Zobacz temat - Instalacja EPC - zmiana daty
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Instalacja EPC - zmiana daty

plombos - Czw Paź 11, 2007 02:12
Temat postu: Instalacja EPC - zmiana daty
Witam
Czy da sie uruchomic EPC bez zmiany daty?
Albo inaczej - jak zmienic date gdy admin zablokowal ta opcje (obecnie mam dostep tylko do kompa sluzbowego)

pozdrawiam

piter34 - Czw Paź 11, 2007 12:43

plombos napisał/a:
Czy da sie uruchomic EPC bez zmiany daty?

Tego takiego "darmowego" EPC to się nie da.

plombos napisał/a:
Albo inaczej - jak zmienic date gdy admin zablokowal ta opcje (obecnie mam dostep tylko do kompa sluzbowego)

Ja nie wiem.
A www.google.pl coś wie na ten temat? :wink:

giewu - Czw Paź 11, 2007 13:18
Temat postu: Re: Instalacja EPC - zmiana daty
plombos napisał/a:
...ak zmienic date gdy admin zablokowal ta opcje...
zresetuj komputer i podczas ponownego uruchamiania wejdź do Bios-u ... tam zmienisz ją bez problemu :mrgreen: (zakładając, że Bios nie został zablokowany hasłem w co szczerze wątpię)
plombos - Czw Paź 11, 2007 14:01
Temat postu: Re: Instalacja EPC - zmiana daty
giewu napisał/a:
plombos napisał/a:
...ak zmienic date gdy admin zablokowal ta opcje...
zresetuj komputer i podczas ponownego uruchamiania wejdź do Bios-u ... tam zmienisz ją bez problemu :mrgreen: (zakładając, że Bios nie został zablokowany hasłem w co szczerze wątpię)


Wejsc sobie moge, ale tylko popatrzec :]
Szkoda ze sie nie da bo wzialbym ze soba laptopa i sprawdzil VIN na miejscu.
Czy jakos jeszcze ten programik moglby byc przydatny na miejscu przy ogladaniu auta?

MaReK - Czw Paź 11, 2007 14:02

Ja bym na komputerze firmowym unikal takich dzialan.
Lepiej nagraj sobie na plyte i zainstaluj w domu.

giewu - Czw Paź 11, 2007 14:05
Temat postu: Re: Instalacja EPC - zmiana daty
plombos napisał/a:
...Czy jakos jeszcze ten programik moglby byc przydatny na miejscu przy ogladaniu auta?
EPC to elektroniczny katalog części,a nie program serwisowy ... czyli najkrócej mówiąc to co dzięki niemu ustalisz to numery części zamontowanych w samochodzie ;) ... raczej nie widzę przydatności tego programu podczas zakupu auta :/
Rowan - Czw Paź 11, 2007 17:44

Widzisz chyba go źle zrozumiałeś bo jemu chodzi o to by sprawdzić poprawność numeru VIN przy zakupie auta.
giewu - Czw Paź 11, 2007 18:18

Rowan napisał/a:
Widzisz chyba go źle zrozumiałeś bo jemu chodzi o to by sprawdzić poprawność numeru VIN przy zakupie auta.
a tak naprawdę to co na tej podstawie sprawdzi ... czy ma kierownicę po odpowiedniej stronie, silnik jak należy i pięcioro drzwi :shock: ?
nawet wyposażenia nie jesteśmy w stanie ustalić na podstawie VIN (cały wielki temat o tym istnieje i nie ma jednoznacznej klasyfikacji)
a od sprawdzenia poprawności numeru to są stacje diagnostyczne :razz:

Rowan - Czw Paź 11, 2007 18:25

No to fakt :mrgreen:
PTE - Pią Paź 12, 2007 11:39

Co za problem - przecież wystarczy wziąć ze sobą na oględziny rozpiskę mówiącą co oznacza każda litera/cyfra VIN. Trochę więcej czasu to zajmie, ale obejdzie się bez laptopa, bezprzewodowego internetu, GPS i laserowego systemu nakierowywania rakiet :razz: