Zobacz temat - rover 214 jaki podłokietnik?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - rover 214 jaki podłokietnik?

maciekwawa - Pią Sty 25, 2008 00:57
Temat postu: rover 214 jaki podłokietnik?
Jak w temacie mam roverka 3drzwiowego 1998rok i brakuje mi w nim podłokietnika... czy montował juz ktos jakis do takiego? jak tak to jaki jak pasuje? i jaki to koszt? moze jakis link lub foto:) z góry dziekuje:)
MarioNH - Pią Sty 25, 2008 08:40

TUTAJ był temacik na temat podłokietnika :wink:
stanley200 - Pią Sty 25, 2008 17:35

Ja mam włożony od R200 coupe i wszystko pasuje.Koszt 50 zł.Jest troszkę krótki ale jest ok.
maciekwawa - Sob Sty 26, 2008 16:13

dobrze sie składa bo mam dwa roverki i 3 drzwiowa200 z 98 roku i coupete z 94 przełoże i zobacze jak to wyglada dzieki:)
Remigiusz - Sob Sty 26, 2008 22:10

na ebay uk pod "armrest" sa orig podlokietniki do Roverkow 200 :cool: Sam juz myslalem tez nad takim zakupem :ok:


Brt - Nie Sty 27, 2008 12:31

wow :shock: wygląda całkiem całkiem :hmm:
Remigiusz - Nie Sty 27, 2008 13:22

No napewno spelnia swoja funkcje lepiej niz te co sa na allegro. Tylko ze rarytas to jest jak cos. Ale jak widzac byly montowane w Roverkach 200. Znam jedna osobe co ma to w montowane w swoim 200 kupil to jak byl w angli i mowi ze superowe dobrze dopasowane :cool:

Mnie tylko koszty wyslania przerazaja do polski np z angli z tego ebay.uk, prawie tylo samo co sam towar.

the_fly - Nie Sty 27, 2008 13:55

Niezły wypas!

Bardzo chciałbym sprawić sobie coś takiego i nawet nie przerażają mnie te koszty, jednak zastanawiam sie jak cieżko jest z montażem?

Jak Wam się wydaje - trzeba dużo autka rozbierać?

I ciekawe jak to wyglada z perspektywy tylnich pasażerów?

Brt - Nie Sty 27, 2008 14:05

Montaż i demontaż jest banalny. Wykręcasz dwa wkręty, podnosisz dźwignię ręcznego, wyjmujesz tylną popielniczkę i wysuwasz do tyłu. Ewentualnie luzujesz śrubę pod popielniczką, ale powinno wyjść bez luzowania.

Czy ktoś planuje sciągnąć wiekszą partię do PL ?? Sam bym chyba se kupił :hmm: jeśli cena nie byłaby "drastyczna" :roll:

Remigiusz - Nie Sty 27, 2008 15:36

Brt napisał/a:
Montaż i demontaż jest banalny. Wykręcasz dwa wkręty, podnosisz dźwignię ręcznego, wyjmujesz tylną popielniczkę i wysuwasz do tyłu. Ewentualnie luzujesz śrubę pod popielniczką, ale powinno wyjść bez luzowania.

Czy ktoś planuje sciągnąć wiekszą partię do PL ?? Sam bym chyba se kupił :hmm: jeśli cena nie byłaby "drastyczna" :roll:


No montaz jest prosty moze 5min roboty i tyle :ok:

Hmm.. dobry pomysl z tym bylo by taniej przy wieej sztukach :wink:
Wiec tak to ja bym sie dolaczyl tez. :roll:

the_fly - Nie Sty 27, 2008 17:26

no ja byłbym jak najbardziej chętny, jednakże wygląda na to że mamy problem... z tego co widziałem to jest aukcja i jest tylko jedna sztuka...

poza tym trzeba mieć konto angielskie na ebayu.. tak napisał wystawca aukcji... widziałem jeszcze 2 inne podłokietniki na angielskim ebayu ale też po jednej sztuce i aukcje... poza tym kończą się w przeciągu 4 godzinek :(

ale jakby znaleźć jakiś sklep handujący czymś takim - nawet używanym - z Anglii to myśle ze dało by sie bez problemów zebrać większe zamówienie!


