Zobacz temat - [R214Si] Szarpiacy roverek!!!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214Si] Szarpiacy roverek!!!

Justa - Wto Sie 14, 2007 21:48
Temat postu: [R214Si] Szarpiacy roverek!!!
Hejka, co jakis czas auto mi szarpie jak zmieniam z 1 na 2 na malych obrotach na wysokich juz oki, dzis w drodze do pracy w trakcie szarpnelo kilka razy, cala noc padal deszcz auto zawsze stoi pod chmura. zauwazylam ze zawsze szarpie po deszczu jak jest zimny a potem ju jest oki, czy to moze byc wilgoc, pasek. tarcza przy sprzegle, swiece, i mam jeszcze jedno pytanie co ile tysiecy kilometrow sie wymienia olej i filtry?

sTERYD: trochę poprawiłem temat, postaraj się w przyszłości wrzucać zgodnie z zasadami

bartko100 - Wto Sie 14, 2007 21:53

Popraw temat i zmień przewody WN
sTERYD - Wto Sie 14, 2007 21:53

Witaj :)
ciesze się że się nie boisz zakładać nowego wątku, ale odpowiedź masz już TU :wink:

Justa - Wto Sie 14, 2007 22:07

no dzieki w tych opisach podanych jest wiele mozliwosci wynika ze musze wymienic wszystko dzieki hahah xxxx

[ Dodano: Wto Sie 14, 2007 10:08 pm ]
przewody WN rozmawiasz z kobiet musisz sprecyzowac bardziej a jak to nie przewody?

sTERYD - Wto Sie 14, 2007 22:17

Justa napisał/a:
w tych opisach podanych jest wiele mozliwosci wynika ze musze wymienic wszystko dzieki hahah

wystarczy przewody, kopułkę i palec :)
niestety tak właśnie to wygląda, ale to nie drogie części :)
Justa napisał/a:
przewody WN rozmawiasz z kobiet musisz sprecyzowac bardziej a jak to nie przewody?

przewody wysokiego napięcia, czyli od świec do kopułki, i od kopułki do cewki ;)

Justa - Wto Sie 14, 2007 22:19

oki dzieki kumam zobaczymy co z tego wyniknie zobacze jak mi pojezdzi przez najblizsze dni i jak cos udam sie na garaz dzieki xxx
piter34 - Pon Sie 20, 2007 14:07

Justa napisał/a:
oki dzieki kumam zobaczymy co z tego wyniknie zobacze jak mi pojezdzi przez najblizsze dni i jak cos udam sie na garaz dzieki xxx

No i jak?
Jest poprawa jakaś?