Zobacz temat - [R25] ramki pod tablice
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R25] ramki pod tablice

zouza - Wto Lut 05, 2008 10:46
Temat postu: [R25] ramki pod tablice
Nie wiem czy to dobry dział, bo to trochę wieś nie tuning :oops:
Z racji członkostwa w klubie dostałam naklejki na ramki i trzeba by było je wreszcie przykleić, na moje ramki nie da rady, bo rozłażą się z każdej strony więc zamierzam zakupić nowe.
Wypatrzyłam coś takiego:
http://www.allegro.pl/ite..._exclusive.html
(zrzutu ekranu nie będzie, bo to taka mała popierdułka i nie ma znaczenia :P )
Ogólnie taki chrom to wydawało mi się, że wieś, ale teraz myślę tak: na tą najszerszą część i tak pójdzie naklejka i zostanie wąski chromowany paseczek. Grill mam chromowany, z tyłu na klapie chrom, takie delikatne coś mogłoby ładnie wyglądać :ok:
Ponieważ ostatnio u mnie ciężko z wyobraźnią i tak do końca nie umiem sobie wyobrazić czy to będzie dobrze wyglądało stąd prośba o opinię.
Dla złośliwych i orientujących się w temacie.... tak mam dzień urlopu i nie wiem co ze sobą zrobić :P

radocha - Wto Lut 05, 2008 11:52

mi sie tam podobaja takie tablice i sam bym sobie takie kupil:)
Brt - Wto Lut 05, 2008 12:08

myślę, że będą OK :)
DEBEC - Wto Lut 05, 2008 12:14

Wcale nie wieś :grin: , chromowane ramki doskonale pasują do innych elementów.
Co do ramek: przerabiałem temat w ubr.
1. Te wykonane z jakiegoś tworzywa, może i chrom nie odpada ale nie zdążyłem się o tym przekonać bo mi pękły w czasie montażu jak trzeba było trochę powyginać. Nie twierdzę, że są nie wytrzymałe może to moje rączki.
2. Polecam wykonane ze stali nierdzewnej, też są na allegro tylko w twoim przypadku nie ma na nich miejsca na naklejkę klubową bo ranty są wąskie.

zouza - Wto Lut 05, 2008 12:17

DEBEC napisał/a:

2. Polecam wykonane ze stali nierdzewnej, też są na allegro tylko w twoim przypadku nie ma na nich miejsca na naklejkę klubową bo ranty są wąskie.


Też oglądałam, tez mi się podobają, ale opcja bez naklejek nie przejdzie ;)

Owsik - Wto Lut 05, 2008 13:42

zouza napisał/a:
Ogólnie taki chrom to wydawało mi się, że wieś



Celna, kobieca intuicja :-)

azor77 - Wto Lut 05, 2008 19:33

zouza napisał/a:
DEBEC napisał/a:

2. Polecam wykonane ze stali nierdzewnej, też są na allegro tylko w twoim przypadku nie ma na nich miejsca na naklejkę klubową bo ranty są wąskie.


Też oglądałam, tez mi się podobają, ale opcja bez naklejek nie przejdzie ;)


Droga koleżanko, pragnę się podzielić swoją opinią . Mam u siebie takie rameczki, kupiłem już z samochodem i po kilku wizytach w myjni z exluziw chromu pozostał super żółty plastik. Po prostu się złuszcz ten niby chrom, może była to jakaś tania chińszczyzna po prostu kupiona przez poprzednika. Ogólnie są ładne, teraz okleiłem taśmą chromową i jest ok. :smile:
Wybór na rynku jest duży tych ramek, zależy na jakie trafisz :lol:

zouza - Wto Lut 05, 2008 19:35

Drogi Kolego, koniecznie pojaw sie na spocie to sobie pooglądam :mrgreen:
DEBEC - Sro Lut 06, 2008 10:28

Stal nierdzewna a blacha z nałożonym "chromem" to nie to samo.
giewu - Sro Lut 06, 2008 19:39

zouza kup sobie zwykłe ramki plastikowe za 5-10 zł. ... i tak po naklejeniu stosownych ozdobników klubowych nikt za Tobą nie zwróci uwagi czy jest czarna czy srebrna ramka, tylko na to co na niej jest napisane :mrgreen:
... nie baw się w te pseudochromy, bo rzeczywiście nie są zbyt wiele warte (sprawdzone w praktyce) ;)