciej - Wto Sie 28, 2007 13:47

Czekaj, czekaj - daleko nie macie, to przynajmniej na piątkową integrację wpadnijcie!!! :)
Vit0 - Czw Sie 30, 2007 09:49

No wlasnie problem w tym, ze jedziemy w piatek wieczorem, bo impreza zaczyna sie w sobote rano (10.30) i juz jestesmy tak ze znajomymi ustawieni :|
tolik - Nie Wrz 02, 2007 10:18

Zastanawiam się nad swoim przyjazdem na zlocik, ale samotna podróz z Zielonej Góry(chyba ze 350km)nie bardzo mi pasuje.A może znalazłyby się chętne roverkowiczki (najlepiej 4 byłby komplet) z Zielonej i okolic?
sTERYD - Nie Wrz 02, 2007 10:55

nie bój nie bój
ja jade ze szczecina, to moge o zieloną zahaczyć ;)

Viniu - Nie Wrz 02, 2007 11:13

Tolik, ja również lecę sam, więc na dwa auta byłoby raźniej :) Z tym, że ja jadę tylko na sobotę, bo na wieczór w sobotę musze być we Wrocławiu, więc na nockę na zlocie nie zostaję.

sTERYD, a którą drogą planujesz jechać?? Bo jeśli krajową trójką, to moglibyśmy po drodze się spotkać... Mógłbym dojechać do Polkowic do trójki i tam na stacji Shella poczekać... Chyba, że z Zielonej dojechalibyście do Żagania, to można byłoby wbić się na autostradę i lecieć A4 aż do Wrocka lub Opola. Oczywiście jeśli jeździsz "przepisowo" ;)

Brt - Nie Wrz 02, 2007 11:47

A może kolega String będzie jechał z Zielonki?? :) Pozatym Głogów będzie jechał, pewnie Leszno:D, to wszystko "prawie" po drodze, wiec mozna się połaczyć ;) Bliżej Zlotu pewnie jakaś wspólna grupa zachodnia sie utworzy :)
Paul - Nie Wrz 02, 2007 13:31

Leszno pojedzie, tylko jeszcze nie wie, czy w piątek, czy w sobotę rano. Za to na pewno do niedzieli :D
tolik - Nie Wrz 02, 2007 15:05

Ciekaw jestem czy tereny wokół ośrodka są "grzybodajne"Może uczestnicy zlotu w Turawie klikną kilka słów w tej sprawie bo to ponoć w pobliżu?
piotr8 - Nie Wrz 02, 2007 17:19

tolik, jak już gdzieś pisałem te tereny to "raj" dla grzybiarzy.
walkie - Nie Wrz 02, 2007 18:02

RAJ, raj a dziś złamanego grzyba nie znalazłam. sucho jak pieprz.
maniaq - Sro Wrz 05, 2007 03:29

witam :)

czesc klubowiczow juz kiedys poznalem podjezdzajac przed wakacjami na bemowo, ale teraz sytuacja sie zmienila , bo wtedy szukalem auta, a teraz juz nie musze :D

tylko w mojej sytuacji wydaje mi sie nierealne urwac od piatku do niedzieli :/ dlatego pytam czy jest opcja dojechania w sobote - pewnie pozne popoludnie ? i jak to by wygladalo jezeli bym chcial jechac z druga osoba? czytalem, o zapisach na pokoje itd. wole sie wypytac na forum zanim wysle zgloszenie .

z gory thx za info.

ps. moze pod koniec wrzesnia uda mi sie dojechac na bemowo jak ktos bedzie sie wybieral, ale to temat do dogadania w innym watku i terminie.

pozdrawiam

Brt - Sro Wrz 05, 2007 09:44

zapisujesz się tylko na sobotnią noc + np grill i sniadanie i już :) I nie ma prbnlemu z drugą osobą ;)
Irek - Sro Wrz 05, 2007 10:17

Brt napisał/a:
zapisujesz się tylko na sobotnią noc + np grill i sniadanie i już :) I nie ma prbnlemu z drugą osobą ;)


ale omijaja Cie wtedy podchody... i to jest slabe.
Wiec lepiej leciec bladym switem w sob. lub na noc w piatek :)

pozdr
irek

Viniu - Sro Wrz 05, 2007 12:03

Irek napisał/a:
lepiej leciec bladym switem w sob
I ja właśnie tak będe jechał z tym, że pewnie jeszcze przed grillem będę wracał... mus jest.... :(
maniaq - Sro Wrz 05, 2007 12:44

Irek napisał/a:
ale omijaja Cie wtedy podchody... i to jest slabe.
Wiec lepiej leciec bladym switem w sob. lub na noc w piatek :)

irek


jakby to bylo mozliwe to bym tak zrobil , ale pewnie wyrwe sie z miasta kolo 14-15 :( . jeszcze dokladnie nie wiem jak to bedzie wygladac. pewnie ze 3- 3,5 h sie tam jedzie z wawy ?

Tempest - Sro Wrz 05, 2007 13:31

pytanie tylko jak np. grupa warszawska planuje wyjazd w piątek o której godzinie?
i do kogo można się dokoptować do pokoju?

