Zobacz temat - [R200 1.4Si 99r] Pytanie o półkę tylną
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 1.4Si 99r] Pytanie o półkę tylną

ami_gang - Sro Sie 15, 2007 14:23
Temat postu: [R200 1.4Si 99r] Pytanie o półkę tylną
Witam, kupilem niedawno roverka tak jak w temacie, w półce tylnej nie ma bolców kture ją trzymają czt mógłby ktoś zrobic fotkę jak to wyglada czy ewentualnie powiedziec gdzie mozna to kupić ?? Mam równiez problem z oświetleniem bagaznika i schowka , jakie moga byc przyczyny nie swiecenia ich ?? PS zarówki sa dobre ...
Pozdrawiam Kamil

giewu - Sro Sie 15, 2007 14:27

te bolce do półki bez problemu dostaniesz w tomateam
:mrgreen:
Cytat:
Mam równiez problem z oświetleniem bagaznika i schowka , jakie moga byc przyczyny nie swiecenia ich ??
a bezpieczniki zostały sprawdzone ?
Chester - Sro Sie 15, 2007 15:46

co do bagażnika to sprawdz przedwoy i włącznik który ukryty sprytnie jest w zamku może ktoś rozłączył bo to za każdym otwarciem się świeci :))
a ooświetlenie schowka jest dopiero przy włącznoych światłach tak przynajmniej jest u mnie :)))

ami_gang - Sro Sie 15, 2007 15:47

Diękuje bardzo za odpowiedż, który bezpiecznik za to odpowiada pozdrawiam :)
sTERYD - Sro Sie 15, 2007 15:58

opis bezpieczników masz tu:
http://www.roverki.pl/forum/viewtopic.php?t=18479

giewu - Sro Sie 15, 2007 16:05

Cytat:
który bezpiecznik za to odpowiada

oświetlenie schowka - bezpiecznik nr 8
oświetlenie bagażnika - bezpiecznik nr 3
oba bezpieczniki w skrzynce bezpieczników w kabinie (pod kierownicą)

ami_gang - Sro Sie 15, 2007 16:23

widzę ze jeszcze duzo muszę sie nauczyć. Zreperowałem wszystko wedle waszych opisów bardzo dziekuje. Pozdrawiam serdecznie
giewu - Sro Sie 15, 2007 16:27

Cytat:
Zreperowałem wszystko wedle waszych opisów bardzo dziekuje
czyli jak rozumiem problem został usunięty i wszystko już świeci ? :mrgreen:
ami_gang - Sro Sie 15, 2007 16:43

Tak dziekuje bardzo, zastanawiam się jescze czy jakiegos filtra pyłkowego nie powinienem sprawdzić ale myśle że wsszystko poza tym wiem , czasem słysze dziwne drganie od klimy ale czytałem że to jakiś wałek do wymiany będzie, posiadam ten samochod kilka dni wiec .... pozdrawiam
giewu - Sro Sie 15, 2007 18:32

ami_gang napisał/a:
czasem słysze dziwne drganie od klimy ale czytałem że to jakiś wałek do wymiany będzie
a ja najpierw pojechałbym sprawdzić, ewentualnie uzupełnić czynnik chłodniczy :razz: . a dopiero później bym myślał o wymianach wałków ;)