Zobacz temat - wyścigi online
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - wyścigi online

uhu - Pią Wrz 21, 2007 01:04
Temat postu: wyścigi online
Gra

Warto zagrać, może kiedyś będąc na drodze przypomnimy sobie tą sytuację :roll:

sTERYD - Pią Wrz 21, 2007 01:12

dobre hamulce ma ten samochód ze 180 w niecałe 50 metrów :shock: ale źle się prowadzi ;)
Brt - Pią Wrz 21, 2007 10:02

nAjwiększe wrazenie robi klepsydra z własnym imieniem :???: I rzeczywiscie fatalnie się prowadzi :P
Kozik - Pią Wrz 21, 2007 10:03

215 wycisnąłem - pojedzie ktoś szybciej??? wyhamowałem przed przejazdem i miałem 49sek do końca :roll:
thef - Pią Wrz 21, 2007 10:14

Świetny pomysł na element kampanii. Ze wstydem powiem, że dałem się nabrać :oops: Dobrze, że na prawdziwej drodze nie mam takich zapędów..
Tempest - Pią Wrz 21, 2007 15:45

thef napisał/a:
Świetny pomysł na element kampanii. Ze wstydem powiem, że dałem się nabrać :oops: Dobrze, że na prawdziwej drodze nie mam takich zapędów..

tylko, że różnica polega na tym, że w grach nie masz zahamowań (nie działające hamulce? :wink: ) i to czego byś normalnie nie zrobił tu ci uchodzi płazem

Kozik napisał/a:
215 wycisnąłem - pojedzie ktoś szybciej??? wyhamowałem przed przejazdem i miałem 49sek do końca :roll:

na gazie rozweselającym jechałeś czy jak :wink: , bo ja max, wyciągnąłem 207
a zahamowałem przed znakiem STOP i miałem 51 sek. do końca

thef - Pią Wrz 21, 2007 16:20

Tempest napisał/a:
thef napisał/a:
Świetny pomysł na element kampanii. Ze wstydem powiem, że dałem się nabrać :oops: Dobrze, że na prawdziwej drodze nie mam takich zapędów..

tylko, że różnica polega na tym, że w grach nie masz zahamowań (nie działające hamulce? :wink: ) i to czego byś normalnie nie zrobił tu ci uchodzi płazem

No właśnie, więc takie zaskoczenie na koniec tej niby zabawy, gdy myślisz, że to gra w której masz po prostu być jak najszybszy, daje Ci impuls do refleksji - co by się stało gdybym, nie daj Boże, rzeczywistość potraktował jak grę, zapomniał się gdzieś na drodze i... Otrzeźwienie nie przyszłoby już zza szklanego ekranu. Moim zdaniem, świetny pomysł, na mnie zadziałał.

uhu - Pią Wrz 21, 2007 16:22

Tempest napisał/a:
thef napisał/a:
Świetny pomysł na element kampanii. Ze wstydem powiem, że dałem się nabrać :oops: Dobrze, że na prawdziwej drodze nie mam takich zapędów..

tylko, że różnica polega na tym, że w grach nie masz zahamowań (nie działające hamulce? :wink: ) i to czego byś normalnie nie zrobił tu ci uchodzi płazem

Kozik napisał/a:
215 wycisnąłem - pojedzie ktoś szybciej??? wyhamowałem przed przejazdem i miałem 49sek do końca :roll:

na gazie rozweselającym jechałeś czy jak :wink: , bo ja max, wyciągnąłem 207
a zahamowałem przed znakiem STOP i miałem 51 sek. do końca


208 :P Nic nie kręciłem w paincie ani w żadnym innym programie :D
Choć zastanawiające jest to że zegar analogowy pokazuje ponad 210,
a cyfrowy wyświetla 208 :razz:



@ thef

Dokładnie takie same miałem odczucia po tym wypadku.
Gdy zobaczyłem znaki zwiastujące przejazd coś mnie ruszyło, ale wierząc że to przecież gra w której trzeba być najszybszym nawet nie zwolniłem i.... taki impuls i chwila refleksji że w jednej sekundzie można stracić życie...

I tak jak Brt zauważył duże wrażenie robi klepsydra z własnym imieniem...