Irek - Sro Wrz 05, 2007 13:37

Tempest napisał/a:
pytanie tylko jak np. grupa warszawska planuje wyjazd w piątek o której godzinie?


ja na pewno nie wystartuje wczesniej niz o 17...
realnie bedzie to wlasnie 17 i start z mokotowa

kazdy chce zabrac samochod czy sie jakos laczymy w ekonomiczne grupy?
jakby co to ja chetnie do kogos wskocze (2 osoby) lub sam zabiore na poklad... tylko jeszcze nie wiem czym bede lecial

pozdr
irek

Paul - Sro Wrz 05, 2007 14:27

Trochę tak OT, ale mam pomysła takiego, żeby może zrobić jakoweś identyfikatory dla obecnych na Zlocie. Częściowo się znamy, częściowo jeszcze nie, nowi zlotowicze będą mieli jeszcze trudniej ze zidentyfikowanie who is who......

Pod rozwagę Zarządowi :D

Emes - do tablicy :P ;)

maciej - Sro Wrz 05, 2007 14:35

Z któregoś z poprzednich zlotów zostały takie naklejki o wymiarach identyfikatorów oraz flamastry - myślę, że to się może teraz przydać. :)

Co do jazdy, to ja zwykle mogę wyjeżdżać około 14 z okolic Galerii Mokotów lub Wilanowa i będę miał 2 miejsca lub będę chciał się do kogoś dołączyć w 2 osoby.
Nie jestem bardzo przywiązany do jazdy swoim autkiem, ale jest duże, wygodne i w miarę ekonomiczne. :D

Irek - Sro Wrz 05, 2007 15:10

maciej napisał/a:
około 14 z okolic Galerii Mokotów lub Wilanowa i będę miał 2 miejsca lub będę chciał się do kogoś dołączyć w 2 osoby.
Nie jestem bardzo przywiązany do jazdy swoim autkiem, ale jest duże, wygodne i w miarę ekonomiczne. :D


gdybys lecial 3 godz. pozniej to moglibysmy sie razem spiknac... ja zbieram zone i lecimy ale raczej przed 17 to Ona nie da rady sie wyrwac, ja zreszta tez...

duzy, wygodny i w miare ekonomiczny jest takze landek ;)
tylko pewnie troche wolniejszy :(

pozdr
irek

maciej - Sro Wrz 05, 2007 16:21

Irek napisał/a:
gdybys lecial 3 godz. pozniej to moglibysmy sie razem spiknac... ja zbieram zone i lecimy ale raczej przed 17 to Ona nie da rady sie wyrwac, ja zreszta tez...


Zobaczymy - ja mogę się urwać o 14, ale muszę jeszcze potwierdzić jak moja Gosia, choć ona zwykle może wcześnie wyjeżdżać. :)

Irek napisał/a:
duzy, wygodny i w miare ekonomiczny jest takze landek

Co do pierwszych dwóch to się zgodzę, ale w przypadku trzeciego to słowem-kluczem jest "w miarę"... ;) 11 l LPG kontra 9l ON na 100 km. :)

Irek - Sro Wrz 05, 2007 16:26

maciej napisał/a:
słowem-kluczem jest "w miarę"... ;) 11 l LPG kontra 9l ON na 100 km. :)


"w miare", w porownaniu z SD1 ;)

pozdr
irek

Kruchy - Sro Wrz 05, 2007 16:58

Tempest napisał/a:
pytanie tylko jak np. grupa warszawska planuje wyjazd w piątek o której godzinie?


Ja nie wyjade wczesniej jak 17-18, ale wiem ze w praktyce sie zawsze opoznia.

IInvit - Sro Wrz 05, 2007 19:24

Tempest napisał/a:
pytanie tylko jak np. grupa warszawska planuje wyjazd w piątek o której godzinie?

a u mnie wszystko zależy od naprawy mojego R... bo znowu zawiódł :(

pozdrawiam

sTERYD - Czw Wrz 06, 2007 00:57

Viniu, jeszcze nie planuję drogi bo fajnie byłoby się z kimś zjechać ;)
więc jak najbardziej propozycja kusząca :D

Viniu - Czw Wrz 06, 2007 12:05

emes napisał/a:
Tak, jeżeli się na to zgodzisz
Bezapelacyjnie.. to będzie dla mnie wręcz nobilitacja i honor :)
Irek napisał/a:
nie do Ciebie pilem Viniu
Irek napisał/a:
do zobaczyska
A więc do zobaczenia :)
walkie - Czw Wrz 06, 2007 21:02

Jak coś to podrzuć mi jutro te koszulki to będę to rozsyłać. :)
giewu - Czw Wrz 06, 2007 21:45

walkie napisał/a:
Jak coś to podrzuć mi jutro te koszulki to będę to rozsyłać. :)
... to Ty jeszcze nie rozesłałaś :shock: ... :twisted: ?
walkie - Czw Wrz 06, 2007 22:07

giewu napisał/a:
... to Ty jeszcze nie rozesłałaś :shock: ... :twisted: ?