EDIT:
znalazłem na http://rover200.org.uk/forums/ads_item.php?id=91 i pisze że to od 214 z 94 roku... nigdy nie widziałem kanciaka w środku i sie nie orientuje - pasowałoby?

Remigiusz - Nie Sty 27, 2008 17:55

To nic ze sie aukcja konczy,ten ktos to ma masowo bo jak pare miesieczy temu patrzylem to dokladnie to samo bylo na ebayu.uk

A jak nie ma to sie znow tam pojawi :bezradny: Przynajmniej nie od dzis to wiem ze na ebay.uk mozna to kupic :ok:

the_fly - Nie Sty 27, 2008 18:15

a no to okej... można zebrać pare osób z forum, którzy byliby zainteresowani, ustalić np jakaś cene np 20 funciaków za sztuke i wyskrobać do niego jakiegoś @ że chcemy powiedzmy 5 sztuk i zapłacimy za nie te 100 funtów... albo się zapytać za ile byłby skłonny sprzedać kilka sztuk i na kiedy by mógł tyle zgromadzić..

co Wy na to?

stanley200 - Nie Sty 27, 2008 18:52

Panowie po co z angli? Przeciez to jest podłokietnik od R200 coupe.Mozna go kupic na allegro u pierwszego lepszego który handluje częściami.Pasuje i super wygląda.Montaż 5 min.Wystarczy wkręcić dwie śrubki :wink: Jutro wkleje zdjecie jak u mnie to wygląda.
Remigiusz - Nie Sty 27, 2008 19:07

stanley200 napisał/a:
Panowie po co z angli? Przeciez to jest podłokietnik od R200 coupe.Mozna go kupic na allegro u pierwszego lepszego który handluje częściami.Pasuje i super wygląda.Montaż 5 min.Wystarczy wkręcić dwie śrubki :wink: Jutro wkleje zdjecie jak u mnie to wygląda.


powaznie :shock:

Ja nwet w niemczec i a austri nie znalazlem zadnego handlarza co by takie cos mial :nook:
Hmm.. to moze jednak poczukac pare handlarzy z czesciami na allegro i ponodzwonic jak mowisz ze to z R200 Coupe

Dzieki za info :rotfl:

najnowszy85 - Nie Sty 27, 2008 20:53

Panowe jak cos to ja tez sie pisze zrobmy liste i niech ktos zorganizuje reszte :
1 najowszy85 ...


dopisywac sie prosze ....

dareke - Nie Sty 27, 2008 22:00

Wybaczcie koledzy że tak wcinam się przed innych. Pomysł typowo polski koszt z całą pewnością w zasięgu większości. Różne rodzaje regulacji w pionie w pochyle. Dosyć mocny, pojemny pasuje do wystroju Rovera 25 czyli 200 też. Montaż banalnie prosty a naprawdę solidny. Mam go juz ponad 2 lata i jestem naprawdę zadowolony. Być może niektórzy pamiętają jak ogladali go osobiście w moim aucie. Polecam
Remigiusz - Nie Sty 27, 2008 22:04

dareke napisał/a:
Wybaczcie koledzy że tak wcinam się przed innych. Pomysł typowo polski koszt z całą pewnością w zasięgu większości. Różne rodzaje regulacji w pionie w pochyle. Dosyć mocny, pojemny pasuje do wystroju Rovera 25 czyli 200 też. Montaż banalnie prosty a naprawdę solidny. Mam go juz ponad 2 lata i jestem naprawdę zadowolony. Być może niektórzy pamiętają jak ogladali go osobiście w moim aucie. Polecam


Calkiem ladnie sie przezentuje :ok:
Wyglada mi na z allegro :bezradny:

Brt - Nie Sty 27, 2008 22:08

wygląda OK :) , ale wolałbym jednak ten "orginalny" ;)
bula21 - Pon Sty 28, 2008 16:21

mam okazje kupic orhginal za 100 zl drogo ??
stanley200 - Pon Sty 28, 2008 16:50

Tak to wygląda u mnie.


dareke - Pon Sty 28, 2008 18:07

100 zł to nie tak wiele pytanie tylko w jakim stanie? Ja jednak pozostanę przy swoim zamienniku. Chyba kwestia gustu ale i praktycznego wykorzystania.
Remigiusz - Pon Sty 28, 2008 18:52

Stanley mog bys moze prosze zrobic jeszcze zdjecie tak od drzwi jak sie wsiada jak do z boku wyglada miedzy fotelami :?: :wink:

Hmm.. 100zl to nie duzo za takie cos,ale kurcze cos krotki ten podlokietnik myslalem ze bardziej do rzecznego wystaje.

