Zobacz temat - Film o Moim 220SD
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Film o Moim 220SD

Adrian355 - Pon Lis 12, 2007 13:30
Temat postu: Film o Moim 220SD
No i wreszcie mnie naszło na zrobienie filmiku :) Na razie Tylko tyle :/ Ale niedługo zasiądę w fotel i zrobię więcej ujęć :mrgreen: Ale to mój pierwszy Filmik :grin: Krytyka i Pochały mile widziane :oops:

Mój Rover 220SD

thef - Pon Lis 12, 2007 13:33

Jeszcze przed obejrzeniem pochwała za ambicję :brawa: :ok: :brawa:
DEBEC - Pon Lis 12, 2007 13:37

Zaczyna się jak Chickok :grin: tylko to raczej pokaz slajdów niż film ale próbuj dalej. :ok:
matlacz - Pon Lis 12, 2007 13:38

No no bardzo ladny filmik! :wink:
Srodek masz piekny ja mam ciemna tapicerke! :razz: no i 3 drzwi.

Jak bedziesz mial kiedys czas to machnij filmik jak jedzie rover-ek :cool:

Tez sie kiedys wezme za filmik!

[ Dodano: Pon Lis 12, 2007 13:39 ]
DEBEC napisał/a:
Zaczyna się jak Chickok :grin: tylko to raczej pokaz slajdów niż film ale próbuj dalej. :ok:


chlopak bardzo sie staral! A na koncu jest filmik jak obrotomierz pracuje wiec mozna zaliczyc jako filmik! :wink:

thef - Pon Lis 12, 2007 13:43

A po obejrzeniu..
Adrian, mam nadzieję, że na tym się nie skończy.. :cool:
Kilka wstawek z filmami i będzie super "portfolio" Twojej bryczki :wink:
Należy się szacuneczek i wielkie brawa za ambicję i pracę.

PS>A imię jego 174444 :mrgreen:

Adrian355 - Pon Lis 12, 2007 13:45

To dopiero taka próba własnych umiejętności i programu :smile: Ale już zaczynam zbiory do następnego filmu :wink:

[ Dodano: Pon Lis 12, 2007 16:03 ]
Może macie jakieś propozycje co dodać do następnego filmiku ?? ? :)

thef - Pon Lis 12, 2007 16:33

Oglądałeś filmy MaRKa? Tam możesz znaleźć dużo natchnienia dla siebie ;)
http://www.marek.idzik.pl/roverki/

Adrian355 - Pon Lis 12, 2007 16:39

Musze na wieś pojechać :) Bo wiesz inna sceneria i tam mogę bez obawy wsiąść za kółko :) :) :) I jest gdzie pojeździć :P

[ Dodano: Pon Lis 12, 2007 19:57 ]
Nie chce żebyście myśleli że sie strasznie ,,jaram" tym ... No i sam nie wiem co to jest :mrgreen: Ale wpisałem w google video.pl fraze : Rover 220SD i szczerze to myślałem ze oprócz mojego cos tam jeszcze będzie :roll:

http://video.google.pl/videosearch?q=Rover+220SD

matlacz - Wto Lis 13, 2007 00:19

Swoja droga ten drugi filmik tez dobry! :mrgreen:
Kozik - Wto Lis 13, 2007 15:18

Adrian355 napisał/a:
Krytyka i Pochały mile widziane


Krytyka:
nie podoba mi się muzyka - ale to moje zdanie
Troszkę długi wstęp,
za mało płynne wideo - więcej fps by sie przdalo :mrgreen:

Pochwały:
hmm za chęci,
samochód nie jest brudny,
jest to rover,

Adrian355 - Wto Lis 13, 2007 15:45

Kozik napisał/a:
samochód nie jest brudny,

No ba :mrgreen: czysty bo to :
Kozik napisał/a:
to rover


Będzie następny będzie droga będzie trochę jazdy :) Nowe fotki :) I coś jeszcze :P
A i inny program chyba :)

[ Dodano: Wto Lis 13, 2007 18:02 ]
matlacz napisał/a:
Swoja droga ten drugi filmik tez dobry! :mrgreen:


Ale ten już trochę pogrąża :mrgreen:

http://video.google.pl/vi...earch&plindex=0

Rowan - Wto Lis 13, 2007 18:14

Zaczyna się jak kiedyś zapodany na forum filmik o Corrado.
Adrian355 - Wto Lis 13, 2007 18:18

Dlatego jest napisane na końcu... Tylko trzeba poczytać napisy końcowe :razz:
MaReK - Wto Lis 13, 2007 22:48

Zmien program :)
Uzyj np. adobe premiere pro 2.0 albo cos prostrzego Pinacle lub nawet Windows Movie Maker nowy.

