Zobacz temat - [All] Warsztaty, sklepy - Śląskie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [All] Warsztaty, sklepy - Śląskie

MiReK - Czw Lut 21, 2008 16:05
Temat postu: [All] Warsztaty, sklepy - Śląskie
Witam.Orientuje się ktoś gdzie porócz ASO Radzionków,jest jeszcze na śląsku mozliwość podłączenia Roverka do testbooka?
gipsy2 - Czw Lut 21, 2008 16:54

oj chyba nigdzie... a szkoda :( bo w Radzionkowie to wypada samemu dobrze znać angielski i mniejwięcej obsługę testbooka :neutral:

tak poza tym to korzystasz z ich usług?

MiReK - Czw Lut 21, 2008 19:02

Nie,na szczęście jeszcze nie musiałem ich odwiedzać.Czyli mówisz że testbook tylko u nich?
gipsy2 - Czw Lut 21, 2008 20:27

niestety tylko u nich
przemo285 - Czw Lut 21, 2008 21:30

Bez przesady Panowie dadzą radę weź po teście wydruki testu to pomogę :wink:
snake0908 - Pią Lut 22, 2008 10:42

jedyna napisał/a:
Witam.Orientuje się ktoś gdzie porócz ASO Radzionków,jest jeszcze na śląsku mozliwość podłączenia Roverka do testbooka?


Witam

Zagladnij tutaj:


Elektronika Pojazdowa - Dariusz Pawlik Popularny
Opis: Warsztat rekomendowany przez klubowiczów. Mają komputer diagnostyczny do Rovera.
Adres: ul. Perla 10, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Telefon, faks: tel. (32) 261-76-71
URL do strony firmowej: http://www.elektronika.dabrowa.pl
Dodany: 11-11-2002 Ocena: 7.9 (9 Głosy)
Oceń tę firmę | Szczegóły | Komentarze do firm (5)

piter34 - Wto Mar 04, 2008 16:00

snake0908 napisał/a:
Mają komputer diagnostyczny do Rovera.

Wątpię, aby to był Testbook.

Tordal - Sob Sie 21, 2010 18:27
Temat postu: [R75] Mechanik na Śląsku?
Witam , mam pytanie do klubowiczów mieszkających na Śląsku w szczególności z okolic Katowic i posiadających Rovera z silnikiem 2,5l, proszę o adres mechanika bądź warsztatu który nie odkłada słuchawki na pytanie o naprawę czegokolwiek w silniku V6...dzwoniłem do kilku w moim mieście i okolicach nie znalazłem kogoś kto by bez wahania zgodził się zając moim autem.
blazi - Sob Sie 21, 2010 18:49

Prawdę mówiąc nie mam silnika 2.5 z gazem ale 2.0 benzyna. Robiłem roverka u mechanika w katowicach na 1 Maja (nie pamiętam numeru), ale jakbyś jechał od Skarbka cały czas ulicą 1 Maja to w końcu dojeżdżasz do skrzyżowania z drogą Paderewskiego (dochodzącą z prawej strony) i tuż przed tą drogą jest po prawej stronie kilka warsztatów (trzeba wjechać w podwórko). Warsztat ostatni po prawej, mechanik nazywa się Górny (chyba Grzegorz).
Jak narazie jestem zadowolony. Nie jest to mechanik typowo od Rovera, ale dobry specjalista.

robo - Sob Sie 21, 2010 18:51

A sprawdzałeś warsztaty ze strony głównej ?
http://www.roverki.pl/ind...sztaty?catid=41

Tordal - Sob Sie 21, 2010 18:59

warsztaty podane na stronie sprawdziłem w pierwszej kolejności, niestety jedne już się nie zajmuję roverami inne robią tylko inne modele...nie sprawdziłem tylko tego z Radzionkowa , nie dodzwoniłem się...blazi , dzięki za adres sprawdzę niebawem.
dzieju - Sob Sie 21, 2010 23:51

A ja bardzo polecam MACAR na warszawskiej 72 chyba w Częstochowie jak cos to zadzwon do mnie podam ci dokladne namiary bylem u nich juz z r200 i teraz na przegladzie r75 polecam ich bardzo solidnie podchodza do sprawy .

Moj numer 512623706

CZAREK1965 - Wto Mar 22, 2011 12:59
Temat postu: [R75] Dobry warsztat na Ślasku
WITAM WSZYSTKICH.POSZUKUJE DOBREGO WARSZTATU W ŚLĄSKIM CO MA KOMPUTER DIAGNOSTYCZNY DO SILNIKÓW SERI K.BARDZO PROSZĘ O POMOC.POZDRAWIAM.
Boncky - Wto Mar 22, 2011 14:11
Temat postu: Re: [R75]DOBRY WARSZTAT NA ŚLĄSKU
CZAREK1965 napisał/a:
WITAM WSZYSTKICH.POSZUKUJE DOBREGO WARSZTATU W ŚLĄSKIM CO MA KOMPUTER DIAGNOSTYCZNY DO SILNIKÓW SERI K.BARDZO PROSZĘ O POMOC.POZDRAWIAM.


strona z forum masz warsztaty wypisane, komputer T4 mają w Radzionkowie ale to nie oznacza że są dobrzy bo już po nich poprawiałem :) no ale diagnostykę zrobią (150 zł)

a co ci się dzieje ?

zouza - Wto Mar 22, 2011 14:12

Milion razy był podawany kontakt w Mikołowie, wystarczy poszukać :roll:
CZAREK1965 - Wto Mar 22, 2011 17:31

DZIEJE SIĘ TAK ŻE PO ODPALENIU I PO CHWILI JAZDY ZACZYNA SZARPAĆ JAK BY PALIŁ NA DWA LUB TRZY CYLINDRY.WYŚWIETLA SIĘ NAPIS -ANOMALIA SILNIKA-.DODAM ŻE WYMIENIŁEM ŚWIECE,KABLE I CEWKI.CZASEM MA PROBLEM Z ODPALENIEM ZA PIERWSZYM RAZEM.DODATKOWO NIE DZIAŁA RADIO I NIE MA GŁOSU NAVI I TV.TO TAK Z GRUBSZA.POZDRAWIAM.
Boncky - Wto Mar 22, 2011 21:16

CZAREK1965 napisał/a:
DZIEJE SIĘ TAK ŻE PO ODPALENIU I PO CHWILI JAZDY ZACZYNA SZARPAĆ JAK BY PALIŁ NA DWA LUB TRZY CYLINDRY.WYŚWIETLA SIĘ NAPIS -ANOMALIA SILNIKA-.DODAM ŻE WYMIENIŁEM ŚWIECE,KABLE I CEWKI.CZASEM MA PROBLEM Z ODPALENIEM ZA PIERWSZYM RAZEM.DODATKOWO NIE DZIAŁA RADIO I NIE MA GŁOSU NAVI I TV.TO TAK Z GRUBSZA.POZDRAWIAM.


nie pisz z caps lokiem, twój problem nie jest jakiś specjalny, po pierwsze układ zasilania do sprawdzenia - instalacja, czujniki

po drugie kompresja silnika i obieg powietrza.

po trzecie navi radio itd raczej nie ma z tym nic wspólnego, masz kilka problemów na raz...

haszczyc - Sob Cze 18, 2011 12:13

zmieniło się coś z dostępem do Testbooka na Śląsku ?
21matys - Sob Cze 25, 2011 09:48

"CIDROKI" - ASO Radzionków ma T4 ale nie ma nawet mechanika który bo go obsłuzył... oststni mechanik ktory jeszcze się znał na roverze to sie zwolnił.. wiem bo byłem i sie pytałem.... a faktycznie dzwoniłem do dąbrowy Górniczej powiedzieli ze maja T4 i za 150zł zrobią diagnosykę i jak coś to pomogą więc narazie myślę ze tylko tam... mają wiele plusów i bardzo dobry kontakt.... sam za niedługo sie tam wybieram
dukat11 - Sob Cze 25, 2011 10:43

21matys napisał/a:
"CIDROKI" - ASO Radzionków ma T4 ale nie ma nawet mechanika który bo go obsłuzył... oststni mechanik ktory jeszcze się znał na roverze to sie zwolnił.. wiem bo byłem i sie pytałem.... a faktycznie dzwoniłem do dąbrowy Górniczej powiedzieli ze maja T4 i za 150zł zrobią diagnosykę i jak coś to pomogą więc narazie myślę ze tylko tam... mają wiele plusów i bardzo dobry kontakt.... sam za niedługo sie tam wybieram


Ja byłem w DG koło Urzędu Pracy w 2008 i wtedy nie mieli T4 ale komputer bosha. Połączyli się praktycznie ze wszystkim ale nie próbowałem pytać o programowanie czegoś z opcji. Fakt że wiedzą co robią ale nie podoba mi się że nie wpuszczają do garażu gdy robią diagnostykę. Jak dla mnie za to duży minus.

