Zobacz temat - [214si 92r 3d] skrzynia
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover 200/400 lata 92-95 (kanciak)
oraz Rover 200 coupe/cabrio i Rover 400 tourer - [214si 92r 3d] skrzynia


PomorskiM - Wto Wrz 25, 2007 17:45
Temat postu: [214si 92r 3d] skrzynia
Kupiłem 3 miesiące roverka koles-totalny burak!!! Dwojka wchodziła mu ze zgrzytem, ja poprostu dolałem 2l oleju do skrzyni i biegi normalnie wchodziły do wczoraj, jednak po miesiacu od dolania oleju drugi bieg mi wyskakuje musze reka przytrzymywac:)
Mam jeszcze kilka pytań chciałbym tuningować roverka, mowie tu o zawieszeniu, silniku(nie planuje turbo), cały układ wydechowy, optyczny. Myslicie ze to dobry pomysł? Pakowanie pieniaszków i wyrzeczeń:) czy poprostu kupic sobie cos nowszego (prelude).
Acha, mam popsuty zamek prawy próbowałem go naprawić ale nic, wszystkie ciegiełka chodza, chyba ten rygiel plastkiowy sie zaciał na amen, jak miał by ktos zamki do sprzedania prosze o info. Na allegro oszukał mnie koleś!!! Kupiłem u niego zamki zapłaciłem i na tym sie skonczyło niestety mam tylko jego adres hasingszpon@poczta.onet.pl
Dzieki za wszystko:)

thef - Wto Wrz 25, 2007 17:53

PomorskiM napisał/a:
Na allegro oszukał mnie koleś!!! Kupiłem u niego zamki zapłaciłem i na tym sie skonczyło niestety mam tylko jego adres hasingszpon@poczta.onet.pl
Dzieki za wszystko:)


Jak to tylko adres? A numer konta? Przecież musiałeś mu jakoś zapłacić. A jeżeli tak, to co za problem zgłosić to na policję?

giewu - Wto Wrz 25, 2007 17:56
Temat postu: Re: [214si 92r 3d] skrzynia
PomorskiM napisał/a:
...Na allegro oszukał mnie koleś!!! Kupiłem u niego zamki zapłaciłem i na tym sie skonczyło niestety mam tylko jego adres hasingszpon@poczta.onet.pl ...
jeśli rzeczywiście zostałeś oszukany to proponuję Ci dodać jego dane do naszej czarnej listy sprzedawców allegro ...
PomorskiM napisał/a:
... Mam jeszcze kilka pytań chciałbym tuningować roverka, mowie tu o zawieszeniu, silniku(nie planuje turbo), cały układ wydechowy, optyczny. Myslicie ze to dobry pomysł? Pakowanie pieniaszków i wyrzeczeń:)...
moim osobistym zdaniem nie ma to najmniejszego nawet sensu. ROVERki są same w sobie śliczne, a i na drodze potrafią niejednego zaskoczyć
PomorskiM napisał/a:
..., chyba ten rygiel plastkiowy sie zaciał na amen, jak miał by ktos zamki do sprzedania prosze o info...
może załóż nowy temat w dziale » Giełda » Kupię ... tam szybciej Twoje pytanie zostanie dostrzeżone ;)
PomorskiM - Czw Wrz 27, 2007 13:06

Popełmniłem bład. Poprostu koles sprzedawał cvzesci na allegro do roverków. Zapytałem sie czy posiada zamki, posiadał, odpisłał ze nie bedzie ich wystawiał bo bedzie drozej. Zgodziłem sie, był to bład. Przelałem mu pieniaszki pozniej pisał mi ze wysłał i moze mi potwierdzenie przesłac lecz paczka idzie 4 tyg i jej nie mam;) a jak pprosiłem o potwierdzenie wysłania to od tamtej pory sie nie odzywa:(
Dziekuje

thef - Czw Wrz 27, 2007 13:55

Zgłoś to na policję, przelałeś kaskę, więc masz jego nr konta. Pod jakimś nickiem na allegoro też występował więc powinni Ci pomóc. Nie odpuszczajmy takim oszustom, bo będą to robić częściej.