Sam film okej. Muzyka troche nie podchodzi po klimat. Za malo dynamizmu i zbyt dlugie przjescia pomiedzy nimi. To "demo" razi po oczach :)

Pomysl okej. Powiem Ci, ze nawet na wielu fotkach i dynamicznych slajdach polaczonych z odpowiednia muza ten sam film bedzie zupelnie inaczej wygladal.

thef napisał/a:
Oglądałeś filmy MaRKa? Tam możesz znaleźć dużo natchnienia dla siebie ;)

Bzdura... wiele natchnienia to mozna znalezc na filmach kolegi Miłka z grupy Adrenaline Motor Sport - poszukaj sobie na Youtubie.

Pozdrawiam Pana resysesra scenarzyste ;)

thef - Wto Lis 13, 2007 23:43

MaReK napisał/a:
Bzdura... wiele natchnienia to mozna znalezc na filmach kolegi Miłka z grupy Adrenaline Motor Sport - poszukaj sobie na Youtubie.
MaRecKi, ty skromny robaczku ;) (miałem tu coś dopisać jeszcze, ale niech będzie tylko o Twojej skromności :P ).
MaReK - Wto Lis 13, 2007 23:57

No bo te filmy sa "przypadkowe" moje. Gdyby dany film mi sie skasowal, nie potrafilbym go zrobic identycznie drugi raz. Te efekty zawdzieczam tylko dobremu oprogramowaniu i fartowi w dobrze muzyki ;)
thef - Sro Lis 14, 2007 00:15

No dobra, nie przegadam Cię ani trochę, to dopiszę com chciał ;) - jak na początek, nasz Mały Tarantino, może śmiało szukać inspiracji w Twoich filmach, a jak się trochę podszkoli, to i mistrza zmieni :P :P :P .
MaReK - Sro Lis 14, 2007 00:40

Dobrze, że mały tarantino w młodym wieku ma jakąś pasje... samochod i wszystko w okółniego. Swietnie, ze szkoli sie w nowym kierunku, oby szkolil sie szybko i jego filmy dobrze sie ogladalo nie musi byc mistrzem, bo ciezko w tej materii szukac mistrza.
Mistrzowie sa na gornych polkach i nie ma powodu zebysmy tam skakali ;)

PS.
Adrian nie wiem czy widziales, filmik Violli i mojego autorstwa z bieszczad.
http://www.marek.idzik.pl...s/bieszczki.wmv

teraz uwazam, ze muzyka tam podlozona to porazka - nie pasuje.
Nastroj bardziej nostaligczny i grobowy, jakby ktos wspominal tego rovera
a jego juz nie ma... a on jest ;) No ale tesknic mozna za rejonami.
Niestety kamera do tego filmu uzyta nie spelnia moich oczekiwan np. kolory sa do dupy.

Pozdrawiam,

matlacz - Sro Lis 14, 2007 11:12

MaReK,
Szczerze troche nudny ten filmik!
Nie obraz sie ale po minucie spac mi sie chcialo! A co do muzyki troche za smutna jak sam napisales! :wink:
No i te przejazdy przez ten strumyk :mrgreen: hehe z 10 razy to samo! :evil:
Troche za smutny ale zrobiony fajnie!
Tu kolega mowil cos o Tarantino wiec myslalem ze cos w stylu Tarantino ale daleko jeszcze do niego

Pozdrawiam i bez urazy! :wink:

Adrian355 - Sro Lis 14, 2007 13:34

Już mam 8.9% bardzo fajnego programu :mrgreen: Nie no piosenka to mi nie wyszła :neutral: Ale strasznie mi sie podoba :) Ale ten nowy programik myślę że pokarze na co mnie stać :) Musze tylko nakręcić toche jazdy i przede wszystkim jak obrotomierz idzie razem z prędkościom mierzę :mrgreen: MaRek Brakuje mi do Ciebie i to dużo ale dopiero zaczynam przygodę z obróbką wideo :oops: Alena tym nie poprzestanę :mrgreen: Dziękuje za uwagi bo bardzo pomagają :mrgreen:

[ Dodano: Sro Lis 14, 2007 13:44 ]
Teraz doczytałem :mrgreen: No już nie przesadzajcie że taki Tarantino :mrgreen: Lubie samochody i jakoś mnie do nich ciągnie :oops: Inni palą piją w moim wieku żeby Sobie dostarczyć Emocji :neutral: Jak w mojej klasie :neutral: A mnie to właśnie zastępuje tego papierosa ten kieliszek wódki :!: I przysięgam mowie prawdę :!: Wole wsiąść zrobic kilka redukcji nawet za ręczny szarpnąć przejechać kilka zakrętów niż niszczyć zdrowie tymi używkami :???:

MaReK - Sro Lis 14, 2007 18:28

matlacz napisał/a:
MaReK,
Szczerze troche nudny ten filmik!
Nie obraz sie ale po minucie spac mi sie chcialo! A co do muzyki troche za smutna jak sam napisales! :wink:

To byl przyklad filmu na "nie" - zle dobrana muza.
Film mial pokazac krajobraz, samochod i jego mozliwosci :) Ale muza zanudza.
matlacz napisał/a:
No i te przejazdy przez ten strumyk :mrgreen: hehe z 10 razy to samo! :evil:

No wlasnie nie to samo ;)
Kazdy jest inny, inne ujecie itp.
A to ze ujec jest tyle, no coz... to jakbys krecil film o zabach i nie pokazal zaby ;)
matlacz napisał/a:
Tu kolega mowil cos o Tarantino wiec myslalem ze cos w stylu Tarantino ale daleko jeszcze do niego

Chodzilo o porownanie do jednego ze slawniejszych rezyserow.
Adrian355 napisał/a:
Nie no piosenka to mi nie wyszła :neutral: Ale strasznie mi sie podoba :)

Wlasnie tu caly problem... tworzac cos nie mozesz robic tego pod swoje gusta. No moze troche ale musisz liczyc sie z tym, ze beda ogladac to inni i inni to ocenia.
Adrian355 napisał/a:
MaRek Brakuje mi do Ciebie i to dużo

Nie przesadzaj... obojgu nam brakuje do kol. Miłka wyzej wspomnianego przeze mnie ;)
Z taka roznica, ze Ty dopiero zaczynasz.
Adrian355 napisał/a:
Wole wsiąść zrobic kilka redukcji nawet za ręczny szarpnąć przejechać kilka zakrętów niż niszczyć zdrowie tymi używkami

Za reczny obowiazkowo ;)
Tak trzymac... pozdro.

Kozik - Czw Lis 15, 2007 08:14

matlacz napisał/a:
MaReK,
Szczerze troche nudny ten filmik!


Ten filmik jest po prostu w innym stylu niż większość filmików robionych przez ludzi.
Jest inny ale prezentacja roverka fajna.

[ Dodano: Czw Lis 15, 2007 09:44 ]
Tutaj jest w zupełnie innym stylu filmik zrobiony przeze mnie (pierwszy i ostatni jaki zrobiłem). Warto obejrzeć w szczególności parę ostatnich sekund jak 126el pali gumę z wciśniętym hamulcem hehe :mrgreen:
Materiały i montaż to moja sprawka :twisted: a autkiem jeździł mój kolega ale sprzedal wiec mozna na youtube umiescic.

http://www.youtube.com/watch?v=QHGjaOvuiZ0

maniaq - Czw Lis 15, 2007 23:45

hehehe ja tez mialem ax-a. dlubanego i tez mialem biale staloweczki ;) esh to byl maly bandyta :D ale na tych kolach od taczki to nie za pewnie sie czulem , mimo ze byl glebniety .... wspomnienia ....
Adrian355 - Pią Lis 16, 2007 20:36

Na razie będzie opóźnienie :cry: Bo mam kare do 1 stycznia na kompa :razz: Ale może czasami zasiądę :roll:
Paul - Pią Lis 16, 2007 22:33

Adrian355 napisał/a:
Bo mam kare do 1 stycznia na kompa

łoooooooo, nabroiło się ?? :twisted: :P

Adrian355 - Sob Lis 17, 2007 10:02

To wina nauczycieli :mrgreen: Zaniżają stopnie :razz:
Kozik - Sob Lis 17, 2007 17:31

Adrian355 napisał/a:
To wina nauczycieli Zaniżają stopnie


Dobrze że nie masz kary na samochód

Adrian355 - Sob Lis 17, 2007 17:42

Na weekendy na kompa mam zdjętą :) No na samochód nie mam :mrgreen:

MaReK Mam pytanko mam programik Sony Vegas Movie Studio 8.0 I jak narazie jest super :!: Ale nie wiesz czemu nie mam jakiś fajnych przejść :?: Tylko pisze ,,no found..." :mad:

MaReK - Nie Lis 18, 2007 09:09

Pewni musisz sobie sciagnac jakies pluginy... przejscia, efekty itp.
Tak samo dziala Pinacle i Adobe ale w nich w standardzie juz cos jest.

Najprosciej w obsludze dziala Windows Movie Maker.

Adrian355 - Sob Gru 01, 2007 10:11

Ruszyła mnie ta piosenka. I zrobiłem jak to inni mówią ,,pokaz slajdów" ale ja to nazywam filmikiem. Proszę o krytykę i wyrozumiałość bo to pierwszy mój filmik tego typu.

http://pl.youtube.com/watch?v=mY0KtnIVYvY