Zobacz temat - [R200 97r 3D.]
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R200 97r 3D.]

bula21 - Sro Lis 21, 2007 19:23
Temat postu: [R200 97r 3D.]
Witam
Jakie fotele tzn. z jakich modeli pasuja do R200 ;) ??

[ Dodano: Sro Lis 21, 2007 20:08 ]
http://gallery.mg-rover.o....php/photo/9176 z jakiego modelu to fotele ? podejda do R200 ?

jerzu - Sro Lis 21, 2007 22:50

To są fotele z Roverka Coupe ale nie wiem czy podejdą :P Pewnie po jakiś przeróbkach wejdą :)
Valander_wwa - Czw Lis 22, 2007 00:31

jerzu napisał/a:
To są fotele z Roverka Coupe ale nie wiem czy podejdą :P Pewnie po jakiś przeróbkach wejdą :)


W klubie jest takie jendo auto z tymi fotelami - MOJE :mrgreen: Fotele bezpośrednio pasują, polecałbym za to fotele z welurową tapicerką, bowiem te z materiałową były montowane w starszych modelach r220 - gdzie nie było poduszek, a przy fotelach napinaczy. Więc - jeżeli masz poduchy w aucie, szukaj właśnie takich. Odnośnie samego montażu pasują w 100% bez żadnej modyfikacji.

Zdjęcie foteli u mnie :) ->

link

bula21 - Czw Lis 22, 2007 16:39

Valander_wwa napisał/a:
jerzu napisał/a:
To są fotele z Roverka Coupe ale nie wiem czy podejdą :P Pewnie po jakiś przeróbkach wejdą :)


W klubie jest takie jendo auto z tymi fotelami - MOJE :mrgreen: Fotele bezpośrednio pasują, polecałbym za to fotele z welurową tapicerką, bowiem te z materiałową były montowane w starszych modelach r220 - gdzie nie było poduszek, a przy fotelach napinaczy. Więc - jeżeli masz poduchy w aucie, szukaj właśnie takich. Odnośnie samego montażu pasują w 100% bez żadnej modyfikacji.

Zdjęcie foteli u mnie :) ->

link


dzieki a czy fotele maja regulacje gora dol :D ?

Valander_wwa - Pią Lis 23, 2007 08:59

bula21 napisał/a:
Valander_wwa napisał/a:
jerzu napisał/a:
To są fotele z Roverka Coupe ale nie wiem czy podejdą :P Pewnie po jakiś przeróbkach wejdą :)


W klubie jest takie jendo auto z tymi fotelami - MOJE :mrgreen: Fotele bezpośrednio pasują, polecałbym za to fotele z welurową tapicerką, bowiem te z materiałową były montowane w starszych modelach r220 - gdzie nie było poduszek, a przy fotelach napinaczy. Więc - jeżeli masz poduchy w aucie, szukaj właśnie takich. Odnośnie samego montażu pasują w 100% bez żadnej modyfikacji.

Zdjęcie foteli u mnie :) ->

link


dzieki a czy fotele maja regulacje gora dol :D ?


fotel kierowcy ma po lewej stronie taką regulacje, ale uprzedzam że w pozycji samo dół siedzi się tylko jeden ząbek niżej niż na fotelach orginalnych :)

bula21 - Pią Lis 23, 2007 23:43

Valander_wwa napisał/a:
bula21 napisał/a:
Valander_wwa napisał/a:
jerzu napisał/a:
To są fotele z Roverka Coupe ale nie wiem czy podejdą :P Pewnie po jakiś przeróbkach wejdą :)


W klubie jest takie jendo auto z tymi fotelami - MOJE :mrgreen: Fotele bezpośrednio pasują, polecałbym za to fotele z welurową tapicerką, bowiem te z materiałową były montowane w starszych modelach r220 - gdzie nie było poduszek, a przy fotelach napinaczy. Więc - jeżeli masz poduchy w aucie, szukaj właśnie takich. Odnośnie samego montażu pasują w 100% bez żadnej modyfikacji.

Zdjęcie foteli u mnie :) ->

link


dzieki a czy fotele maja regulacje gora dol :D ?


fotel kierowcy ma po lewej stronie taką regulacje, ale uprzedzam że w pozycji samo dół siedzi się tylko jeden ząbek niżej niż na fotelach orginalnych :)


ee szkoda ;/ bo wlasnie chce jak najnizej i zeby dobrze trzymal na boki

Valander_wwa - Sob Lis 24, 2007 13:25

bula21 napisał/a:
ee szkoda ;/ bo wlasnie chce jak najnizej i zeby dobrze trzymal na boki


obawiam się że na oryginałach czy to z zr czy z modeli 25 niżej nie usiądziesz, z racji konstrukcji podłogi w 200, bowiem wysunięcie mocowań na stelaż fotela ma taką wysokość a nie inną - nawet kiedyś miałem zmierzyć o ile się rożni w stosunku do coupe (upieram sie iż się różni!) ale na zlotach lokalnych zawsze gremium znajdzie ciekawsze zajęcie ;)

PS. Fotele BARDZO dobrze trzymają na boki, na prawdę na to co pozwala tomcio spokojnie wystarczają - a tam jest zdecydowanie więcej mocy niż w naszych 200-setkach ;)

bula21 - Sob Lis 24, 2007 14:21

Valander_wwa napisał/a:
bula21 napisał/a:
ee szkoda ;/ bo wlasnie chce jak najnizej i zeby dobrze trzymal na boki


obawiam się że na oryginałach czy to z zr czy z modeli 25 niżej nie usiądziesz, z racji konstrukcji podłogi w 200, bowiem wysunięcie mocowań na stelaż fotela ma taką wysokość a nie inną - nawet kiedyś miałem zmierzyć o ile się rożni w stosunku do coupe (upieram sie iż się różni!) ale na zlotach lokalnych zawsze gremium znajdzie ciekawsze zajęcie ;)

PS. Fotele BARDZO dobrze trzymają na boki, na prawdę na to co pozwala tomcio spokojnie wystarczają - a tam jest zdecydowanie więcej mocy niż w naszych 200-setkach ;)


czyli w teori nawet zalozenie foteli kubelkowych nic mi nie da ? ;)

ps.. sory ze Cie igorowalem przypadek ;P