Zobacz temat - [Forum] Now Dział " Kills: Road & Street "
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Forum i WWW - [Forum] Now Dział " Kills: Road & Street "

kolin - Pią Lut 22, 2008 12:25
Temat postu: [Forum] Now Dział " Kills: Road & Street "
Witam Panowie i Panie

Z uwagi na to,że dużo piszę się ostatnie czasy kto kogo objechał lub też został objechany wpadłem na pomysł żeby utworzyć kącik "Kills: Road & Street". Można by tworzyć nowe posty wpisując w tytule NP: 216Si Vs 206 i w temacie obowiązkowo muszą być zawarte dane samochodu swojego/przeciwnika jeśli się zna,opis całego zdarzenie gdzie miało miejsce i przebieg całej akcji. Można zaczerpnąć przykład,że został założony jeden temat o objechaniu Corsy GSI przez Roverak 214 Si i tam każdy wpisuję kto kogo objechał i takie to trochę nieuporządkowane.Widziałem na innych forach takie działy i przyjęły się bardzo dobrze,więc dlaczego by u nas nie spróbować ?

Wydaję mi się,że było by to fajne ponieważ każdy mógłby dać upust swoim emocją przelewając je na ekran i opisując co go dziś spotkało...

Nie wiem jeśli coś było by nie jasne to postaram się to jakoś inaczej napisać

maciej - Pią Lut 22, 2008 12:30

Wow! Widzę, że pojawia nam się "Streetracing Division"...

A to był taki spokojny Klub. ;)

Z jednej strony nie pochwalam takich zabaw na drogach publicznych, a z drugiej, to nie da się ukryć, że czasem zdarza mi się start do odcięcia... ;D

Mi taki dział się nie podoba, bo to właśnie miejsce na pisanie o rzeczach nielegalnych i niebezpiecznych, a tego nie pochwalam, ale w sumie patrząc, że takie wątki i tak powstają, to chyba lepiej będzie umieścić je w specjanej kategorii... :(

piter34 - Pią Lut 22, 2008 12:41

kolin, czy to widzisz jako osobny kącik tuż obok tuningu mechanicznego i wizualnego?
maciej - Pią Lut 22, 2008 12:45

piter34 napisał/a:
czy to widzisz jako osobny kącik tuż obok tuningu mechanicznego i wizualnego?

No właśnie...
Bo dla mnie to nie tuning, a większość aut na forum to serie, więc dlaczego tuning?

giewu - Pią Lut 22, 2008 13:00

kolin Twój pomysł uważam za całkiem fajny ...
osobiście pewnie nic tam nie wpiszę, ale za to bardzo lubię czytać co, kto, kogo i jak :mrgreen:

kolin - Pią Lut 22, 2008 13:43

Cytat:
kolin, czy to widzisz jako osobny kącik tuż obok tuningu mechanicznego i wizualnego?


Na innym forum widziałem i czytałem taki dział...:U nas było by to w " Integracja klubowa" i tam było podwieszone koło Hyde tylko, że jak się wchodziło na stronę
klubu od razu było widać ten dział :wink:

Mi jednak to najbardziej pasuje do działu Tuning...mimo, że dużo aut jest seryjnych jednak kille to prędkości, ostre hamowanie, butowanie na nowo itd to tam mi to też najbardziej pasuje. Chciałem jeszcze dopisać,że może mało w klubie jest dłubanych Roverków to weźmy pod uwagę to iż coraz więcej ludzi coś tam w nich zaczyna mądźić: wydech z kwasówki, kolektory, przepustnice od ZR to jednak już auta nie są seryjne a wiadomo, że nikt od razu nie zbuduje nam auta co ma 200KM jest zakute itp bo na to potrzeba czasu i dużą gotówkę :wink:

Jak dla mnie to albo dział Tuning albo tam gdzie Hyde,uzgodnić tak żeby było OKI

JohnnyB - Pią Lut 22, 2008 14:27

giewu napisał/a:
bardzo lubię czytać co, kto, kogo i jak

to zapraszam na www. pudelek.pl








taki zarcik okolicznosciowy ;)

giewu - Pią Lut 22, 2008 14:31

JohnnyB napisał/a:
... to zapraszam na www. pudelek.pl

to Ci się udało :mrgreen: .... aż się posmarkałem ze śmiechu :rotfl:

walkie - Pią Lut 22, 2008 14:44

rotfl :rotfl:
kolin - Pią Lut 22, 2008 17:46

To co Panowie Moderatorzy :?: będzie dział czy kicha :mrgreen:
Irek - Pią Lut 22, 2008 18:02

kolin napisał/a:
To co Panowie Moderatorzy :?: będzie dział czy kicha :mrgreen:


to ja z wnioskiem formalnym, zeby sie nie wyswietlal dla tych powyzej 20-go roku zycia - po co maja cierpiec ;) Da sie tak zrobic?

pozdr

walkie - Pią Lut 22, 2008 18:19

kolin napisał/a:
To co Panowie Moderatorzy :?: będzie dział czy kicha :mrgreen:


Ja nie Pan i Pani, i mam jedno pytanie.
Jaki sens widzisz w utworzeniu takiego działu?
(chciałabym się dowiedzieć jakie racjonalne powody kierowały Tobą by zakładać taki dział).

thef - Pią Lut 22, 2008 18:21

Przepraszam, może kogoś urażę, ale dla mnie to trochę dziecinada.
piter34 - Pią Lut 22, 2008 18:30

kolin, moim zdaniem nie ma sensu tworzyć nowego działu i tym samym w pewien sposób wyróżniać drogowe wyczyny różnych klubowiczów/sympatyków (zwłaszcza, że tam można przeczytać jak ktoś na drodze publicznej ściga się z prędkościami do 180kmh; forum klubowe to nie jest miejsce do pomocy w popularyzowaniu tego typu zachowań ;-))

Moja propozycja jest taka, że wszystkie wątki typu "kill" powinny pozostać tam gdzie są (tuning mechaniczny). Należy dodać zapis do zasad kącika, że jeśli ktoś chce się koniecznie pochwalić killem, to nie zakłada nowy wątek i dodaje do niego przedrostek [kill], np "[kill] R214Si vs Honda Civic 1.6".
Co ty na to?

walkie - Pią Lut 22, 2008 19:21

thef napisał/a:
Przepraszam, może kogoś urażę, ale dla mnie to trochę dziecinada.


I jak zwykle ktoś mnie wyręcza i dosadnie nazywa rzeczy po imieniu :)

kolin - Pią Lut 22, 2008 19:46

No ok jak nie chcecie to spoko :mrgreen:

Cytat:
Jaki sens widzisz w utworzeniu takiego działu?


taki sam sens jak Car-audio w Tuningu Mechanicznym.

walkie napisał/a:
(chciałabym się dowiedzieć jakie racjonalne powody kierowały Tobą by zakładać taki dział).


Chyba to, że na innych forach posiadają taki dział i mogą się pochwalić jakie mają szybkie wozy itp

Irek napisał/a:
to ja z wnioskiem formalnym, zeby sie nie wyswietlal dla tych powyzej 20-go roku zycia - po co maja cierpiec Da sie tak zrobic?

pozdr


Co wyście się tak doczepili tego działu ?

thef napisał/a:
Przepraszam, może kogoś urażę, ale dla mnie to trochę dziecinada.


Jedni lubią Pić, palić, siedzieć w domu moczyć nogi z ukochaną przed TV,a ja akurat lubię poszaleć samochodem w rozsądnych granicach

piter34 napisał/a:
kolin, moim zdaniem nie ma sensu tworzyć nowego działu i tym samym w pewien sposób wyróżniać drogowe wyczyny różnych klubowiczów/sympatyków (zwłaszcza, że tam można przeczytać jak ktoś na drodze publicznej ściga się z prędkościami do 180kmh; forum klubowe to nie jest miejsce do pomocy w popularyzowaniu tego typu zachowań )

Moja propozycja jest taka, że wszystkie wątki typu "kill" powinny pozostać tam gdzie są (tuning mechaniczny). Należy dodać zapis do zasad kącika, że jeśli ktoś chce się koniecznie pochwalić killem, to nie zakłada nowy wątek i dodaje do niego przedrostek [kill], np "[kill] R214Si vs Honda Civic 1.6".
Co ty na to?
_________________


