Zobacz temat - [R620] Reperaturki tylnych błotników
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Reperaturki tylnych błotników

csdark - Sob Wrz 01, 2007 18:06
Temat postu: [R620] Reperaturki tylnych błotników
Witam,
Chciał bym zrobić w swoim aucie tylne błotniki ponieważ rdza zaczyna być bardziej widoczna, w starszych postach odnośnie reperaturek przeczytałem że nie można tego dostać w Polsce, czy do dnia dzisiejszego w tej kwestii nic się nie zmieniło ? Łatanie błotników odpada ponieważ za miesiąc lub dwa bedzie to samo, jak mozna sobie z tym poradzić ? Czytałem też o reperaturkach od Accorda ale tu są zdania podzielone.

Chester - Sob Wrz 01, 2007 19:08

Szukaj TU a jak nie to pytaj sie drogą mailowa bo na stornie nie ma wszystkiego...
csdark - Nie Wrz 02, 2007 12:55

Znalazłem w internecie taką aukcję, sprzedawca informuje że reperaturki pasują do R620, jak wyżej napisałem Wasze zdania są podzielone na ten temat, proszę o opinię osób które miały doświadczenia z wstawieniem reperatur z Accorda do R620. Z tego co czytałem występuja jakieś problemy, ale konkretnych opisów nie znalazłem. Nie chce wydać pieniędzy na darmo, a zima już sie zbliża :) Dla przypomnienia mmój pojazd to R620i 95r.
maciej - Nie Wrz 02, 2007 19:27

Wg Maruisza_418 pasują reparaturki do Hondy Accord z hurtowni BHMD.
Też mam plan zrobić to przed zimą.

csdark - Wto Wrz 04, 2007 18:13

W BHMD powiedzieli mi że nie są pewni tego czy reperaturki będą pasowały.
maciej - Sro Wrz 05, 2007 10:07

Ja tam wierzę Mariuszowi - podobno już tak robili i zdolny blacharz bez problemów sobie radzi, ale mówił, że niedawno wstawili R600 na taką robotę, więc zaraz powinny być wyniki.
csdark - Nie Paź 14, 2007 18:45

No więc kupiłem reperaturki od hondy, pasowały idealnie praktycznie zero problemów, aż miło teraz popatrzeć na samochodzik :)
giewu - Nie Paź 14, 2007 19:54

csdark napisał/a:
No więc kupiłem reperaturki od hondy, pasowały idealnie praktycznie zero problemów, aż miło teraz popatrzeć na samochodzik :)
to może dopisz jeszcze od jakiej konkretnie hondy te błotniki pasowały (czy na pewno Accord, rocznik ;)) , by w razie czego więcej osób mogło z tej informacji skorzystać ... a później temat zrobimy SOLVED ;)
csdark - Nie Paź 14, 2007 20:03

Reperaturki kupłem do Hondy Accord rocznik 93-98. Rocznik mojego auta to 95. Zakupu dokonałem na allegro po wcześniejszej konsultacji ze sprzedającym. Jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem podaję LINK do sprzedawcy. Oczywiście człowiek godny polecenia.