Twoje są wysłane. Spokojnie :)
Chodziło mi o koszulki, które ludziki będą zamawiać podczas emesowego urlopu, który zaczyna jutro. Calm down :)

piotr8 - Pon Wrz 10, 2007 12:50

Witam maniaq, choć nie jestem adminem to postaram się Ci pomóc bo miałem ten sam problem, spróbuj zrobić to przy użyciu IE bo mi na operze też nie chodziło a na IE poszło.
Pozdrawiam

maniaq - Pon Wrz 10, 2007 13:44

witam no coz IE to zlo , ale czasem zlo konieczne, bo mi widocznie cos przegladarka blokuje. zarejestruje sie z IE - thx za podpowiedz, nie pomyslalem ze to tak moze byc.

inna sprawa. bede lecial z wawy ok 15-16 w sobote i w niedziele powrot . ze wzgledu ze data niefortunna bede pewnie lecial sam, czy ktos reflektuje dolaczyc sie ? pytam zanim wypisze rejestracje.

info mozna na pw lub gg zglaszac.
poczekam kilka dni.

sTERYD - Pon Wrz 10, 2007 23:55

może masz ciasteczka zablokowane poprostu ;)
u mnie na operze wszystko piknie śmiga :mrgreen:
nawet actve-xy :twisted:

sTERYD - Wto Wrz 11, 2007 16:42

a ja mam pytanie z zupełnie innej beczki....
do kiedy się można dopisać do listy :?:

walkie - Wto Wrz 11, 2007 18:49

To emes tym zarządza, a emes jest na urlopie.
Do 16.09 na 100% ale myślę że potrzymamy formularz do 20-21.

sTERYD - Wto Wrz 11, 2007 18:56

dziękuję za szybką rzeczową odpowiedź :D
walkie - Wto Wrz 11, 2007 19:03

np, u r always welcome :)
no i zapraszam do zapisywania sie :)

tolik - Wto Wrz 11, 2007 21:50

thef,Na Twojego posta nie dam sie sprowokować.
AndrewS - Wto Wrz 11, 2007 21:57

Uprasza sie o kontynuacje tej dyskusji w tym watku

http://www.roverki.pl/forum/viewtopic.php?t=19209

posty nie na temat beda kasowane, gdyz nie moge ich juz wydzielic
wiec prosze o przeniesienie swoich odp. do wskazanego watku

orson - Wto Wrz 11, 2007 21:57

maciej napisał/a:

tolik napisał/a:
admini wygolą Cię na 60 zł wpisowego

Dla mnie w zawoalowany sposób zarzuciłeś mi i kilku innym osobom próbę zarabiania na imprezach klubowych (bo sformułowanie "wygolić kogoś z pieniędzy" odbieram jako "wziąć od kogoś dużo za dużo w porównaniu do tego co się oferuje" i jest dla mnie rownoważne właśnie "cwaniactwu"), co jest dla wszystkich działających aktywnie w klubie obraźliwe, bo nikt nigdy nie wziął dla siebie złotówki z działalności klubu, a wszyscy organizatorzy Zlotów i zarząd zawsze płacą składki i wszelkie opłaty na równi z pozostałymi klubowiczami, a do tego poświęcają sporo własnego wolnego czasu.


Poniewaz chcac nie chcac jestem w pewien sposob zamieszany w sprawy klubowe, procz czasu ludzie z zarzadu poswiecaja swoje wlasne pieniadze na wyjazdy np. do Szumiardu by dograc wszystkie szczegoly (byly juz 3 albo 4 wyjazdy). I nikt za to kasy nie bierze z kasy klubowej...
Wiec prosze "tolik" przestan czlowieku bredzic skoro nie wiesz ile to wymaga czasu, wysilku i wlasnych nakladow finansowych. Jak masz tak marudzic to kup sobie "samochod dla ludu".

Z powazaniem...

MaReK - Wto Wrz 11, 2007 22:41

Spokojnie chlopaki (maciej, orson) Tolik to typowy dzieciak Neo i chyba bawi sie tym, ze prowokuje innych swoimi niekonstruktywnymi wypowiedziami bez jakiejkowiek rozsadnej argumentacji :)
Ja sie tam juz nie wczytuje w jego posty bo szkoda mi czasu, a i miejsce ku temu nieszczegolne ;)

Pozdrawiam,

brendiks - Sro Wrz 12, 2007 09:04

jeśli mogę wtrącić:)

czy ten szumirad jest koło olesna??

jeśli tak to jak by nikt nie maił nic przeciwko przylecę z moją luba chociaz na jeden dzień:)

moze mi się spodoba i się zapisze do klubu jeśli oczywiście będziecie chcieli kolejnego wariata w klubie:):):)

pozdrawiam klubowiczów

kalisz/żywiec

orson - Sro Wrz 12, 2007 09:45

brendiks napisał/a:
jeśli mogę wtrącić:)

czy ten szumirad jest koło olesna??


kalisz/żywiec


Tak. Z tego co wiem mamy w Polsce jedna taka miejscowosc polozona miedzy Olesnem a Opolem.

Pozdrawiam

Irek - Sro Wrz 12, 2007 09:47

orson napisał/a:

Poniewaz chcac nie chcac jestem w pewien sposob zamieszany w sprawy klubowe,


orson - temat juz zostal przeniesiony wiec napisz pliz w odpowiednim watku a to skasuj...

pozdr
irek

maciej - Sro Wrz 12, 2007 10:19

brendiks napisał/a:
jeśli tak to jak by nikt nie maił nic przeciwko przylecę z moją luba chociaz na jeden dzień:)

moze mi się spodoba i się zapisze do klubu jeśli oczywiście będziecie chcieli kolejnego wariata w klubie:):):)

Zapraszamy!
A co do zapisania się, to raczej gwarantowane - na mój pierwszy Zlot przyjechałem na 2-3 godzinki, bo był koło Warszawy, a zostałem na 15 godzin, wróciłem do domu po 3 w nocy (tylko dlatego, że nie zarezerwowałem pokoju i nie miałem ze sobą śpiwora ;) ) i wstałem o 9, żeby dołączyć do kolumny jadącej na Bemowo, gdzie siedzieliśmy jeszcze chyba do 17. :)

brendiks - Sro Wrz 12, 2007 10:25

no to git:)

może tak słowackiej śliwowicy i piwka Gambrinus się napijemy:)(14km od granicy:)

to będę się orientował na bieżąco:)