Spoko panowie szanuje każdą waszą decyzje, tylko jak dla mnie po co ma mi się walać jakiś temat R-200 vs Matiz a tuż obok Czym wystroić auto...to taki bajzel zacznie się robić. Lepiej to wtedy do Hyde wrzucać

Po prostu myślałem, że jest więcej ludzi na forum, którzy czują takiego ducha jak ja...No cóż zapytać nie zaszkodziło

Sądzę, że dalsze spekulacje na ten temat są niepotrzebne, ponieważ każdy zaraz będzie pisał, że to dziecinada, żenada i coś jeszcze.

walkie - Pią Lut 22, 2008 19:57

Nie ma kolin co się oburzać. Oburzyć się mogę ja bo odpowiadasz mi a potem piszesz Panowie :P
Generalnie, wątki że ktoś kogoś objechał trochę mnie śmieszą bo to takie dowartościowywanie się na siłę.
Na innych forach mogą mieć co im się podoba, naprawdę. :)

JohnnyB - Pią Lut 22, 2008 20:11

moim skromnym zdaniem taki watek mial by sens tylko i wylacznie jesli faktycznie byla by jakas ustawka zeby sie sprobowac kto jest lepszy/szybszy. Wtedy wiadomo ze obie strony chca wygrac, wiadomo co siedzi pod maska i jest to fachowo mierzone w odpowiednim do tego miejscu, bo pisani ze " dzis objechalem taki i taki samochod" jest do bani ba skad masz wiedziec ze 2 kierowca faktycznie sie "scigal" , moze tylko podpuszczal a moze cos chcial ale mial walnity silnik/skrzynie itp.



a moze jestm juz spiacy...

piter34 - Pią Lut 22, 2008 20:15

kolin napisał/a:
tylko jak dla mnie po co ma mi się walać jakiś temat R-200 vs Matiz a tuż obok Czym wystroić auto..

Zaproponowałem, aby taki temat wyróżniać przedrostkiem [kill]. :roll:

thef - Pią Lut 22, 2008 23:52

kolin napisał/a:
thef napisał/a:
Przepraszam, może kogoś urażę, ale dla mnie to trochę dziecinada.


Jedni lubią Pić, palić, siedzieć w domu moczyć nogi z ukochaną przed TV,a ja akurat lubię poszaleć samochodem w rozsądnych granicach
No, toś mi pojechał ;) . Mi nie chodzi już o samo ściganie, a o przechwałki, jak to mój rover nie objechał 15 letniej renówki czy innej toyoty ;) . Do takiej zabawy wystarczy ten wątek, który już powstał, ewentualnie luźne wątki w dziale tuning czy nawet offtopic. Wszystko miałoby jakiś sens gdyby to było robione wg jakichś zasad, jak w każdym sporcie. Inaczej nie widzę sensu w zakładaniu specjalnego działu. To nie forum street racingu czy czegoś tam w tym stylu ;) .
kolin - Sob Lut 23, 2008 10:57

thef,

Nie chciałem ci pojechać ( jeśli tak to odebrałeś to przepraszam )

W Każdym razie jak ktoś będzie chciał się pochwalić swoim wyczynem to po prostu napiszę to na Forum i po sprawie :wink:

Kto będzie chciał to przeczytać to przeczyta a kto nie to nie :wink:

piter34 napisał/a:
Zaproponowałem, aby taki temat wyróżniać przedrostkiem [kill].


