Zobacz temat - SOLVED [214SI '96] odczytanie kodu immobilisera
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - SOLVED [214SI '96] odczytanie kodu immobilisera

SKonrad - Wto Wrz 25, 2007 09:59
Temat postu: SOLVED [214SI '96] odczytanie kodu immobilisera
Może mi ktoś podać sprawdzone adresy ASO itp. gdzie można odczytać kod immobilisera oraz programować pilota w województwach: podkarpacie, małopolska ew. świętokrzyskie?
Z góry dzięki.

giewu - Wto Wrz 25, 2007 10:59

a TO kiedykolwiek przeglądałeś :mrgreen: ?
SKonrad - Wto Wrz 25, 2007 11:07

oczywiście.. niestety nic konkretnego nie znalazłem..
giewu - Wto Wrz 25, 2007 14:04

no to trzeba jednak będzie poczekać na kogoś z Twoich okolic, by Ci wskazał konkretny serwis :roll:
Kozik - Wto Wrz 25, 2007 14:30

Ja też niestety nie wiem gdzie taki serwis się znajduje :cry:
mbombka - Sro Wrz 26, 2007 00:08

tak jak wspominał wielokrotnie piter34 w krakowie na 100% zrobią ci to w BWR Podolscy - byłe ASO Rovera , znalazłem jeszcze warsztat pana Midowicza w Krakowie gdzie mają złącze do roverków więc z pilot też ci zrobią : Autoserwis - Paweł Midowicz . Innych adresów nie znam, jak znajdziesz coś tańszego od nich to daj znać. pozdro :)
SKonrad - Sro Wrz 26, 2007 13:09

mbombka napisał/a:
...na 100% zrobią ci to w BWR Podolscy - byłe ASO Rovera , znalazłem jeszcze warsztat pana Midowicza w Krakowie gdzie mają złącze do roverków więc z pilot też ci zrobią : Autoserwis - Paweł Midowicz . Innych adresów nie znam, jak znajdziesz coś tańszego od nich to daj znać. pozdro :)

Po rozeznaniu:
BWR PODOLSCY byłe ASO Rovera: zczytanie + programowanie pilota 350PLN! terminy umawiać 1 tydzień wcześniej
Autoserwis - Paweł Midowicz: nie zczytują i nie programują
najtańsze co znalazłem serwis KIELCE, koszt usługi 100PLN (przynajmniej taka inf. na telefon)

jaro92 - Sro Wrz 26, 2007 16:02

euro auto kielce kolo 100 ale czy dostaniesz u nich pilota to nie wiem,jeśli ktoś ma więcej o nich info niech się podzieli ponieważ sam mam zamiar sie wybrać do nich w sprawie kolejnego pilocika
SKonrad - Sro Paź 17, 2007 10:42

Byłem wczoraj w EURO-AUTO , cała operacja zaprogramowania pilota trwała ~15min i kosztowała 100PLN (+ własny pilot), przy okazji "podglądnąłem" kod którego nie miałem. Ogólnie poszło szybko i sprawnie. Trzeba się jednak wcześniej umawiać bo mają sporo pracy.
piter34 - Sro Paź 17, 2007 11:50

SKonrad, wystaw odpowiednią opinię na stronie klubowej:
http://www.roverki.pl/gar...AUTO_Sp._z_o.o.