Jak narazei moj podlokietnik to jest karton z picia miedzy rezcnym a fotelem :grin:

strala1 - Pon Sty 28, 2008 18:53

http://cgi.ebay.co.uk/MG-...1QQcmdZViewItem

moze sie jakos zorganizujemy i zamowimy?

Remigiusz - Pon Sty 28, 2008 19:10

strala1 napisał/a:
http://cgi.ebay.co.uk/MG-ZR-ROVER-200-25-CENTRE-CONSOL-LEATHER-ARMREST_W0QQitemZ290202049652QQihZ019QQcategoryZ10414QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

moze sie jakos zorganizujemy i zamowimy?


Poczytaj na samym koncu:

pisze ..... :arrow: SORRY UK BIDDERS ONLY :!:

Wiec tylko do U.K. wysylaja niestety,szkoda :???:

strala1 - Pon Sty 28, 2008 19:26

tak wiem wiem, ale moze to jakis handlarz i moze da rade zaltwic wiecej takich podlokietnikow
the_fly - Wto Sty 29, 2008 00:39

a czy nie przeszkadza on w dostępie do regulacji foteli..? :hmm:

bo jeżeli nie to jest bardzo fajny i chciałbym coś takiego w niedalekiej przyszłości dorwać :)

Remigiusz - Wto Sty 29, 2008 08:07

Hmm.. Dzieki za foty :ok: Ale cos kucze krotkie to moim zdaniem jest :shock:

powinna byc taka dlugosc tego


Tak daleko to ja sie nie opieram nigdy z tylu jak siedze,powinno byc to bardziej ciagniety do przodu. Kurcze juz mi sie ten podlokietnik nie podoa originaly :beczy:

stanley200 - Wto Sty 29, 2008 09:48

Troszkę przeszkadza w regulacji i jest trochę za krótki ale zawsze można go przedłużyć.
dareke - Wto Sty 29, 2008 14:04

Zrobię fotki może jednak inaczej popatrzysz na tego z allegro.
the_fly - Wto Sty 29, 2008 15:30

no właśnie wrzuć jakieś fotki jak to jest zamocowane, jak wygląda normalnie i podniesone... z różnych widoczków żeby się można było zorientować przed zakupem..

a od kogo kupowałeś.. wiesz moze czy sa jeszcze takie same na allegro..?

z góry dzięki!

dante27 - Wto Sty 29, 2008 19:07

Nie ma jak coupe :) podłokietnik w zestawie i problem z głowy. A tak poza tym kto ma Tomcata?
bula21 - Wto Sty 29, 2008 22:52

ja jednak nie kupuje ;) wiec pisac do tego Pana czesci_rover@wp.pl ma w cenie 100 zl :P hehh kto pierwszy ten lepszy ;)
Brt - Wto Sty 29, 2008 23:30

nie odpowiada :lol:
kolin - Wto Sty 29, 2008 23:45

Patrzcie jaki w pytę jest ten,ładny,schludny i dobrze wygląda :mrgreen:

http://moto.allegro.pl/it...nik_nowosc.html

bula21 - Sro Sty 30, 2008 17:07

Brt napisał/a:
nie odpowiada :lol:


ja normalnie z Panem rozmawialem ;P

dareke - Sro Sty 30, 2008 17:47

Oto obiecane zdjęcia Jak ktoś chce więcej proszę podać swojego maila. Koszt takiego podłokietnika to około 50 zł. A jest naprawdę solidny wygodny i pakowny.
oizo64 - Sob Lut 02, 2008 11:39

bula21 napisał/a:
ja jednak nie kupuje ;) wiec pisać do tego Pana czesci_rover@wp.pl ma w cenie 100 zl :P hehh kto pierwszy ten lepszy ;)

Ten podłokietnik jest z R200 Coupe, (nie taki jak na angielskich aukcjach). Jak ktos ma takie "wtyki" to sam bym się pisał na dwie sztuki oryginalne do R200 po 95 r.(oczywiście za rozsądną cenę). Pozdrawiam.