Zobacz temat - [R75] Halogeny - schemat kostki
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Halogeny - schemat kostki

marcin_i_alunia - Wto Sty 29, 2008 14:30
Temat postu: [R75] Halogeny - schemat kostki
Tak jak w temacie potrzebny mi jest schemat takiej wg. zdjęć czerwonej kostki dochodzącej do skrzynki z bepiecznikami w silniku. Znajduje sie ona nad przekaźnikami po lewej stronie obok tych 50 amperowych bezpieczników. Załozyłem sobie halogeny przednie ale nie działają. Po lektrurze rave doszedłem do wniosku, że to jest właśnie przyczyna, brak wiązki elektrycznej z tą kostką. A może ona jest gdzieś ukryta??? Nie mogę znaleźć shematów połączeń wychodzących z tej kostki. Po włączeniu halogenów zapala się kontrolka na desce rozdzielczej jednak nie dostają one prądu. Zakładam nowy temat po poprzedni dotyczył czego innego tzn chodziło mi o instrukcje montażu halogenów.
marcin_i_alunia - Wto Sty 29, 2008 14:38

Na zdjęciu kostka ta oznaczona jest jako C0578. Ona chyba jest też odpowiedzialna za halogeny.
marcin_i_alunia - Wto Sty 29, 2008 16:47

Pa całym dniu studiowania rave doszedłem o co biega z halogenami. Do tej pory nie wiem do czego słuzy ta kostka ale według schematów nie jest do halogenów potrzebna. U mnie problem polegał na tym, że zakładjąc włącznik do halogenów założyłem cały tzn całe to duże pudełko... trzeba było poprostu zamienić samą płytkę czołową z włącznikami. Do tej pory nie wiem dlaczego, może włącznik który kupiłem pochodził do nowszego modleu i elektronika nieznacznie się różniła... Grunt, że działa :grin: