Zobacz temat - Gumowe dywaniki do roverka 400
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - Gumowe dywaniki do roverka 400

Damian2001 - Wto Sie 28, 2007 20:16
Temat postu: Gumowe dywaniki do roverka 400
Witam
Mam pytanko wie ktos gdzie mozna kupic gumowe dywaniki do roverka 400??
Pozdro

thef - Wto Sie 28, 2007 20:33

www.tomateam.pl , www.allegro.pl , itp, itd
Damian2001 - Sob Wrz 01, 2007 16:50

Niestety nie posiadajom takich dywanikow. Moze ktos zna inne sklepy??/
giewu - Sob Wrz 01, 2007 21:27

Damian2001 napisał/a:
... Moze ktos zna inne sklepy??/
jakby co to ja znam adaszo :mrgreen:
Tempest - Nie Wrz 02, 2007 13:48

giewu napisał/a:
jakby co to ja znam adaszo :mrgreen:

a nie wiesz może, czy ten adaszo zrobiłby na zamówienie welurowe z logiem MG? (może nawet i gumowe ale nad tym się jeszcze zastanawiam)

giewu - Nie Wrz 02, 2007 14:09

Tempest napisał/a:
...
a nie wiesz może, czy ten adaszo zrobiłby na zamówienie welurowe z logiem MG? (może nawet i gumowe ale nad tym się jeszcze zastanawiam)
musiałbyś zadzwonić lub zamailować do nich i zapytać o to ... nie mam 100% pewności, ale obiło mi się kiedyś o uszy, że robią takie rzeczy
... a jeśli ewentualnie wstrzymasz się do poniedziałkowego popołudnia to najwyżej podjadę do nich i zapytam o to :cool:

Damian2001 - Nie Wrz 02, 2007 15:03

jak bys miał takom mozliwosc podjechac i sie zapytac to z gory dziekuje, chodzi mi o gumowe do roverka 400
Tempest - Nie Wrz 02, 2007 20:39

giewu napisał/a:
... a jeśli ewentualnie wstrzymasz się do poniedziałkowego popołudnia to najwyżej podjadę do nich i zapytam o to :cool:

wstrzymam się i będę dźwięczny za jakiekolwiek info (łącznie z ceną za komplecik przód/tył; ew. cena za gumiaki i czy robią wysyłki)

giewu - Nie Wrz 02, 2007 20:42

jutro do nich podjadę i wszystkiego się dowiem ...
informację przekaże Wam tutaj popołudniu lub wieczorkiem :mrgreen:

wsl - Nie Wrz 02, 2007 22:14

Też poszukuję dywaników więc będę również zainteresowany tym wątkiem i będę wdzięczny za informacje :) Pozdrawiam
giewu - Wto Wrz 04, 2007 10:29

najpierw przepraszam wszystkich, którzy czekali na wieści, że piszę dopiero we wtorek rano :oops:

Tempest napisał/a:
...a nie wiesz może, czy ten adaszo zrobiłby na zamówienie welurowe z logiem MG? (może nawet i gumowe ale nad tym się jeszcze zastanawiam)
dywaniki welurowe są w stanie jak najbardziej wykonać, natomiast problem tkwi z napisami, logo itp. (ich dywaniki są zbyt grube, by cokolwiek na wierzchu się utrzymało - tak mi powiedziano)
Damian2001 napisał/a:
jak bys miał takom mozliwosc podjechac i sie zapytac to z gory dziekuje, chodzi mi o gumowe do roverka 400
dywaniki gumowe do R400 mają w ofercie pomimo ich braku w katalogu na stronie internetowej (obecnie gdzieś na allegro mają je ponoć wystawione)...dywaniki gumowe z obszyciem welurowym i wzmocnieniem na nogi dywanika kierowcy
Tempest napisał/a:
...wstrzymam się i będę dźwięczny za jakiekolwiek info (łącznie z ceną za komplecik przód/tył; ew. cena za gumiaki i czy robią wysyłki)
cena za komplet dywaników (zarówno welurowych, jak i gumowych) to około 130zł. ... zamówienia internetowe nie stanowią u nich żadnego problemu, oczywiście wysyłki jak najbardziej wykonują, żadnych zaliczek itp
Tempest - Wto Wrz 04, 2007 11:02

dzięki bardzo za info
szkoda, że nie mogą zrobić loga :/

wsl - Wto Wrz 04, 2007 16:03

Pech chce, że akurat teraz na allegro nie mają wystawionej jako użytkownik "adaszo" żadnej aukcji :) Te gumowe dywaniki mnie zaciekawiły tylko nie wiem czy lepiej kupić oryginalne czy może jakieś uniwersalne, ale dużo tańsze... hm problem do przespania, a z racji kilku robót przy autku pewnie wybiorę te tańsze :)


Dzięki za info
Pozdrawiam

piter34 - Wto Wrz 04, 2007 16:10

Dywaniki gumowe z adaszo są lepiej dopasowane niż oryginalne ROVERkowe.
Przynajmniej w przypadku R600... ;-)

giewu - Wto Wrz 04, 2007 17:20

piter34 napisał/a:
Dywaniki gumowe z adaszo są lepiej dopasowane niż oryginalne ROVERkowe.
Przynajmniej w przypadku R600... ;-)
zdecydowanie popieram kolegę ... widziałem nie tylko roverkowe dywaniki, ale też do kilku innych marek ...
od razu zapowiem, że w żaden sposób z nimi (adaszo) nie współpracuję, ale strasznie gorąco będę wszystkich namawiał do zakupu produktów tej firmy ... nie tylko tych gumowych ;)

jarcat - Sro Sty 02, 2008 21:14

ja kupiłem w Tesco za nie całe 30zł i mam do teraz już ponad rok - jeżdże dużo, a są prawie jak nowe :)