Tempest - Sro Wrz 12, 2007 13:04

myślę, że można w końcu ustalić (dot. grupy warszawskiej) kto z kim jedzie, żeby nie było jak z wyjazdem do Krakusa (niepotrzebnie właściwie jeden samochód jechał)
ja mogę albo kogoś zabrać, albo z kimś jechać

maciej - Sro Wrz 12, 2007 13:34

Jeszcze jest trochę czasu - ja np. dziś się dowiedziałem, że na 99% jadę sam, bo studia mgr na AWF mają jeden 3-tygodniowy zjazd na semestr i wypada właśnie 5-24.10. :(
Myślę, że dopiero na tydzień przed zlotem możemy się umówić dokładnie.

maniaq - Sro Wrz 12, 2007 13:39

ja podtrzymuje info o wyjezdzie popoludniem w sobote. powort w niedziele.

rejestracja jest wstepnie ustalona do 21, wiec trzeba by sie pomalu dogadywac/ ja na pewno pojawilbym sie na bemowie 29/30 jezeli beda inne osoby reflektowac na spotkanie :) ale to juz po terminie rejestracji :/

maciej - Sro Wrz 12, 2007 14:52

Ale rejestracja nie rzutuje na to w ile i jakimi autami pojedziemy. :)
Ja jeszcze nie wiem, czy 30.09 będę na Bemowie, bo będę wracał z urlopu w górach, a nie zdecydowałem jeszcze czy jadę autkiem, czy pociągiem. :)

maniaq - Czw Wrz 13, 2007 01:08

ale moje watpliwosci budzily wymagane informacje w ile osob autem przyjedzie sie na zlot. jezeli ktos chcialby sie dolaczyc to juz zmieni postac rzeczy :) moze to szukanie dziury w calym >?

zarejestrowalem sie . poniewaz lece na zlot sam. moze ktos bedzie szukal kompana do pokoju na noc z soboty na niedziele, to zawsze bedzie weselej pogadac przy malym conieco przed snem.

temat do obgadania.

Brt - Czw Wrz 13, 2007 09:04

na 100% bedziesz miał kompana do pokoju ;) a zapewne trzech :D ;)
maciej - Czw Wrz 13, 2007 10:46

No właśnie - ja jednak jadę sam, bo na AWF'ie akurat wtedy jest zjazd. :(
Marian_K - Pią Wrz 14, 2007 09:55

A ja "walczę", aby w ogóle dojechać. Trzymajcie kciuki! Jak dojadę to też sam.

Pozdrawiam!

Brt - Pią Wrz 14, 2007 10:10

W razie czego rezerwację już masz :mrgreen: ;) 3mamy kciuki i życzymy "zwycięstwa" ;)
emes - Pon Wrz 17, 2007 10:52

Chciałbym przypomnieć, że termin zapisów na zlot oraz opłacenia zaliczki upływa w piątek w tym tygodniu. Wszystkich niezdecydowanych i zapominalskich zapraszam do zapisywania się na zlot :-)
maciej - Pon Wrz 17, 2007 11:22

No to wpłaciłem. :)
walkie - Pon Wrz 17, 2007 11:44

:)))) ))))))))))))))))))))
Viniu - Pon Wrz 17, 2007 12:07

Ja też :)
maciej - Pon Wrz 17, 2007 12:12

walkie napisał/a:
:)))) ))))))))))))))))))))

Z czego się tak cieszysz, walkie?

walkie - Pon Wrz 17, 2007 12:15

Ze sie tak zlocik kręci, to nasz pierwsza organizacja przeciez :)))
maciej - Pon Wrz 17, 2007 12:21

No. :)
20 autek na Zlocie jesiennym, to już całkiem fajny wynik, a widzę, że nie zapisały się jeszcze osoby, które odgrażały się, że przyjadą... ;)

Tempest - Pon Wrz 17, 2007 12:57

np. ja jeszcze muszę się zapisać :mrgreen:
muszę się tylko Tomiego zapytać czy jedzie od pt. do niedzieli (pewnie zabiorę się z nim)
tak tylko dla pewności chcę się zapytać o jedną rzecz - jeśli dwa noclegi (tzn. z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę) to w formularzu trzeba wpisać dwie jedynki przy dwóch datach jak rozumiem

walkie - Pon Wrz 17, 2007 13:43

Tak właśnie :)
Viniu - Pon Wrz 17, 2007 14:14

Kolega sTERYD jeszcze widze też nie zapisany, a ma być, bo wstępnie próbujemy się dogadać co do wspólnej jazdy...
sTERYD - Pon Wrz 17, 2007 15:45

będę napewno :D
tak łatwo się mnie nie pozbędziecie ;)
tylko jeszcze nie wiem jak i kiedy, postaram się wyciągnąć kogoś ze szczecina, ale coś mi nie idzie :???:

Brt - Pon Wrz 17, 2007 16:03

emes właśnie wpłaciłem full ;)
walkie - Pon Wrz 17, 2007 20:19

To Cie odznaczam w pliku :) dziękuję :P
MaReK - Pon Wrz 17, 2007 23:23

kurde musze odszukac maila i wplacic zaliczke ;D
emes - Pon Wrz 17, 2007 23:28

maciej napisał/a:
Z czego się tak cieszysz, walkie?


Moim zdaniem z tego, że teraz to już musisz przyjechać :-)

baki - Sro Wrz 19, 2007 22:22

Witam. Chcę się zjawić na zlociku , ale tylko w sobotę. Mam się zapisywać czy nie trzeba
emes - Sro Wrz 19, 2007 22:36

baki napisał/a:
Chcę się zjawić na zlociku , ale tylko w sobotę. Mam się zapisywać czy nie trzeba


Jeżeli chcesz coś zjeść albo się napić to trzeba :-)

maciej - Czw Wrz 20, 2007 10:13

emes napisał/a:
Jeżeli chcesz coś zjeść albo się napić to trzeba

Myślę, że nawet jeśli nie chcesz jeść to warto, bo to pomaga organizatorom np. w ocenie wielkości koniecznego parkingu, ewentualnych gadżetów itp.

Tempest - Czw Wrz 20, 2007 21:08

dobra, lepiej późno niż wcale, w końcu się zapisałem
powiedzcie mi tylko dobrzy ludzie jakiego banku jest to konto na które trza wpłacić mamone?

walkie - Czw Wrz 20, 2007 21:26

BZ WBK
Brt - Czw Wrz 20, 2007 22:02

Tak tylko odświeżam temat, bo termin wpłat i zapisów kończy się nieubłaganie ;)
thef - Czw Wrz 20, 2007 22:16

No, gdzie reszta, gdzie reszta? Toć w Krakowie i Zatorze było prawie tyle furek, co tu się zapisały, a to przecież Zlot Ogólnopolski ;)
sTERYD - Czw Wrz 20, 2007 23:02

czekają na ostatnią chwilę ;)
nic tak nie mobilizuje jak dedlajny :mrgreen:

thef - Pią Wrz 21, 2007 16:46

A ja mam taki jeszcze jeden pomysł, może by tak wziąć jaką piłeczkę do siatki, co wy na to? Tylko kto załatwi siatkę? Ja nie posiadam :/
maciej - Pią Wrz 21, 2007 17:54

Ja to wolę kosza. ;)
Nawet byśmy instruktorkę koszykówki mieli. :D

Brt - Pią Wrz 21, 2007 17:56

tak taaak :) siatka byłaby cool :D tylko ciekawe, czy jest tam miejsce, gdzie można pograć :>
thef - Pią Wrz 21, 2007 18:29

Jakby co to mogę wziąć piłki, do kosza, do siatki, di nogi, co tam chcecie :D
Brt - Pią Wrz 21, 2007 18:39

weź ;)
maciej - Pią Wrz 21, 2007 19:25

W Wildze graliśmy w ping-ponga (bo tenisem stołowym to się tego raczej nie dało nazwać ;) ) i w pewnym momencie nawet brak piłeczki przestał nam przeszkadzać. ;)
Kruchy - Pią Wrz 21, 2007 19:30

Taaak :mrgreen: Zabawa byla przednia.
P.S. Film z calej zabawy nie ujzal jeszcze swiatla dziennego :razz:

Ant - Pią Wrz 21, 2007 20:17

maciej napisał/a:
No. :)
20 autek na Zlocie jesiennym, to już całkiem fajny wynik, a widzę, że nie zapisały się jeszcze osoby, które odgrażały się, że przyjadą... ;)

no niestety, nie da rady
z powodu opóźnień na budowie (deszcze)
będę miał pełne ręce roboty...
chlip, chlip ...

MaReK - Pią Wrz 21, 2007 23:17

Ja tam wole w noge pograc ;)
Wezme pilke do nogi ;)

maciej - Sob Wrz 22, 2007 08:49

Ciekawe, czy będą 3 boiska. ;)
emes - Sob Wrz 22, 2007 12:32

Ostatnio ich tam nie widziałem, ale sprawdzimy to jutro, podczas wyjazdu do Szumiradu :-)
Marian_K - Pon Wrz 24, 2007 10:59

Niestety ....
z przykrością muszę stwierdzić, że ponownie poległem i ... nie jadę do Szumiradu :cry: .
Chyba po prostu nie jest mi dane wyjeżdżać na Zloty.
Wiem, wiem - totalna porażka - kolejny raz ...
Cóż - bawcie się dobrze.

Pozdrawiam!

Brt - Pon Wrz 24, 2007 11:09

no właśnie miałem do Ciebie pisać w tej sprawie :(
co sie stało?? praca?? Marian robota to głupota, picie to jest życie :D choćby herbaty :P przemysl to jeszcze ;) w razie czego miejsce do spania sie znajdzie ;)

Marian_K - Pon Wrz 24, 2007 11:15

Praca, praca, praca.
Mam szkolenie - szukałem kogoś na zastępstwo, ale z mizernym skutkiem. Mam jeszcze cichą nadzieję, że los się do mnie uśmiechnie i w ostatniej chwili uda mi się "wymigać".
Podobno "nadzieja matką głupich", ale co mi pozostało...
Chyba zmienić pracę...

Pozdrawiam!

