Zobacz temat - [R216 GTI 92'] Gdzie filtr paliwa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover 200/400 lata 92-95 (kanciak)
oraz Rover 200 coupe/cabrio i Rover 400 tourer - [R216 GTI 92'] Gdzie filtr paliwa


kovalek - Czw Wrz 20, 2007 06:36
Temat postu: [R216 GTI 92'] Gdzie filtr paliwa
Odkąd kupiłem samochód, to mam problem z jego uruchomieniem. Głównie rano, jak zakręci rozrusznikiem to odpala i przez 5 sekund nie może wejść na obroty. Dopiero po tym czasie ładnie wskakuje i równo chodzi. W ciągu dnia z odpalaniem nie ma probklemu, tylko po dłuższym (całonocnym postoju).

Świece wymienione, kable wyglądają na nowe. Może to zapchany filtr paliwa? (auto jest na gaz, ale odpalanie zawsze na benzynie - gaszenie na benzynie nic nie pomogło). Tylko gdzie szukać tego filtra bo nigdzie znaleść nie mogę :( (

piter34 - Czw Wrz 20, 2007 16:41

kovalek napisał/a:
Głównie rano, jak zakręci rozrusznikiem to odpala i przez 5 sekund nie może wejść na obroty. Dopiero po tym czasie ładnie wskakuje i równo chodzi. W ciągu dnia z odpalaniem nie ma probklemu, tylko po dłuższym (całonocnym postoju).

W jakim stanie są elementy układu zapłonowego?

kovalek napisał/a:
Świece wymienione, kable wyglądają na nowe. Może to zapchany filtr paliwa? (auto jest na gaz, ale odpalanie zawsze na benzynie - gaszenie na benzynie nic nie pomogło). Tylko gdzie szukać tego filtra bo nigdzie znaleść nie mogę :( (

Nie pomogę, ale opcji wiele nie jest (w baku, tuż za bakiem albo pod maską).