Zobacz temat - [MG ZR 160 '02] Pytanko o nakrętki do kół...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR 160 '02] Pytanko o nakrętki do kół...

BubuZR - Sob Lis 10, 2007 15:41
Temat postu: [MG ZR 160 '02] Pytanko o nakrętki do kół...
W poniedziałek jadę zmieniać kółka na zimowe i teraz pytanie. Czy nakrętki które mam przy felgach aluminiowych będą grały ze stalówkami? Jeśli nie to jakie nakrętki muszę kupić? Pytam, bo pamiętam, że w Hondzie miałem inne nakrętki do alu i inne do stalówek. Felgi na zimę to stalówki 15" ET45 od Hondy. Będę dźwięczny za pomoc :)
mbombka - Sob Lis 10, 2007 16:04

ja w zeszłym tygodniu przez to przechodziłem, oryginalne nakrętki rovera od aluminiowych kół pasują ( mają odpowiednia głębokość i gwint się mieści ) ale ja na każdym kole miałem 3 oryginalne i jedną nieoryginalną nakrętkę która pasowała do alu ale przy stalówkach była zbyt płytka, więc musiałem zakupić zestaw nakrętek. Pasują na pewno standardowe stalowe od forda ( takie też zakupiłem na szrocie) :)
jeszcze odpowiedz sobie na pytanie jak będą wyglądały ozdobne błyszczące nakrętki do czarnych stalowej...
pozdrawiam

BubuZR - Sob Lis 10, 2007 16:08

Pewnie kiepsko, ale już same stalówki fatalnie wyglądają więc co za różnica :mrgreen: a co z nakrętkami od Rovera 25?