Zobacz temat - [r200] el. lustrka i halogeny?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r200] el. lustrka i halogeny?

kisielku - Pon Lis 19, 2007 10:06
Temat postu: [r200] el. lustrka i halogeny?
witam! Mam R200 Silverstone z 98roku SDI, chce sobie zalatwic z UK el. lusterka i halogeny, teraz moje pytanie czy w roworekach jest poprowadzona instalacja już, czy bede musiał rozbierać pół auta??
thef - Pon Lis 19, 2007 10:11

Nie wiem jak jest z instalacją, ale uważaj bo lusterka z UK różnią się od tych przeznaczonych dla LHD (europejskich). Być może da się zmienić mocowanie wkładu w obudowie tak, by było jak w LHD i dało się lusterko normalnie ustawić, ale pewien nie jestem. Poszukaj na forum, ktoś coś pisał na ten temat, ale nie wiem jakiego modelu to dotyczyło.
kisielku - Pon Lis 19, 2007 10:23

tego właśnie też sie boję!!!może da się przełożyć!! Tylko jak trzeba bedzie rozbierać pół auta zeby poprowadzić elektryke to nie wiem czy mi sie chce!! HEHE
thef - Pon Lis 19, 2007 10:26

Okablowania do halogenów poszukaj pod przednim zderzakiem w okolicach zaślepek bądź chłodnicy, może akurat będziesz miał ;) . Potrzebny tu jeszcze będzie przekaźnik i oczywiście przycisk na konsoli. Co do okablowania lusterek możesz popatrzyć pod boczkiem kierowcy, czy nie ma wolnych wtyczek.
R-200 - Wto Lis 20, 2007 01:01

Lusterka są inne. Spełniają swoją rolę ale muszą być nienaturalnie ustawione względem obudowy. Brzydko to wygląda.
sTERYD - Wto Lis 20, 2007 02:40

Cytat:
Nie wiem jak jest z instalacją, ale uważaj bo lusterka z UK różnią się od tych przeznaczonych dla LHD (europejskich). Być może da się zmienić mocowanie wkładu w obudowie tak, by było jak w LHD

w 400 napewno się da, żeby sprawdzić trzeba zajrzeć na lusterko od spodu ;)

chudson - Czw Gru 06, 2007 16:51

Może ktoś jednoznacznie potwierdzić czy 200 mają poprowadzoną instalację do halogenów i wystarczy znaleźć wtyczki czy trzeba dokładać wiązke ??
buziaczek0807 - Czw Gru 06, 2007 18:39

W 400 sedanie wymieniałem tapicerę w drzwiach od kierowcy, z tym że kupiłem tapicerkę z lewych drzwi angielską wersję trzeba było tylko wyciąć mały kwadracik na przełącznik do szyb i było ok.
Brt - Czw Gru 06, 2007 19:08

Jednoznacznie potwierdzam, że trzeba samemu poszukać za zderzakiem, bo jest możliwość, że będą wyprowadzone przewody. Nie ma reguły na to, że każdy ma przystosowaną instalację.
U mnie takowych nie ma pomimo dość bogatej wersji wyposażenia.

giewu - Czw Gru 06, 2007 19:21

chudson napisał/a:
Może ktoś jednoznacznie potwierdzić czy 200 mają poprowadzoną instalację do halogenów i wystarczy znaleźć wtyczki czy trzeba dokładać wiązke ??

tego Ci nikt nie potwierdzi, bo podejrzewam, że w jednych autkach instalacja jest poprowadzona, a w innych jej nie ma ... wszystko pewnie zależało od zasobów magazynowych podczas montażu samochodów :razz: