Zobacz temat - [WWW] [620 TI] utworzenie nowego tematu z bazą serwisów
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Forum i WWW - [WWW] [620 TI] utworzenie nowego tematu z bazą serwisów

eugeniusz.kam - Czw Sie 16, 2007 13:46
Temat postu: [WWW] [620 TI] utworzenie nowego tematu z bazą serwisów
Mam propozycję odnośnie utworzenia jako oddzielnego tematu na wzór listy polecanych i czarnych sprzedawców dotyczącego serwisów i punktów napraw. które byłyby polecane jako fachowe i rzetelnie wykonujące naprawy jak również te, które odradzacie ze względu na brak fachowości i nie rzetelność. Myślę, że w dzisiejszych czasach wiedza o osobach czy warsztatach, którym można bez obawy powierzyć samochód do przeglądu jest dosyć ważna. Myślę, że ta propozycja głównie odnosi się do admina strony.
Pozdrawiam

Paul - Czw Sie 16, 2007 13:48

A ja myślę, że wystarczy to, co już jest, czyli: www.roverki.pl/garage.php :D
Tomaszi - Pią Sie 17, 2007 13:06

Popieram Paula. Nie samym forum człowiek żyje.
Forum jest dodatkiem. Ludzie zacznijcie korzystać z zasobów Strony Klubowej.
Ciekawe ile jest osób, które wchodząc na forum, przy okazji zaglądają na Stronę Klubową...

Pozdrawiam Tomaszi

Irek - Pią Sie 17, 2007 13:38

niestety niektóre kluby samochodowe działają wyłącznie w oparciu o forum, bo nigdy nie dorobiły sie swoich stron www z bogactwem treści, i ich użytkownicy u nas czują się zagubieni... Fajnie istotnie byłoby mieć wszystko razem i dlatego warto jeszcze powalczyć ze zintegrowaniem zasobów www z forum - wspólny layout, nawigacja, etc...

pozdr

walkie - Pią Sie 17, 2007 13:41

Irek napisał/a:
niestety niektóre kluby samochodowe działają wyłącznie w oparciu o forum, bo nigdy nie dorobiły sie swoich stron www z bogactwem treści, i ich użytkownicy u nas czują się zagubieni... Fajnie istotnie byłoby mieć wszystko razem i dlatego warto jeszcze powalczyć ze zintegrowaniem zasobów www z forum - wspólny layout, nawigacja, etc...


coming soon :)

Irek - Pią Sie 17, 2007 13:52

walkie napisał/a:
Irek napisał/a:
dlatego warto jeszcze powalczyć ze zintegrowaniem zasobów www z forum - wspólny layout, nawigacja, etc...


coming soon :)


:)
zatem czekamy

pozdr