Zobacz temat - Fajny materiał na swapa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Fajny materiał na swapa

kolin - Czw Sty 10, 2008 11:04
Temat postu: Fajny materiał na swapa
Panowie przeglądałem giełdę i spotkałem takiego rodzynka

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C4072279

Kto sie skusi i wpakuje to do 200 setki :?: :mrgreen:

Brt - Czw Sty 10, 2008 15:51

kolin napisał/a:
Kto sie skusi i wpakuje to do 200 setki :mrgreen:


Niestety nie mam gdzie walczyć :beczy: a mój monster garage jest za mały :beczy: no i musiałbym porządną budę od R200 dorwać ;)

Senn - Czw Sty 10, 2008 18:30

Zebym tylko mial skrzynie odpowiednia to juz by siedzial w Polonezie :)
Eddek - Czw Sty 10, 2008 19:06

Senn: to bym od ciebie odkupil tego 1.8 :D
giewu - Pią Sty 11, 2008 09:45
Temat postu: Re: Fajny materiał na swapa
kolin napisał/a:
... Kto sie skusi i wpakuje to do 200 setki :?: :mrgreen:

co poniektórym osobom chodzą takie myśli po głowie ;) ...
2,0l z turbinką w ROVERku dwusetce :rotfl: ... jak bym tym ruszał ? :razz:

Brt - Pią Sty 11, 2008 09:49

giewu napisał/a:
... jak bym tym ruszał ? :P

szybko :cool: :papieros:

Marrkus - Pią Sty 11, 2008 15:02

Już się dowiadywałem (tak jako wielki magazyn części zamiennych do mojego 600Ti). Brak kluczyków i pilotów - sprzedający mówił że jak wyjeżdżał z UK to były(kluczyki) a po drodze się zmyły - co za tym idzie brak możliwości sprawdzenia silnika czy chodzi czy trup - przebieg to jest 140 000 ale nie km a mil. Na zdjęciu widać że zbiorniczek wyrównawczy jest suchy - być może celowo brakuje kluczyków bo się stało "kuku". Zdjęcia też robione jeszcze w UK i tak dziwnie posklejane jak by próbowano zamazać jakieś informacje na zdjęciu

Trochę to wszystko podejrzane - tym bardziej, że trzeba załatwić lawetę (sprzedający oferuje swoje usługi w cenie 1pln/km)

maciej - Pią Sty 11, 2008 15:24

Marrkus napisał/a:
(sprzedający oferuje swoje usługi w cenie 1pln/km)

To chyba akurat dość tanio, jeśli się dobrze orientuję...

Marrkus - Pią Sty 11, 2008 21:35

Ja się w ogóle nie orientuję :mrgreen: ale gdyby były kluczyki to w trasie pali 7-7.5 na 100km i było by taniej
TomC - Pią Sty 11, 2008 23:53

Marrkus napisał/a:
Zdjęcia też robione jeszcze w UK i tak dziwnie posklejane jak by próbowano zamazać jakieś informacje na zdjęciu

Moim zdaniem zdjęcia są robione w Polsce.

Marrkus - Sob Sty 12, 2008 12:15

TomC napisał/a:
Moim zdaniem zdjęcia są robione w Polsce.


Te ostatnio dodane tak ale 5 pierwszych zdjęć? tam są nawet jeszcze drzewa zielone!

7Tomi - Nie Sty 13, 2008 11:26

A mi taki silnik to sie marzy w 100 :rotfl: w sumie to byłby MG ZQ :D
Ale za duzo przeróbek komory silnika żeby go upchać. A 1.8 pasuje bez przeróbek. Do 1.8 dodajac Turbo to można wyciągnąć 200 kucy.

rovero - Pon Sty 14, 2008 20:39

Widzialem R200 z takim silnikiem:D i to na oponach 175 mm :D :lol:
michone - Pon Sty 14, 2008 20:51

ponoc z 200 coupe turbo jest mniej przerobek niz z szescsetki
TomC - Pon Sty 14, 2008 21:00

Cytat:
Te ostatnio dodane tak ale 5 pierwszych zdjęć? tam są nawet jeszcze drzewa zielone!

Z całym szacunkiem ale Ty chyba lekko źle widzisz chyba :razz:
Na zdjęciu 1 pod drzwiami kierowcy jest jakby mała kupka śniegu lub zwinięty papierek.
Na 6 i 7 zdjęciu jest to samo więc wszystkie zdjęcia są z tego samego miejsca.
Zabudowa czyli budynek, który widać na kilku zdjęciach jest dalece nie angielski :razz:
Inną kwestią jest fakt że drzewka typu iglaste póki nie są zasypane śniegiem po pachy prawie zawsze są zielone a ja zielone widzę te iglaki właśnie a kilka innych jest bez listków. Zresztą nawet trawa jest zielona a te resztki śniegu wyraźnie się kończą. :cool:
Reasumując rozpisałem się niepotrzebnie ale wyraźnie widać że to u nas :wink:

Marrkus - Czw Sty 17, 2008 00:19

Oto jedno z zdjęci które były w pierwszej wersji ogłoszenia:



Być może sprzedający zmienił je w miedzy czasie i uzupełnił swoimi

Problemów ze wzrokiem nie mam, zabudowa jak zabudowa ale towarzystwo dużej liczby aut z kierownicą po drugie stronie a drzewa wybitnie liściaste :cool: :grin:

Nie wiem na jakich zasadach działa przeglądarka ale zaraz po ponownym wystawieniu było tylko kilka zdjęć (raczej robionych w UK) później doszło kilka świeżych (krajowych) a teraz są same krajowe. Być może przeglądarka ( moja ) zapisała se tą stronę i w momencie powtórnego wyświetlenia pociągnęła zdjęcia z swojego "magazynku" nie wiem - wiem jedno idiotą nie jestem :mrgreen: i nikt nie będzie mi wmawiał "że czarne jest czarne a białe...." :mrgreen:

NEOSSS - Czw Sty 17, 2008 08:30

Marrkus ma rację, pierwsza wersja ogłoszenia miała zdjęcia z parkingu w UK, ja swoje Roverki z takiego samego parkingu ciągnąłem... Ogłoszenie było wyświetlane już na początku grudnia, w tej chwili jest nowa wersja ogłoszenia bo auto jest w Polsce i zdjęcia są z Polski. Nasi Polscy handlarze "cwaniaki" wykręcają świece, wtryskiwacze, gubią niby kluczyki bo coś w silniku piszczy aby go tylko nie odpalać...