Zobacz temat - [R75] Alarm - kiedy ma piszczeć zamykanie z pilota
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Alarm - kiedy ma piszczeć zamykanie z pilota

ernesto - Wto Sty 08, 2008 19:40
Temat postu: [R75] Alarm - kiedy ma piszczeć zamykanie z pilota
Witam,
Wlasnie mi przed chwila galki oczne wyskoczyly na podloge :shock:
mianowicie podjezdzam pod dom, zamykam z pilota jak od kilku miesiecy-a tu jakies "BIP..!" :shock:
WTF? dotychczas nigdy przy zamykaniu/otwieraniu 75 alarm nie piszczal - az do dzisiaj.
Jedno pojedyncze "BIP..!", tylko przy zamykaniu.
nic nie dlubalem, nie ustawialem - moze to objaw slabej baterii? pojecia nie mam.. :???:
czy jest jakis sposob wogole na ustawianie, ze alarm przy wlaczaniu/wylaczaniu piszczy?
ech mnie to zaciekawilo :roll:

z gory dzieki za pomoc & pzdr
E

argail - Wto Sty 08, 2008 19:50

Khmmm ... wiesz ... mi piszczy jak próbuję otworzyć otwarty samochód albo uzbroić uzbrojony alarm .... może po prostu nie zamknąłeś ? ;))
lamer - Wto Sty 08, 2008 19:52

Piszczy jak coś jest nie domknięte (drzwi?).
Spyder - Wto Sty 08, 2008 19:55

Ja już coś takiego niedawno przerabiałem u siebie tylko jak pojawiło sie u mnie bip to nie zamykał auta. Tobie zamyka??

Stało sie to u mnie jak posmarowałem zamki WD 40 i przyszły mrozy.
Musiałem wyciągać całą kasete zamka (grzebania coniemiara) wyczyścić wysuszyć i wróciło wszystko do normy.

ernesto napisał/a:
moze to objaw slabej baterii?


Raczej nie słaba bateria to komputer na wyświetlaczu wyświetla przy zamykaniu.

ernesto napisał/a:
czy jest jakis sposob wogole na ustawianie, ze alarm przy wlaczaniu/wylaczaniu piszczy?


Jeszcze sie z tym nie spotakałem. Alarm piszczy tylko jak masz jakieś drzwi nie domknięte lub którąś z klap

ernesto - Wto Sty 08, 2008 20:25

hej chlopaki
bylo "BIP..!" - i drzwi zamykalo. jak probowalem otworzyc otwarty, badz zamknac zamkniety - to cisza, tylko migacze mrugaly, ale brak akcji.
zbieglem na dol, drzwi wszystkie w porzadku (zamkniete) - ha! ale klapa nie :wink:
wot tiochnika... czlowiek uczy sie cale zycie :rotfl:

dzieki bardzo za pomoc i milego wieczoru :wink:
E

Spyder - Wto Sty 08, 2008 21:43

Ja to już miałem takie cyrki z tym moim że np. zamykałem auto pod marketem wracam po 30 min a tu auto otwarte wszystkie zamki. Myślałem że ktoś go skanuje czy co ;) Ale potem zrobiłem testa pod domem i po 5 minutach sam sie otwierał no to uczyniłem tak jak opisałem wcześniej i narazie cisza nic sie nie dzieje.

I mam nadzieje że tak pozostanie.


..