Zobacz temat - [R214] Reperaturki tylnych błotników
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214] Reperaturki tylnych błotników

poro - Sro Wrz 26, 2007 12:36
Temat postu: [R214] Reperaturki tylnych błotników
Witam wie ktos moze gdzie mozna dostac reperaturki tylnich błotników do rovera 214 i 1997r.??? Z góry bede wdzieczny za pomoc!
giewu - Sro Wrz 26, 2007 12:52


--------------------------------------------------
dopisek od moderatora:
jeśli chcesz, by temat nadal funkcjonował i nadal chcesz uzyskiwać
odpowiedzi na swoje pytanie to popraw proszę nazwę tematu na
obowiązującą na naszym forum (użyj funkcji <edytuj> w pierwszym poście) ...
a wystarczyło przeczytać TO :wink:
--------------------------------------------------

cała masa używanych części (w bardzo dobrym stanie) jest dostępna na allegro, zapytaj również w tomateam lub art bizar ;)

fenster - Sro Wrz 26, 2007 20:15

nie słyszalem o reperaturkach do tego modelu.Z pewnoscia to za młody rocznik zeby produkowac juz reperaturki,Jedyne wyjscie to nowe/uzywane błotniki powycinac oc sie da albo całe nowe wsadzic
giewu - Sro Wrz 26, 2007 20:59

fenster napisał/a:
...Z pewnoscia to za młody rocznik zeby produkowac juz reperaturki...
:shock: :shock: :shock:
fenster przecież tu mowa jest o 1997 roczniku :twisted: , a poza tym elementy nadwozia, reperaturki i cała masa innych tego typu bzdetów jest dostępna w sprzedaży od samego początku funkcjonowania każdego auta na rynku

[ Dodano: Sro Wrz 26, 2007 21:00 ]
poro znalazłem Ci jeszcze coś takiego :mrgreen:

PTE - Czw Wrz 27, 2007 12:14

Nie napisałeś czy chodzi o wersję 3 czy 5d. Klokkerholm robi na pewno reperaturki do wersji 5d. Ja kupowałem reperaturki tej firmy do corolli E9.


fenster - Pią Wrz 28, 2007 15:15

to co napisalem o reperaturkach opieralem o doświadczenia z Gliwickiej giełdy samochodowej.KIedy to 3 lata temu wymienialem reperaturki w Fiat CC to powiedziano mi ze mam szczeście bo dopiero zostały wdrozone do produkcji (ze względu na rocznik) i sa dostepne od miesiąca a wczesniej byly dostepne tylko cale błotniki.Dodam ze nie była to opinia jednej osoby.

Co do czesci blacharskich jak błotniki itp to zgadzam sie ze sa produkowane od samego poczatku produkcji samochodu ale co do reperaturek to wątpie.Trudno mi sobie wyobrazic ze moga byc reperaturki do BMW Mercedesa czy Astry z roczników 2007 Bo przeciez głowne przeznaczenie reperaturek to istniejąca korozja ;(

pozdro