Adrian355 - Pią Wrz 21, 2007 17:41

Szczerze to mnie ciarki przeszły po plecach jak to zobaczyłem. Taki młody a głupi :cry:
Tempest - Pią Wrz 21, 2007 18:28

jak zobaczyłem tory, to nawet niczego nie podejrzewałem, tylko dalej w długą do mety
możecie mnie nazwać znieczulowcem, ale jakoś wrażenia na mnie ta klepsydra nie zrobiła
poza tym co za dureń by jechał z taką prędkością przez tory - przecież w Polsce nie ma równego przejazdu i tylko zawiechę sobie by uszkodził (choćby to powinien być powód do samego zwolnienia przed przejazdem)
normalnie jeżdżę szybko (i jak na razie z tego co kojarzę jest to jedyny przepis który łamię), ale przed torami to zawsze zwolnię, nawet jak są w szczerym polu - nie tylko z samego rozsądku, ale i z obawy o samochód
bo kto powiedział, że nie można jeździć szybko, ale z rozsądkiem i wyczuciem...

jerzu - Pią Wrz 21, 2007 19:26

Przejechałem gra 2 razy. Kurde za pierwszym razem przejechalem przez przejazd i pokazala sie ta klepsydra a na niej oprocz mojego imienia to jeszcze parafia moja. sw Jozefa. czy to jakis zbieg okolicznosci? Moze to moja przyszlosc? :P Nie no dobra to nie jest smieszne

A co do prostych przejazdow to sa takie w polsce. Za lodzia przed andrespolem sa takie nawet 2. znam goscia ktory spieszac sie przelecial przez nie maja 180 na liczniku.

Kozik - Pią Wrz 21, 2007 19:49

Tempest napisał/a:
na gazie rozweselającym jechałeś czy jak , bo ja max, wyciągnąłem 207
a zahamowałem przed znakiem STOP i miałem 51 sek. do końca


LPG pałer :mrgreen:

A co do prędkości to może patrzyłem pod złym kątem :razz:

giewu - Pią Wrz 21, 2007 20:14

jerzu napisał/a:
... znam goscia ktory spieszac sie przelecial przez nie maja 180 na liczniku.
jerzu qrde ... fajnych masz kolegów :mrgreen:
jerzu - Pią Wrz 21, 2007 20:38

wszyscy sa z niego dumni :P Ma jeszcze kilka innych wyczynow na swoim koncie ale to nie tutaj o tym :P
tian - Pią Wrz 21, 2007 22:25

A mnie sie nie podoba ta gra. :P
Po pierwsze wygląda jakbym jechał na motorku (motorku bo na motocykl to się cienko zbiera). Na samochód to nie wygląda
Po drugie mój jowejek nawet z górki 205 nie śmignie :roll:
Po trzecie to już było :P

pozdry
mrd

ps. ID pograć w gothic 2 NK

thef - Sob Wrz 22, 2007 00:28

mrd napisał/a:
A mnie sie nie podoba ta gra. :P
Po pierwsze wygląda jakbym jechał na motorku (motorku bo na motocykl to się cienko zbiera). Na samochód to nie wygląda
Po drugie mój jowejek nawet z górki 205 nie śmignie :roll:
Po trzecie to już było :P

pozdry
mrd

ps. ID pograć w gothic 2 NK


Gra? Trochę inaczej to odbieram....

tian - Sob Wrz 22, 2007 11:31

Tak zostało to opisane przez kolegę Uhu. A to jakie ma przesłanie to już inna inkszość.
uhu - Sob Wrz 22, 2007 17:32

mrd napisał/a:
Tak zostało to opisane przez kolegę Uhu. A to jakie ma przesłanie to już inna inkszość.

Szczerze ?
Zostało to tak opisane, aby być może więcej osób to uruchomiło, jak również po to aby właśnie zaskoczenie było większe.
Sam się pewnie domyślasz, że gdybym napisał od razu w poście że pojawi się pociąg to nie byłoby tego impulsu... :wink:

Jeśli chodzi o gry to też znam lepsze, ale ten topic nie miał być o grach, tylko miał wywołać właśnie chwilę refleksji po zderzeniu :wink:

MaReK - Nie Wrz 23, 2007 03:20

Ale ta "gra" juz na forum sie pojawila kilka miesiecy temu.

Pozdrawiam,

thef - Nie Wrz 23, 2007 12:51

MaReK napisał/a:
Ale ta "gra" juz na forum sie pojawila kilka miesiecy temu.

A Ty co, znów spać nie możesz przez pająki? ;)