Zobacz temat - [Freelander] Freelander traci moc.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [Freelander] Freelander traci moc.

suek1 - Nie Sty 27, 2008 19:50
Temat postu: [Freelander] Freelander traci moc.
Witam jestem nowym użytkownikiem forum. Chciałbym zapytać o problem jaki mnie dopadł dwa dni temu i który nie wiem jak ugryźć. Mianowicie posiadam Freelandera 2001 rok TD4 i przy osiagnieciu predkości 110km/h nagle traci moc cos w rodzaju ,,kagańca" lub wyłanczania sie turbiny. Po zwolnieniu i zredukowaniu biegu problem cały czas istnieje. dopiero wyłaczenie zapłonu i uruchomienie ponowne silnika powoduje prawidłowy cykl aż do osiagniecia granicy 110 po czym moc ponownie spada i pedał gazu mozna wciskac i puszczac a samochód niestety nie przyspiesza. Czy ktoś może spotkał sie z podobnym problemem lub słyszał o podobnej sytuacji co może być tegoż przyczyną? z góry dziekuję za udzielenie porady. Pozdrawiam Kamil
thef - Nie Sty 27, 2008 20:06

Proszę przeczytać zasady kącika i poprawić temat.
przemo285 - Nie Sty 27, 2008 20:11

Stały i częsty problem za długo byłoby się rozpisywać zadzwoń jutro to powiem co zrobić
suek1 - Nie Sty 27, 2008 20:14

Przemo z góry dzieki napewno sie odezwe. A możesz chociaż określić czy to cos poważnego i czy nadszarpnie mocno to mój budżet?
przemo285 - Nie Sty 27, 2008 20:28

Na tą usterkę składa sie parę czynników musiałbym znać szczegóły czy był robiony test komputerowy i czy cos wykazał jeżeli nie to mogę podać parę wskazówek które napewno rozwiażą ten problem , ale to naprawdę lepiej przekazać w rozmowie przez telefon.