Zobacz temat - [rover 214 si 97r] koszt kolektora dolotowego
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [rover 214 si 97r] koszt kolektora dolotowego

fenster - Pon Wrz 24, 2007 17:06
Temat postu: [rover 214 si 97r] koszt kolektora dolotowego
interesuje mnie jaka jest mniej wiecej cena (platikowego) kolektora dolotowego.Jestem tym zainteresowany poniewaz che założyc instalacje gazową z blosem i istnieje niewielkie podobienstwo wybuchu.prosze o odp i pozdrawiam

[ Dodano: Pon Wrz 24, 2007 17:10 ]
oczywiscie mowa o kolektorze używanym :)

kolin - Pon Wrz 24, 2007 18:23

przepraszam to jakiej generacji chcesz załorzyc tą instalacje ? ze martwisz się o wybuch/strzał w kolektor...
fenster - Pon Wrz 24, 2007 19:40

instalacje z blosem nie mozna zaliczyc do zadnej generacji bo z zadna niema za duzo wspolnego.blos to cos jak mikser ktory sie wpina w gumową rure miedzy filtrem powietrza a kolktorem zsącym.Rózni sie ta instalacja od I i II generacji tym ze niema spadku mocy jezdząc na gazie i nie jest sterowana elektronicznie ja ma to miejsce w II gen.A od IV generacji jest tylko lepsza pod względem pieniedzy bo jest ponad tysiąc tansza .A wybuch w tego typu instalacjach jest duzo mniejszy niz I i II gen , ale na wszelki wypadek pytam o kolektory.

instalacja z blosem firmy BRC 1600zł a IV gen BRC 3000 zł kolektor na allegro do 200 zł a wiec chyba zdecyduje sie na blosa

Dodam ze moj kuzyn jezdzi na blosie juz dwa lata i zero wybuchów i problemow z instalacja

giewu - Pon Wrz 24, 2007 21:27
Temat postu: Re: [rover 214 si 97r] koszt kolektora dolotowego
fenster napisał/a:
interesuje mnie jaka jest mniej wiecej cena (platikowego) kolektora dolotowego...
oczywiscie mowa o kolektorze używanym :)
na dzień dzisiejszy na allegro od 160 do 350 zl ;)