Zobacz temat - [220SD] Chłodnica i czujniki do niej
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [220SD] Chłodnica i czujniki do niej

misiu26 - Pon Sie 20, 2007 19:37
Temat postu: [220SD] Chłodnica i czujniki do niej
Kupiłem nową chłodnice w której są 2 otwory na czujniki. W starej tych otworów nie miałem były orginalnie zaślepione. Jak moge te otwory zaślepić.Koszt nowyego czujnika to jest ponad 40zł.Zaślepek ponoć nie ma.Proszę o pomoc.
sTERYD - Pon Sie 20, 2007 19:42

faktycznie już był problem tego typu :(
najlepiej (najszybciej i najprościej) będzie dokupić jakieś używane, nawet uszkodzone czujniki, i ewentualnie tylko nowe uszczelki do nich założyć :cool:
Ewentualni, jeśli masz pod bokiem jakiś sklep z artykułami hydrauliki siłowej, to możesz u nich spróbować dobrać zaślepki, napewno mają tego na kilogramy :)

misiu26 - Pon Sie 20, 2007 21:25

Ale mam problem ze znalezieniem uzywanych czujnkow bo podobno te czujniki pasuja tylko do rovera i nikt tego nie ma.Piszesz o sklepie z hydraulika oco dokladnie chodzi jakiego typu uszczelki zaslepki mam szukac bo nawet nie wiem jak wyglada ten czujnik.Prosze o pomoc bardzo zalezy mi na czasie.
sTERYD - Pon Sie 20, 2007 21:34

sprawdź w kielcach (np w www.yellowpages.pl) czy są jakieś serwisy hydrauliki siłowej.
Oni tam dysponują zaślepkami do siłowników i innych elementów hydraulicznych wysokiego ciśnienia, z naprawdę różnymi rozmiarami gintów, napewno by coś dobrali ;) .
Jeśli chodzi o używane czujniki, to najlepiej szukać na jakimś szrocie z roverkami (napewno nie byłoby problemu), w znalezieniu niestety musiałby Ci pomóc ktoś z kielc :(
Możesz tez popytać na allegro , polecanych sprzedawców masz na górze strony, napewno któryś coś znajdzie :)

Brt - Pon Sie 20, 2007 21:37

hmmm ZTCP to u Panny_Migotki zostały po prostu zaspawane, czy też zalutowane ;)