Zobacz temat - Droga W-wa - Poznań
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Droga W-wa - Poznań

ezy - Pią Gru 07, 2007 19:41
Temat postu: Droga W-wa - Poznań
Czy znajdzie się ktoś kto jeździ często między Warszawą i Poznaniem i doradzi którą drogą najszybciej można jeździć? Wyszukałem poprzez map24.interia.pl ale tammi wyskakuje 6 godzin! :bezradny: Wydaje mi się że możnaby to jakoś skrócić. Jeśli nie, to nie pozostani mi nic innego jak pociąg 3h ale wolałbym samochodem.
Ktoś doradzi?

Brt - Pią Gru 07, 2007 20:04

Do Tomaszowa Mazowieckiego, później na Stryków i A2 do samego Poznania ;) niekoniecznie taniej, bo 22PLN na bramkach się zostawia, ale tempo jest OK :) Chyba, że sie zjedzie przed drugimi bramkami we Wrześni i ostatni kawałek poleci lokalnymi drogami ;) wtedy tylko 11PLN będzie kosztować jakieś 160km autostrady. Myślę, że realny jest czas to 4h :)
maniaq - Pią Gru 07, 2007 22:03

czesto moze nei jezedze, ale droga podpowiedziana przez brt jest najszybsza. z tym ze spr na www jaki jest stan autostrad bo cos ciagle robia remontuja = jedziesz jednym pasem jakies 60km/h placisz tyle samo. o drodze przez sochaczew itd zapomnij, rozkopana ze %&^$# szkoda zcasu i nerwow. niestety najszybciej to teraz pociag.
MaReK - Sob Gru 08, 2007 09:44

W piatek powrot ze a2 jest ciekawy , no nie maniaq ;)
ezy - Pon Gru 10, 2007 10:01

Mały OT - Marek zmieniłeś bolid? I to na ZT CDTi?! Gratulacje! Zazdroszczę :oops:
MaReK - Pon Gru 10, 2007 10:27

Tak. Przywitalem sie nawet w powitaniach ;)
Dzieki. Narazie nie ma czego zazdroscic;)

ezy - Pon Gru 10, 2007 19:36

Jak to na razie? Nie na chodzie? :mrgreen:
A tak w ogóle to do galeryji wstawić należy, hmm?

[ Dodano: Pon Gru 10, 2007 19:47 ]
Faktycznie Brt, ta trasa wychodzi szybko na map24. Zmieniłem tylko nieco dane bo w Rawie wskazałęm skręt na Brzeziny Miasto i stamtąd na stryków i kalkulacje dały 5:10godz więc myślę że coś powyżej 4godz da się wykręcić. Mimo wszystko liczyłem że da radę szybciej. No przekonamy się już niedługo. Dzięki za pomoc.