Zobacz temat - [ 214 1.4 8v 97r.] Mała dioda w zestawie wskażników
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [ 214 1.4 8v 97r.] Mała dioda w zestawie wskażników

MagdaKrk - Nie Sty 27, 2008 15:28
Temat postu: [ 214 1.4 8v 97r.] Mała dioda w zestawie wskażników
Witam chłopcy :smile: Mam pytanko ostatnio z nudów stojąc w korku dopatrzyłam sie takiej małej diody pomiędzy licznikiem a obotomierzem i nie moge dojść co ona oznacza i podczas jakiej awari sie zapala?Informuje tylko ze póki co ona wogole nie działa i mam nadzieje ze tak ma byc . Z góry dziękuje za odpowiedz i przepraszam ze nie nazwałam Tematu jakos inaczej ale sama nie wiem co to jest dokładnie :oops:
MaReK - Nie Sty 27, 2008 15:36

To jest informacja o stanie Twojego alarmu. Mrugac powinna jesli np. zamkniesz auto z pilota (zakladajac ze masz oryginalny alarm) najpierw szybko (uzbraja sie) potem wolniej (czuwa).

Moze tez sie swiecic, jesli np. wylaczysz stacyjke, otworzysz drzwi, wrocisz odpalisz i sygnal dzwiekowy oraz ta wlasnie dioda poinformuja Cie, ze musisz zdekodowac immo przyciskiem pilota (zakladajac oczywiscie, ze masz stary typ alarmu i nie jest on zblizeniowy)

Pozdrawiam,

MagdaKrk - Nie Sty 27, 2008 15:40

Kolego MaReK slicznie dziękuje za pomoc.Chyba można zamykać temacik :wink:
zouza - Nie Sty 27, 2008 15:48

To ja jeszcze złośliwe wtrącę, że ten temat niedawno był i wystarczyło użyć wyszukiwarki :evil: że jż nawet nie wspomnę o zerknięciu do instrukcji.
MagdaKrk - Nie Sty 27, 2008 15:58

zouza napisał/a:
To ja jeszcze złośliwe wtrącę, że ten temat niedawno był i wystarczyło użyć wyszukiwarki :evil: że jż nawet nie wspomnę o zerknięciu do instrukcji.


Nie dostałam instrukcji od sprzedającego :razz: W wyszukiwarce nie mogłam znalezc.Sorki.

zouza - Nie Sty 27, 2008 16:02

Czepiając sie dalej czemu temat jest założony w "Chce kupić roverka"?? :szok:

A tu z nudów poszukałam: http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=23060 temat z przedwczoraj :roll:

Kris - Nie Sty 27, 2008 16:45

zouza napisał/a:
Czepiając sie dalej czemu temat jest założony w "Chce kupić roverka"?? :szok:

A tu z nudów poszukałam: http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=23060 temat z przedwczoraj :roll:


e tammm zouza czepiasz się... :lol: :lol: :lol: :lol:

jak mnie może trafiać jak jeden/jedna drugiemu/drugiej udowadnie, że można znaleźć albo nie można, miast nie roztrząsac już w zasadzie zamkniętego tematu. :P

MaReK - Nie Sty 27, 2008 17:15

Gdybys to napisal w poradach technicznych moglbys mi wystawic "pomog" ;D
piter34 - Nie Sty 27, 2008 17:29

MaReK napisał/a:
Gdybys to napisal w poradach technicznych moglbys mi wystawic "pomog" ;D

jesteś adminem i masz "moc" przenoszenia wątków do odpowiednich kącikow.
Przenoszę wątek do "usterek i porad" ;-)

MaReK - Nie Sty 27, 2008 17:46

Ale sie boje cokolwiek tu ruszac w strukturach ;)

Ps.
Tam mialo byc "pomógł" a nie "pomog" ;D