Zobacz temat - [R220SD '97] Guma do łącznika stabilizatora
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R220SD '97] Guma do łącznika stabilizatora

whistler - Sob Sie 11, 2007 16:51
Temat postu: [R220SD '97] Guma do łącznika stabilizatora
Witam,
czy ktoś z forumowiczów orientuje się gdzie można dostać gumę do łącznika stabilizatora?
Z góry dziekuje i pozdrawiam
JArek

marthinez - Sob Sie 11, 2007 17:57

Zapytaj tu . :wink:
whistler - Sob Sie 11, 2007 23:22

marthinez napisał/a:
Zapytaj tu . :wink:

Oczywiście że pytałem...

sTERYD - Nie Sie 12, 2007 11:37

Samej gumy to raczej nie dostaniesz, ale cały łącznik to chyba kosztuje parę plnów więc nie ma się co szczypać.
Chyba, że chodzi Ci o silentbloka :???:
whistler napisał/a:
Oczywiście że pytałem...

i co Ci powiedzieli??

whistler - Wto Sie 14, 2007 11:38

sTERYD napisał/a:
i co Ci powiedzieli??

Gumy nie mają a w zestawie z łącznikiem stabilizatora (który mają) nie ma tej gumy :(

sTERYD - Wto Sie 14, 2007 11:53

to nie możesz kupić całego łącznika :?: :???:
whistler - Wto Sie 14, 2007 16:42

sTERYD napisał/a:
to nie możesz kupić całego łącznika :?: :???:

No własnie napisałem wcześniej, że nie ma w zestawie gumy jest tylko sam łącznik... Chętnie bym kupił i cały zestaw byleby była tam ta guma.

piko84 - Sro Sie 15, 2007 08:56

Miałem to samo(620i). Niestety gumy samej nie dokupisz. W sklepie zaproponowali mi dwie opcje części.
1. chińska 50PLN ale bez gum
2. japońska 80PLN z gumami
Zapytaj czy nie mają japońskiej

giewu - Sro Sie 15, 2007 15:28

ja nie wiem czy dobrze zrozumiałem ten temat, ale ....
jeśli chodzi o łącznik stabilizatora do R200 to jest dostępny razem z gumami (silentblockami) w tomateam bez żadnego problemu :mrgreen: , co widać nawet na zdjęciu :twisted:

whistler - Czw Sie 16, 2007 10:37

giewu napisał/a:
ja nie wiem czy dobrze zrozumiałem ten temat, ale ....
jeśli chodzi o łącznik stabilizatora do R200 to jest dostępny razem z gumami (silentblockami) w tomateam bez żadnego problemu :mrgreen: , co widać nawet na zdjęciu :twisted:

No powiem tak... ja na tym zdjęciu nie widze żadnej gumu ale lajkonik jestem. Chodzi o gumę która włazi właśnie w ten otwór i jest przyczepiona do belki stabilizatora. Teraz u mnie wygląda to tak że ten łącznik sobie lata z jednej strony :(
To może czegoś innego powinieniem szukać? W każdym razie w TomaTeam odpowiedzieli mi, że to jest sam łacznik bez gumy... i tyle...

giewu - Czw Sie 16, 2007 11:34

whistler napisał/a:
No powiem tak... ja na tym zdjęciu nie widze żadnej gumu ale lajkonik jestem.
no to wstawiam lepszą fotkę kompletnego łącznika stabilizatora przedniego do R200
Jak widać jest z gumami (silentblockami) :mrgreen:
whistler napisał/a:
Teraz u mnie wygląda to tak że ten łącznik sobie lata z jednej strony
na poniższym obrazku wyraźnie widać jak powinien być zamontowany łącznik stabilizatora. Po prostu połóż się pod autem i spróbuj dokładnie opisać w czym tkwi problem, bo ja chyba nadal nie rozumiem. Jeśli nie gumy łącznika to jakie inne ?
whistler - Czw Sie 16, 2007 14:25

No to jednak jestem lajkonik :/ Jak się przyjrzałem zdjęciu i szkicowi to teraz rozumiem jak to się montuje :) Ja myślałem że ta guma to osobny element jest! Sory za indolencje!!! Ale Rover to nie garbus :D A tam zawieszenie to zupełnie inne bajka jest :>