Zobacz temat - Roverki z Zagłębia i okolic
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Spoty lokalne - Roverki z Zagłębia i okolic

cige - Sob Lis 24, 2007 15:11
Temat postu: Roverki z Zagłębia i okolic
Witam,
Zakładam powyższy wątek w celu wpisywania się wszystkich fanów Rovera i zarazem właścicieli tych jakże pięknych aut z Zagłębia i okolic. Co raz częściej na ulicach naszego miasta dostrzegam Roverki. Sądzę jednak, że nie wielu z pośród posiadaczy Rover'ów z zagłębia i okolic odwiedza to forum. W każdym razie wszystkich odwiedzających zapraszam do wpisywania się, aby na drodze można było się rozpoznać i z czasem poznać się na jakimś lokalnym spocie. :foto: :rotfl:

stasiuu - Pon Lis 26, 2007 15:40
Temat postu: Re: Roverki z Zagłębia i okolic
cige napisał/a:
Witam,
Zakładam powyższy wątek w celu wpisywania się wszystkich fanów Rovera i zarazem właścicieli tych jakże pięknych aut z Zagłębia i okolic. Co raz częściej na ulicach naszego miasta dostrzegam Roverki. Sądzę jednak, że nie wielu z pośród posiadaczy Rover'ów z zagłębia i okolic odwiedza to forum. W każdym razie wszystkich odwiedzających zapraszam do wpisywania się, aby na drodze można było się rozpoznać i z czasem poznać się na jakimś lokalnym spocie. :foto: :rotfl:


Witam
:foto: do powyższego postu.Pozdrawiam wszystkich :mrgreen:

cige - Pon Lis 26, 2007 20:46

coś to słabo idzie czy nie ma więcej ROVERKÓW wna zagłębiu i okolicy a tylu już mijałem nie raz na drodze jakoś WARSZAWA WROCŁAW umieją się spotykać organizować wspólne spoty nawet sam ostatnio byłem w WARSZAWIE 285km w jedną stronę nie całe dwie godziny porozmawiałem z klubowiczami i z powrotem 285km na 2.00 rano byłem w domu 3 godzinki spania i do pracy może ktoś ma większy wpływ i zorganizuje jakiegoś spota na zagłębiu i powstanie jakaś grupa która by się co jakiś czas spotykała :oops: przykład z WARSZAWY WROCŁAWIA a teraz nawet CZĘSTOCHOWA organizuje spot 14,12 2007 na który sam się chyba wybiorę. :oops: :sad: :oops:
azor77 - Wto Lis 27, 2007 17:39

Witam

Podpinam się do tematu. Choć zostałem od niedawna posiadaczem Roverka.