Brt - Pon Wrz 24, 2007 11:24

3mamy kciuki ;)
Tempest - Pon Wrz 24, 2007 12:50

Marian_K napisał/a:
Podobno "nadzieja matką głupich"...

ale, jak też powiadają starzy górale, matka kocha swoje dzieci, więc zawsze jakaś szansa jest :mrgreen:

marcus - Pon Wrz 24, 2007 21:52

No cóż ja też miałem nadzieję do ostatniej chwili że przyjade - aaallleee niee e.
Al, umówilem sie z P. Midowiczem w Kraku na 1. października więc może będzie szansa choćby na krótką gościnę. Ostatecznie obiecałem skrzynkę szampana za pomoc przy moim roverku więc kombinuje, w końcu słowo się rzekło. Choć mój roverek jeszcze czasami troche parska i się ksztusi, ale od czasu do czasu, więc może się uda.

piter34 - Sro Wrz 26, 2007 11:58

marcus napisał/a:
Al, umówilem sie z P. Midowiczem w Kraku na 1. października

Zostawiasz auto w Krakowie?

marcus - Sro Wrz 26, 2007 17:18

piter34 napisał/a:
Zostawiasz auto w Krakowie?


To zależy , być może będe w Krakowie kilka dni miałbym gdzie spac wiec żaden problem a pózniej z Kraka pojechałbym na krótką gościne do Szumiradu . Ale to tylko plany . Troche się boje jechać taki kawał bo roverek jeszcze czasami przerywa i wiem że będzie troche męczarni.

wolarz - Nie Wrz 30, 2007 14:28

Witam Wszystkich!

Dopiero co wróciłem i z chęcią załapałbym się na Zlocik - można jeszcze?
Pozdrawiam

Brt - Nie Wrz 30, 2007 14:37

O ile wiem to można :) zapytaj emesa na wszelki wypadek ;)
walkie - Nie Wrz 30, 2007 14:39

Wolarz, można!!!! :) Zapisuj się, zapraszamy :))
emes - Nie Wrz 30, 2007 14:53

wolarz napisał/a:
i z chęcią załapałbym się na Zlocik - można jeszcze?


Można, zapisuj się szybko i wpłać zaliczkę w poniedziałek. We wtorek musimy zamknąć listę osób przyjeżdżających na zlot.

wolarz - Nie Wrz 30, 2007 16:40

re Formularz na Zlot

Czy 1 przy pokoju oznacza jeden pokój czy jedno miejsce w pokoju. :roll:
Jak wpisałem 2 miejsca to na następnej stronie wyskoczyły mi dwa pokoje :shock:

Pozdrowionka

[ Dodano: Nie Wrz 30, 2007 17:02 ]
Cytat:
"Miejsce w pokoju 2-os. noc 05/06.10 (piątek/sobota)" w cenie 40,00 PLN za jeden pokój.
Zamówiłeś 2 takie pokoje, a zatem zapłacisz za nie 80,00 PLN

Miejsce czy pokój?

Brt - Nie Wrz 30, 2007 17:16

miejsce ;) jest nieścisłość w formularzu :D
wolarz - Nie Wrz 30, 2007 17:25

Tak też myślałem :mrgreen:
Dzięki

Viniu - Wto Paź 02, 2007 12:17

Ja może tak trochę off-topowo... ale czy na zlocie będzie można zaopatrzyć się w np. klubową koszulkę?? Bo byłbym zainteresowany :)
walkie - Wto Paź 02, 2007 12:33

Bedzie można :) rozłoże mały sklepik na chwilę żeby każdy mógł zobaczyć i pooglądać no i kupić :)
Viniu - Wto Paź 02, 2007 12:38

Dzięki Ci dobra kobieto... niech Ci los w kochankach wynagrodzi.. ;) Czy w czym tam sobie życzysz :P
walkie - Wto Paź 02, 2007 12:40

Coś wymyślę ;)
Viniu - Wto Paź 02, 2007 13:46

Sprawdziłem pogodę na sobotę.... :sad: Może jakieś grupowe gusła odprawimy w intencji niesprawdzenia się prognozy?? Bo zapowiada się nieciekawie... :/
emes - Wto Paź 02, 2007 16:42

Viniu napisał/a:
niesprawdzenia się prognozy


Moim zdaniem pogoda będzie dobra :-)

MaReK - Sro Paź 03, 2007 15:20

Przepraszam, ze tak tutaj, ale czy zarzad przewiduje jakies projekcje filmow roverkowych albo cos? Bo nie wiem czy namawiac Tempesta na wziecie sprzetu (rzutnik/ekran) ;D
Ja moglbym wziac ew. jakis zestaw grajacy :)

maciej - Sro Paź 03, 2007 15:33

Weźcie koniecznie jeśli tylko macie możliwość - będzie fajniej. :)
Często na Zlotach spontanicznie pokazywane były filmiki z poprzednich Zlotów. :)

emes - Czw Paź 04, 2007 01:55

Planujemy małą imprezę, a jeżeli będzie laptop, to nawet lepiej :-)

Oglądanie filmów, dlaczego nie :-) Szczególnie, że jeszcze kilka nie zostało opublikowanych :-)

MaReK - Czw Paź 04, 2007 02:21

Okej. Ale ogladanie filmow na laptopie przez grupe kilkunastu ludzi to lipa troche. Dlatego myslalem, ze moze zorganizowac jakis rzutnik, ekran, albo chociaz TV wiekszy ;)
Czy jakis sprzet audio bedzie?

Ps.
Mozna tez zrobic slideshow ze zdjec jakie np. mam ja (w jakosci troche lepszej niz te na stronach).

Kruchy - Czw Paź 04, 2007 02:27

Rzutnik i sprzet audio i tak beda potrzebne do karaoke :twisted:
MaReK - Czw Paź 04, 2007 02:28

Okej... ale kto zrobi to karaoke i na czym jak nie bedzie takich elementow ;)
No chyba, ze Tempest stanal na wysokosci zadania ;D

Kruchy - Czw Paź 04, 2007 02:34

Trzymamy kciuki :smile:
Ja sprzet (audio) teoretycznie moglbym wziasc, ale praktycznie mam za maly samochod :mad:

MaReK - Czw Paź 04, 2007 02:35

A ile osob jedziecie? Mozemy pomoc... my zdaje sie dwie osoby... chyba ze majkela namowicie zeby z nami jechal ;D
emes - Czw Paź 04, 2007 02:35

Sprawa będzie potwierdzona jutro, ale jest duża szansa, że sprzęt audio będzie na zlocie. Nie jest planowany w celach karaoke, ale kto wie :-)
Kruchy - Czw Paź 04, 2007 02:36

Ja jade w 4, nie wiem nawet czy zmieszcze sie z bagazami :???:
MaReK - Czw Paź 04, 2007 02:40

Moge pomoc... tylko ze to musimy sie umawiac na jutro wieczor, bo w piatek bedzie juz za pozno? Moze jakis watek zalozymy dla wycieczki z warszawy? Piatek po 17 ... w kupie razniej i podobno cieplej ;D
Kruchy - Czw Paź 04, 2007 02:42

Ja jutro pracuje od 10 do mniej wiecej 1-2, ale jakos postaramy sie zapakowac, w koncu to tylko 2 dni :D
emes - Czw Paź 04, 2007 02:42

Jak po 17:00 to nie zdążycie na kolację :-)
MaReK - Czw Paź 04, 2007 02:43

A ile tam sie jedzie?
emes - Czw Paź 04, 2007 11:26

Ciężko powiedzieć, jeździłem tam z Wrocławia :-)
Khel - Czw Paź 04, 2007 15:03
Temat postu: Witam. Szkoda, że mam tyle pracy.
Z Wrocka na zlot mam rzut beretem, ale nadmiar obowiązków chwilowo (do końca października?) blokuje mi normalne życie. :evil:
Właściwie zaczynam się przyzwyczajać do braku wolnego czasu. :/ (poza tym spędzonym w pracy... :wink:
Może później załapię się na coś we Wrocku (wrzesień był dla mnie zabójczy).
Pozdrawiam

maniaq - Czw Paź 04, 2007 15:06

Czy tam lepiej jechac przez Czestochowe czy przez Wieluń , Kluczbork ? ktos sie orientuje ? i czy duzo paratow na trasie na Czestochowe postawili od zeszlego roku >? ;)
walkie - Czw Paź 04, 2007 15:29

przez Kluczbork
emes - Czw Paź 04, 2007 15:30

Dodam tylko, że o naszym zlocie napisała Nowa Trybuna Opolska. Dzięki temu informacja o klubie ROVERki.pl pojawiła się po raz kolejny w prasie i to w postaci drukowanej :-)
MaReK - Czw Paź 04, 2007 17:03

maniaq napisał/a:
Czy tam lepiej jechac przez Czestochowe czy przez Wieluń , Kluczbork ? ktos sie orientuje ? i czy duzo paratow na trasie na Czestochowe postawili od zeszlego roku >?

A o ktorej i kiedy chcesz jechac?

Tempest - Czw Paź 04, 2007 17:17

maniaq jedzie w sobotę
MaReK - Czw Paź 04, 2007 17:24

Aha... a my w koncy o ktorej? Lapiemy sie wszyscy o jednej godzinie, czy kazdy na wlasna reke?

Ps.
Tempest wezmiesz ten rzutnik ;D ?

maciej - Czw Paź 04, 2007 17:57

Chyba ze względu na awaię korka chłodnicy będę robił za transport managera, bo muszę się z kimś zabrać. ;)
Tempest - Czw Paź 04, 2007 18:34

no ja jutro z Tomim jedziemy jakoś 16.20 ode mnie spod bloku
Conquer - Czw Paź 04, 2007 21:33

Mam pytanko, zlot odbywa sie 45km ode mnie... Czy ja jako nie-klubowicz, moglbym podjechac np. w niedziele i poogladac Wasze "cacka"? Czy to jest impreza zamknieta? Dodam, ze sam usilnie poszukuje tego "jedynego" roverka do kupna :mrgreen:

Pozdrawiam

Paul - Czw Paź 04, 2007 21:36

Conquer napisał/a:
Dodam, ze sam usilnie poszukuje tego "jedynego" roverka do kupna

No to dobrze trafisz :D
MG Tempesta będzie do sprzedania ZTCW :P

Conquer - Czw Paź 04, 2007 21:39

Paul napisał/a:
Conquer napisał/a:
Dodam, ze sam usilnie poszukuje tego "jedynego" roverka do kupna

No to dobrze trafisz :D
MG Tempesta będzie do sprzedania ZTCW :P


Wole cos z serii 200 :mrgreen: hehe :P

Czyli goscie nie beda niemile widziani? ;)

Paul - Czw Paź 04, 2007 21:42

Conquer napisał/a:
Czyli goscie nie beda niemile widziani?

