Zobacz temat - [R75] Televizor czy można odblokować?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Televizor czy można odblokować?

cevin_c - Pią Lis 30, 2007 08:16
Temat postu: [R75] Televizor czy można odblokować?
Posiadam w/w autko i jest ono wyposażone miedzy innymi w telewizor. Działa on jednak tylko na postoju i przy wyłaczonym silniku. Czy, a jesli to jak, mozna "odblkowac" TV tak aby działał rowniez podczas jazdy? Po przekreceniu stacyjki obraz znika, pojawia sie safety info i tv odtwarza tylko głos bez obrazu.
pozdrawiam cevin

argail - Pią Lis 30, 2007 08:36

cevin_c napisał/a:
Po przekreceniu stacyjki obraz znika, pojawia sie safety info i tv odtwarza tylko głos bez obrazu.

Bo jak jedziesz, to masz patrzyć przed siebie a nie gołe d**y w tv oglądać ;)))

piter34 - Wto Gru 04, 2007 12:40

argail napisał/a:
Bo jak jedziesz, to masz patrzyć przed siebie a nie gołe d**y w tv oglądać ;)))

No wiesz. W TV może lecieć np. mecz Euro2008, a ty sobie jedziesz i chciałbyś np. posłuchać i zatrzymywać się tylko na powtórki ze strzelonych goli. I co wtedy? :lol:

[ Dodano: Wto Gru 04, 2007 12:40 ]
Czy tego TV nie można inaczej jakoś TestBookiem zaprogramować?

sTERYD - Wto Gru 04, 2007 13:20

z tego co wiem, to we wszystkich luksusowych samochodach wyposażonych w TV nawet z DVD nie da się oglądać telewizji jadąc :cool:
piter34 - Wto Gru 04, 2007 17:14

sTERYD napisał/a:
z tego co wiem, to we wszystkich luksusowych samochodach wyposażonych w TV nawet z DVD nie da się oglądać telewizji jadąc :cool:

Eeeee.
A pasażerowie to co? Nie mogą sobie oglądać?
Jedziesz sobie z rodzinką i dzieciakom nie można bajki włączyć? :lol:

sTERYD - Wto Gru 04, 2007 17:18

no, ale chodziło, o ten telewizorek na środkowym panelu :wink:
a dzieciom to można puszczać jak się ma z tyłu w oparciach , chociaż jak kiedyś koleś sprowadził mieciora z takimi, to też się wyłączały :???:
wolałbym nie być na miejscu tatusia-kierowcy :/

piter34 - Wto Gru 04, 2007 17:28

sTERYD napisał/a:
no, ale chodziło, o ten telewizorek na środkowym panelu :wink:

No wiem. Dla chcącego nic trudnego. Dzieci dojrzą z tyłu, żona siedząca z boku też. :lol:

PHJOWI - Wto Gru 04, 2007 17:31

poszukaj fachermenów od bmw , ponieważ soft jest w środku taki sam jak w bwm 3
przemo285 - Wto Gru 04, 2007 17:51

Zobacz na Allegro jest taki modulik do dopięcia i będzie działać bez problemu (szukaj do BMW to jest to samo)
Wiechciu - Sro Lut 06, 2008 18:28

ten moduł nazywa się TV FREE i kosztuje 300 pln (sprzedaje go między innymi firma Mobilem z Lublina). Monujesz go pomiędzy tunerem TV a silnikiem.
rolando - Pią Lut 08, 2008 10:29

najtaniej i najszybciej można to zrobić podnoszą dzwignię ręcznego o jeden ząbek by na desce pojawiła się informacja o ręcznym i TV będzie działał przy właczonej stacyjce. u mnie to działa.

pozdr.

Wiechciu - Pią Lut 08, 2008 12:09
Temat postu: tv
owszem u mnie też ale jak stoję, jak ruszam przestaje. To jest opcja dla stojących w korku.
HungryMisio - Sro Lip 29, 2009 22:28

Zmiansa softu z BMW nie działa niestety. Trzeba zmienić czytnik CD a to koszt okolo 1500 zł więc...
Wiechciu - Czw Lip 30, 2009 13:53

Oto nr magika z Krakowa, który ściąga blokadę TV za pomocą laptopa. Koszt 200 pln i chodzi jak malina.

504 384 405