Zobacz temat - [R45] Zgasł i nie odpala
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] Zgasł i nie odpala

grzegorz_k. - Czw Gru 06, 2007 20:29
Temat postu: [R45] Zgasł i nie odpala
:cry: dzisisj mój ROVER 45 2.0 IDT :cry: odmówił posłuszenstwa przy odpalaniu puśćił biały dym silnik nie pracował na wszystkie gary po przejechaniu kilkuset metrów zaczą równo pracować więc wyruszyłem wtrasę po przejechaniu 20 kilometrów zaczą przerywac i zgasł mimo iż podpompywałem gruszką nie zapalił do domu wróciłem na holu prosze o pomoc Grzegorz. K :sad:
PHJOWI - Czw Gru 06, 2007 23:21

odkręcić rurki od wtryskiwaczy i zobaczyć czy pompa podaje ropę , jeśli nie - możliwość uszkodzenia pompy
grzegorz_k. - Pią Gru 07, 2007 22:30

dzieki sprawdzilem pompa podaje ale nie odpala ;/ oddałem auto do warsztatu
piter34 - Pon Gru 10, 2007 10:11

Grzegorz K. napisał/a:
oddałem auto do warsztatu

No i co stwierdzili?

grzegorz_k. - Pon Gru 10, 2007 18:51

Wciąż znajduje się w warsztacie i nie ma jeszcze ostatecznej diagnozy...
piotrek_86 - Wto Gru 11, 2007 14:05

witam kolego mialem to samo...niestety u mnie padla pompa...niechce krakac ale identycznie mi sie zachowal samochodzik...mimo tego jesli padnie pompa i tak poda paliwo na wtryskiwacze...tyle ze nie z takim cisnieniem jak trzeba...
PHJOWI - Wto Gru 11, 2007 14:46

właśnie koledze padła ta pompa, niestety w tych modelach jest to standart.
Brt - Wto Gru 11, 2007 15:58

hmmmm z niedawnej rozmowy niestety siedowiedziałem, że pompy wtryskowe w iDT (stosowane też przez forda) nie są najlepszej konstrukcji :| i zdaża im się "padać" a naprawa tania nie jest. Mechanik z Osowej mówił, że w takich przypadkach wysyłają gdzieś pompy do naprawy (niestety za sporą kasę do 2000PLN). Wiec, życzę wszystkim użytkownikom, aby nie mieli takich problemów.