A gdzie wyczytałeś taką tezę? :shock:
Conquer napisał/a:
Wole cos z serii 200

MG ZR to taka usportowiona 200 :P ;)

Brt - Czw Paź 04, 2007 21:46

Conquer, zapraszamy ;) W niedzielę, to raczej tylko poranne godziny wchodzą w grę, bo zazwyczaj uczestnicy się rozjeżdzają ok. godz 11 - 13.
Jesli dasz radę to zaglądnij np. sobotnim popołudniem. :)

Conquer - Czw Paź 04, 2007 22:11

Brt napisał/a:
Conquer, zapraszamy ;) W niedzielę, to raczej tylko poranne godziny wchodzą w grę, bo zazwyczaj uczestnicy się rozjeżdzają ok. godz 11 - 13.
Jesli dasz radę to zaglądnij np. sobotnim popołudniem. :)


ok, rozumiem... wiec postaram sie podjechac w sobote... a jest moze ustalony jakis rozklad calej imprezy? Jakies atrakcje? :P

Brt - Czw Paź 04, 2007 22:49

www.roverki.pl ;)
maniaq - Czw Paź 04, 2007 22:58

ja bede atakowal na zlot w sobotnie popoludnie- bo tak mi sie z praca ulozylo :/

dlaczego walkie akurat piszesz ze przez kluczbork ? ZTCP to na czestochowe ladnie sie zapina z wawy to ze 2,5 h + na szumirad dorga kiepsciejsza.

przez kluczbork to za belchatowem juz tak srednio - wies za wsia no i miski na 60kach.

ktos ma jakies sugestie ? albo ktos napisze jak bylo na drodze w piatek wieczorem na forum ? moge podeslac swoj nr kom na pw. pleeez :)

Brt - Czw Paź 04, 2007 23:09

Ja bym gonił na częstochowę ;)
Tempest - Czw Paź 04, 2007 23:22

Paul napisał/a:
Conquer napisał/a:
Dodam, ze sam usilnie poszukuje tego "jedynego" roverka do kupna

No to dobrze trafisz :D
MG Tempesta będzie do sprzedania ZTCW :P

MG Tempesta nie będzie na zlocie - jadę z Tomim
przecież to impreza integracyjna, więc fura nie jest najważniejsza :mrgreen:

maniaq - Czw Paź 04, 2007 23:28

oj chocby z tego powodu, ze to moze byc ostatni zlot "zr-a" powinienes sie nim zaprezentowac :) ja tam mam nadzieje na sesje zdjeciowe na zlocie, bo bedzie kilka autek do porownania :D
walkie - Czw Paź 04, 2007 23:46

U r welcome, ale proponuje w sobotę, w niedzielę się bedziemy rozjeżdzac :)
Viniu - Pią Paź 05, 2007 08:29

maniaq napisał/a:
ja tam mam nadzieje na sesje zdjeciowe na zlocie, bo bedzie kilka autek do porownania
Na tę okoliczność zakupiłem wczoraj pastę TEMPO i zarezerwowałem dzisiejszy popołudnio-wieczór w celach pielęgnacyjno-pieszczotliwych. W końcu kameleonik musi się jakoś prezentować :D
emes - Pią Paź 05, 2007 08:44

Ja za chwilę wyjeżdżam do Szumiradu. Jeżeli ktoś będzie coś potrzebował, mój numer telefonu: 604 542 041. Do zobaczenia :-)
pawciu87 - Pią Paź 05, 2007 08:58

tylko pogoda cos dzisiaj nie dopisuje wiec nawet chyba nie oplaca sie myc... :(
AndrewS - Pią Paź 05, 2007 09:03

no to kant umyty i zatankowany do pelna, benzyna :roll:
,teraz trzeba odespac po dobie w pracy, potem troche go odkurzyć i powycierac
planowany start godzina 17 z puław
pasowaloby sobie cos na szyby nakleic zeby byc lepiej rozpoznawanym :smile:
tak jak mial na ostatnim zlocie jak dobrze pamietam Vito

Paul - Pią Paź 05, 2007 09:11

AndrewS napisał/a:
tak jak mial na ostatnim zlocie jak dobrze pamietam Vito

Nie tylko, nie tylko :P
Cała frakcja wrocławska + Głogów + Leszno + wielu innych jeszcze :D

walkie - Pią Paź 05, 2007 09:52

Właśnie, cholera wiedziałam że czegoś zapomniałam :/
maciej - Pią Paź 05, 2007 13:06

Ja ruszam o 14, MaKeK, Viola, Tomi, Gonia i Tempest o 16:30, a Irek, Ewa i Jurek Primke około 18. :)
Irek - Pią Paź 05, 2007 13:06

hejka,

chyba jednak osobny watek warszawski nie powstal :(

jakby co to ja staram sie wyjechac z zoli ok. 17.30, via okolice galerii mokotow a potem via chyliczki, czyli z wawy wydostane sie pewnie ok. 19.00...
w razie co, gdyby trzeba kogoc po drodze zebrac to fon 501 195 793 no i kanal drogowy ;)

pozdr
irek

Tempest - Pią Paź 05, 2007 13:51

mam dobrą wiadomość
udało mi się załatwić z pracy projektor :mrgreen: , więc tylko jakiś lapers by się przydał do pełni szczęścia :razz:

maciej - Pią Paź 05, 2007 13:53

Tempest napisał/a:
tylko jakiś lapers by się przydał do pełni szczęścia

Ja biorę swojego, więc nie ma problemu.
Tylko nie mam filmów, ani MP3. :(