Oki niech tak będzie :wink:

walkie napisał/a:
mi a potem piszesz Panowie


Przepraszam Pani :mrgreen:


Pzdr miłego weekendu :piwko:

thef - Sob Lut 23, 2008 11:01

kolin napisał/a:
Nie chciałem ci pojechać ( jeśli tak to odebrałeś to przepraszam )
Loozik, Kolin, tam była buźka ;)
michone - Sob Lut 23, 2008 15:15

ja tez jestem za! nie mam wielkich osiagniec ale z 3-4 wyscigi mam juz za soba... z checia bym to opisal, niedlugo u mnie w miescie zaczna sie zloty raz w miesiacu na lotnisku i mozna sie poprobowac na legalu z paroma fajnymi autkami z okolicy, i gdzie ja bede dawal filmiki??
kolin - Nie Lut 24, 2008 18:55

Chociaż mógłby powstać w Integracji Klubowe :sad:
michone - Nie Lut 24, 2008 21:53

ja nie rozumiem jednego, sprobowac zawsze mozna a jak sie nie przyjmie to bedzie mozna usunac, taki dzial.. trzeba isc chyba do przodu...
emes - Pon Lut 25, 2008 07:49

Moim zdaniem tworzenie nowego działu nie jest potrzebne. Z kilku powodów. Myślę że chwalenie się tym, co ciekawego, może szalonego i przy tym niebezpiecznego, zrobiło się na ulicy, nie jest warte tego, żeby to tutaj opisywać. Szanuję to, że każdy lubi coś innego i są tacy, którzy wyzwalają swoją energię za kierownicą. Ale wszystko ma swoje granice i nie uważam, że objeżdżanie innych kierowców to coś, co mogłoby wyróżniać nas Roverkowiczów na ulicy. Nasz klub to nie zespół street racerów, poza tym nie ma wśród nas wielu osób, których interesują wyścigi uliczne, w sensie uczestnictwa. Zakładam, że nie ma ich zbyt wielu, chociażby na podstawie zainteresowania tym tematem. Sam znam osobiście jednego, w zabawach ulicznych we Wrocławiu bierze udział jeden z sympatyków, a do tej pory nie napisał nic, kogo objechał czy co tam ciekawego zrobił, a wiem, że potrafi pokazać coś ciekawego za kierownicą. Nie przekonuje mnie też to, że na innych forach jest taki dział. Fakt, że na naszym forum takiego działu nie ma, traktuję raczej jako coś, co nadaje mu oryginalności i wyjątkowości. Myślę że nie wszystko, co jest na innych forach nadaje się do zastosowania na naszym forum, pewnie podobnie jest też w odwrotną stronę.

michone napisał/a:
sprobowac zawsze mozna a jak sie nie przyjmie to bedzie mozna usunac, taki dzial


Na podstawie tego, co jest napisane w tym temacie, decyzja o utworzeniu tego działu nie zapadła, a skoro Wam na nim zależy, zróbcie coś, żeby przekonać nas do tego, że taki dział jest potrzebny na naszym forum. Spróbujcie wykorzystać to, co daje forum, proponuję zrobić ankietę. W takiej sytuacji każdy zainteresowany będzie mógł oddać głos i wpłynąć na decyzję o tym, czy będzie dodany nowy dział na forum.

LASOTA - Pon Lut 25, 2008 09:54

Niektórzy specjalnie by wyjeżdżali na miasto w celu osiągnięcia jakiegoś "sukcesu", by później pochwalić się nim na forum. W ten sposób mogła by powstać niezdrowa konkurencja. Kolin i wszyscy chętni niech przyjadą do Warszwy i np. w piątek w godzinach popołudniowych niech kilka godzin pojeżdżą po naszej pięknej stolicy,a na pewno będą mieli co opisywać. Zapewniaw was, że to jest ciągła walka na drodze i jeden wielki wyścig. I to przy małych prędkościach, przez co bezpieczniej.
MaReK - Pon Lut 25, 2008 09:54

Podzielam zdanie Emesa i to nie dlatego, ze jeszcze nie udalo mi sie nikogo objechac na ulicy ;) Owszem czasami zdarzy sie pojechac grubo ponad granice prawa o ruchu drogowym, ale nie specjalnie jest czym sie chwalic. Zwlaszcza, ze forum indexowane jest przez googla i takie informacje szybko dostalyby sie do osob trzecich, ktore dla dobra wszystkich lepiej zeby tam nie trafily ;)

Zgadzam sie tez, ze nie wszystko co znajduje sie na innych forach pasuje do naszego.
Moim zdaniem szkoda miejsca na tworzenie takiego działu... ale niech zadecyduje ankieta.

Pozdrawiam,

Brt - Pon Lut 25, 2008 09:58

Amen :)