Zobacz temat - [ 214 97 r ] woda w bagazniku ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [ 214 97 r ] woda w bagazniku ?

najnowszy85 - Wto Sty 15, 2008 21:18
Temat postu: [ 214 97 r ] woda w bagazniku ?
Witam ! mam problem z pojawiającą sie woda w bagazniku .Po wyjeciu okladzin wode zaobserwowalem tylko w rogach nieopodal lamp. Sa tam chyba mocowania zderzakow .... Skad ona sie bierze ?? ? mam zamiar zalepic wszczystko bezbarwnym siliconem .... Prosze o pomoc
Kris - Wto Sty 15, 2008 21:20
Temat postu: Re: [ 214 97 r ] woda w bagazniku ?
najnowszy85 napisał/a:
Witam ! mam problem z pojawiającą sie woda w bagazniku .Po wyjeciu okladzin wode zaobserwowalem tylko w rogach nieopodal lamp. Sa tam chyba mocowania zderzakow .... Skad ona sie bierze ?? ? mam zamiar zalepic wszczystko bezbarwnym siliconem .... Prosze o pomoc


Bierze się ona z wywietrzników, czy jak tam to nazwać inaczej są jakoś tak zdaje się w okolicach wnęk koła z tyłu.

MaReK - Wto Sty 15, 2008 21:23

Kris piszesz o odpowietrzniku (jest chyba jeden z lewej strony) zeby nie wytwarzalo sie podcisnienie przy zamykaniu klapy. A moze leje Ci sie ze spryskiwacza tylnej szyby ;D ?
Brt - Wto Sty 15, 2008 21:24

pewnie uszczelki od lamp już nie trzymają ;) Wyjmij, wyzyść, nałóż silikonu, złóż ponownie i będzie OK. Czasem po lewej sieteż leje przez taką kratkę odpowietrzającą ;)
najnowszy85 - Wto Sty 15, 2008 21:34

ta woda jest doslownie w samych rogach ! spasowanie tylnej klapy tez daje do namyslu ( standard w 200 ).Po ostatniej zimie to dobre 2-3 l wybralem z kola .... Czy ten sylicon pomoze ? Czy nie zaciapie czegos waznego ?
Brt - Wto Sty 15, 2008 21:36

najnowszy85 napisał/a:
Czy ten sylicon pomoze ? Czy nie zaciapie czegos waznego ?


Zazwyczaj pomaga ;) Jak się postarasz to i kierownicę zaciapiesz ;) a serio to nie bardzo jest co tam popsuć ;)

MaReK - Wto Sty 15, 2008 21:45

zobacz ten temat... moze masz podobnie.
No chyba ze wiesz, ze wezyk masz okej i spryskiwacz Ci dziala.

http://forum.roverki.eu/v...p=169121#169121

Chester - Sro Sty 16, 2008 05:23

nawet sie nie zastanawiaj bierz myjke ciśnieniową wsadzaj kogoś do bagażnika i lej ostro od spodu ja miałem nieszczelność na łączeniach blachy w samiuśkim rogu..... ;))
MiL999 - Sro Sty 16, 2008 15:03

Tez mialem wode w bagazniku i okazalo sie ze winna byla uszczelka spoilera nad tylna szyba. Sparciala i woda dostawala sie pod plastikowe oslony tylnej klapy i sciekala do bagaznika. Jezeli masz wersje 3-drzwiowa to sprawdz tez szczelnosc tylnychy, bocznych szyb.
Najlepszy sposob to wlasnie wspomniane juz zamkniecie kogos w bagazniku i polewanie wodą. Wtedy wszystko widac.