Zobacz temat - PIONEER DEH-P5800MP
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - PIONEER DEH-P5800MP

supr3me - Sob Sie 18, 2007 22:33
Temat postu: PIONEER DEH-P5800MP
witam
ciekaw jestem czy miał ktoś z Was do czynienia z tym modelem pioneerka, a dokladniej z jego wejsciem AUX ...zastanawiam się czy to fucktycznie jest AUX czy specjalne wejście tylko pod I-PODa, bo kiedy podłączam pod to wejscie mp3ójke, albo sony-ericssona k750i, albo chociazby wyjscie sluchawkowe z laptopa, to radyjko zaczyna szaleć... samo sie podglasza na full albo przycisza, przelaczaja sie sciezki do przodu do tylu albo stacje radiowe, istna magia :) w instrukcji niby jest napisane ze to jest AUX..

..mial ktos z Was taka sytuacje kiedykolwiek? i co bylo winą? czyzby radio mialo uwalone wejscie AUX? wszystkie pozostale funkcje w radyjku dzialaja bezproblemowo..

TomC - Sob Sie 18, 2007 22:46

a jaki masz kabel?? normalny jack 3 segmentowy tzn. stereo??


znalazłem na stronie z opisem tego radia: Aux-In (opcjonalnie z CD-RB20) Tak...
więc jeżeli nie masz CD-RB20 to działać nie będzie
tu masz LINK

supr3me - Nie Sie 19, 2007 00:03

mam zwykły kabelek z małym jack'iem po obu stronach stereo...

czyli bez tej skrzynki za 300zl moge zapomniec o podpinaniu czegokolwiek z zewnatrz? to co to za cholerstwo ten caly IP-Bus ? :)

Brt - Nie Sie 19, 2007 00:24

a może to jest wejście od sterownia a nie AUX ?? Czy tak jest opisane?? Moze ten aux jest w innym miejscu?? tak se dywaguję ;)
TomC - Nie Sie 19, 2007 01:06

supr3me napisał/a:
to co to za cholerstwo ten caly IP-Bus ?


IP BUS to magistrala umożliwiająca sterowanie urządzeniami zewnętrznymi AUX lub zmieniarką CD.
to pod co podłączyłeś MP3 to prawdopodobnie złącze zdalnego sterowania...
przyjrzyj się "tej skrzynce" a zobaczysz że po drugiej stronie kabli są 2 RCA i złącze pod zmieniarkę więc niestety bez zewnętrznego modułu z AUXa nici :/
tu masz zdjęcie skrzynki z innej strony
TU

Tomaszi - Nie Sie 19, 2007 01:18

Instruksja ENG do tego radia. Na str.4 są rozrysowane połączenia, wyjścia/wejścia z tyłu radyjka. I tak, "Jack for Wired Remote Control". To będzie chyba tak jak Brt sobie dywaguje, wejście do jakiegoś sterowania.
A tu jeszcze jedna bardzdziej przyjazna instr.w pdfie i tu znalazłem coś takiego, że AUX to wejście IP-BUS-RCA od którego potrzebujesz tą przystawkę co podaje ci TomC czyli CD-RB20/CD-RB10

(dodano)
;) i wszystko jasne

supr3me - Nie Sie 19, 2007 12:40

ehhh nie wiedzialem o co kaman z tym IP-Bus RCA i tak sobie marzylem ze bede mogl po prostu podpinac cokolwiek ...teraz juz wiem czemu tam w nawiasie w instrukcji jest napisane (sold separately) :mrgreen: no to mozna juz zamknac temat ;) dzieki wszystkim za przyuczenie ;) ....macie po punkcie ;)
tolik - Pon Wrz 03, 2007 00:23

Co sądzicie o TYM radiu?
TomC - Pon Wrz 03, 2007 08:37

A czego chcesz się dowiedzieć?
Mam ten model na sklepie więc mogę przetestować :razz:

tolik - Pon Wrz 03, 2007 11:01

Jest możliwość sterowania tym radiem pilotem założonym na kierownicę?Czy taki pilot można do tego radia osobno dokupić?
MarioNH - Pon Wrz 03, 2007 12:43

o TUTAJ jest :wink:
tolik - Pon Wrz 03, 2007 13:50

no...MarioNH, tym pilotem tego radia co podałem wyżej raczej nieda się obsłużyć...
MarioNH - Pon Wrz 03, 2007 14:04

sorx nie doczytałem :oops: w takim razie nie ma żadnego pilota do tego radia no chyba że fabryczne zdalne sterowanie :)