Zobacz temat - [R600] Jakie żarówki w konsoli i zegarach?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R600] Jakie żarówki w konsoli i zegarach?

NEOSSS - Sob Sty 26, 2008 13:36

Chciałbym zadać jeszcze małe pytanko bo w szukajce wyskoczyło mi setki wątków a odpowiedzi konkretnej nie znalazłem. Jakie są dokładnie diody i w jakiej ilości w kokpicie R600? Chodzi mi o to że chce zmienić całkowicie podświetlanie licznika, przełączników, włączników, pokręteł itd a nie będe zwalał wszystkiego żeby pierw zajrzej jakie to śa diody a dopiero potem zamówić. Chciałbym jak najszybciej je zamówić czy moglibyście mi odpowiedzieć jak najszybciej chociaż mało szczegółowo. Byłbym bardzo wdzięczny :cry:
piter34 - Pon Sty 28, 2008 12:27

NEOSSS napisał/a:
Chciałbym zadać jeszcze małe pytanko bo w szukajce wyskoczyło mi setki wątków a odpowiedzi konkretnej nie znalazłem.

ja nie wiem jakie tam są żarówki, a zatem musisz lepiej sformułować zapytanie do szukajki albo szukać w tych stu wątkach.
Ewentualnie może ktoś jeszcze się wypowie w tym temacie.
przenoszę watek do kącika "styling".

misiek_KR - Pon Sty 28, 2008 18:11

jeśli chodzi o licznik tj podświetlenie kontrolek (no troche ich jest moge policzyć dokładnie) i podświetlenie od góry licznika(2) żarówki i oprawki są standardowe do podświetlania takie jak miałem w seacie toledo fiacie ducato i u brata renault safrane.
są jeszcze chyba 3 żarówki do podświetlania tarcz od spodu one mają większe oprawki i większe żarówki jedna chyba jest z wyprowadzonymi kabelkami które gdzieśtam idą.

Podświetlenie popielniczki zapalniczki i zegarka - prawie standardowe oprawki z kabelkami i żarówki

podświetlenie panelu nawiewu - tam są prawie standardowe oprawki i żarówki ale mają wyprowadzenia na przewody (takie same jak podświetlenie od góry licznika).

Podświetlenie przełączników elektrycznych szyb, regulacja natężenia świecenia deski włączniki podgrzewania tylnej szyby i halogenów - tam są jakieś jeszcze inne oprawki takie płaściutkie z maliteńkimi żarówkami.

będzie z tym troce zabawy bo podświetlenie jest zrobione jak widzisz na kilku rodzajach żarówek i oprawek

podświetlenie kontrolek w liczniku jest takie
http://allegro.pl/item300...ez_podobne.html
http://allegro.pl/item300...cokolikiem.html

a te o których pisałem że zkabelkami są takie same ale idą do nich przewody

Romekluk - Czw Sty 31, 2008 11:44

jak bedziesz juz robil akcje to porob zdjecia co i jak robisz kolejno, bo ja tez o tym myslalem i takie fotki krok po kroku by mi sie przydaly bo mam male doswiadczenie w rozbieraniu deski i tych plastikow