21matys - Sob Cze 25, 2011 13:41

hmm... fakt ze to było 3 lata temu, chociaż też bym był niezadowony gdyby mi nie pozwolili "popatrzeć" wkoncu płace, myśle ze zanim tam pojade to wypytam sie dokładnie co i jak przez telefon
SeeQu - Pią Lip 01, 2011 11:21

snake0908 napisał/a:
jedyna napisał/a:
Witam.Orientuje się ktoś gdzie porócz ASO Radzionków,jest jeszcze na śląsku mozliwość podłączenia Roverka do testbooka?


Witam

Zagladnij tutaj:


Elektronika Pojazdowa - Dariusz Pawlik Popularny
Opis: Warsztat rekomendowany przez klubowiczów. Mają komputer diagnostyczny do Rovera.
Adres: ul. Perla 10, 41-300 Dąbrowa Górnicza
Telefon, faks: tel. (32) 261-76-71
URL do strony firmowej: http://www.elektronika.dabrowa.pl
Dodany: 11-11-2002 Ocena: 7.9 (9 Głosy)
Oceń tę firmę | Szczegóły | Komentarze do firm (5)


Byłem u nich 3 dni temu, mają epocketa (takie małe gówienko) oraz pełnego testbooka do rovera.

haszczyc - Pią Lip 01, 2011 15:19

SeeQu, a cenowo jak to wygląda i czy znaja sie na rzeczy
major - Pon Sie 08, 2011 10:25

witam podpinam sie pod temat z tym samym pytaniem warsztat w katowicach który zajmuje sie R75 2,5 chodzi o wymiane rozrzadu
ze strony głównej warsztaty nie aktualne

SeeQu - Wto Sie 09, 2011 09:48

haszczyc napisał/a:
SeeQu, a cenowo jak to wygląda i czy znaja sie na rzeczy

Za sprawdzenie wszystkich modułów elektronicznych zaśpiewali 200zł (przez telefon jak rezerwowałem termin) ale finalnie wziął 150zł - wiedzę na temat kruczków w tych autach mają zerową - poprosiłem o zrobienie jednej rzeczy i usłyszałem "nie da sie w tym modelu", pare dni później zgodnie z instrukcją na forum zrobiłem w.w rzecz....

major napisał/a:
witam podpinam sie pod temat z tym samym pytaniem warsztat w katowicach który zajmuje sie R75 2,5 chodzi o wymiane rozrzadu
ze strony głównej warsztaty nie aktualne


Jak chcesz dobrego mechanika to ostatnio znalazłem gościa pasjonata beemek robił mi wymianę pompki sprzęgła (w R75 montował te z bmw e46) oraz wysprzęglika - zrobił to elegancko a jego znajomy elektryk montował mi car audio - w serwisie car audio gość powiedział mi "Panie niemożliwe" - tamten za rozebranie całego auta wymiane całej instalacji, montaż panelu 2 din , 2 głośniki 2 gwizdki, 2 basówki z tyłu, cb radio +2 antenty z tyłu (na stałe), kamerka cofania, subwoofer + dopał powiedział 600 ZŁOTYCH (pomijam fakt, ze na sprzęt audio wydałem ponad 3000zł a próbując kupić to samodzielnie na allegro wydałbym grubo ponad 4500) !

Mechanik ów jest z łęki (obok ogrodzienca), jakby ktoś chciał namiary to walić na pw.

major - Wto Sie 09, 2011 13:17

a w samych Katowicach? jest jakis warsztat?
dzieju - Pią Mar 29, 2013 14:59

Ja polece teraz siebie .

Woox Serwis
AL.Niepodleglosci 30
42-200 Częstochowa
Tel . 512 623 706

Naprawa Modułów VIS
Diagnsotyka i programowanie Calej Serii Roverkow oraz innych marek
Jedne mniej inne wiecej . Interface Autocom

Zapraszam .

MiReK - Nie Kwi 28, 2013 21:05

dzieju, ale co,możesz np.włączyć w opcjach spryskiwacze,domykanie szyb z kluczyka itp.?
eXePL - Pią Kwi 18, 2014 12:03

Witam,

Trochę odgrzebuję temat, coś się zmieniło?

Może koło wtorku kupię MG F i chciałbym aby ktoś fachowym okiem spojrzał na auto przed zakupem?

Best Regards,