Zobacz temat - [R216 coupe] zgubiony jedyny pilot
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover 200/400 lata 92-95 (kanciak)
oraz Rover 200 coupe/cabrio i Rover 400 tourer - [R216 coupe] zgubiony jedyny pilot


beny84 - Pią Mar 07, 2008 16:51
Temat postu: [R216 coupe] zgubiony jedyny pilot
witam
mam problem ze swoim roverkiem poniewaz zgubilem kluczyk i pilota(pilota mialem jednego) i nie moge rozbroic immo.mam zapasowy kluczyk(dobrze ze dorobilem wczesniej).drzwi otwieram bez problemu,centralny zamek dziala, ale po przekreceniu stacyjki wlacza sie alarm i nie da sie odpalic autka.co robic?mam zalozyc nowy alarm?czy da sie jakos obejsc immo(podobno tak ale nie mam tego "kodu" czy czegos takiego). gdzie znajduje sie centralka alarmu?
pomozcie bo roverek stal pol roku bez silnika.wstawilem nowy pojezdzilem dwa tygodnie i znowu stoi bo nie mam jak odpalic:(

arturky - Pią Mar 07, 2008 19:25

beny84, immobiliser da się wyłączyć jedynie czterocyfrowym kodem. Jeżeli go nie posiadasz, konieczne będzie podpięcie pod komputer T4. Zapytaj http://www.roverki.pl/gar...iewslink&sid=28 czy u nich jest taka możliwość?

Jak wyłączysz immobiliser kluczykiem to będzie dezaktywowany do momentu zamknięcia z pilota ( jeżeli ten działa ) lub w przypadku, gdy odłączysz akumulator. Wtedy ponownie trzeba wprowadzić kod poprzez zamek kierowcy.

Zakładanie nowego alarmu jest bez sensu. Możesz kupić używane/nowe piloty to przy sczytywaniu kodu zaprogramują je od razu. Wtedy będzie komplet kod + pilot/y :grin:

beny84 - Nie Mar 09, 2008 16:56

dzieki kolego za pomoc.juz sobie poradzilem jakos.znajomy polutowal cos w tej puszcze z alarmem i immo zrobil mi na przycisk.przekrecam kluczyk wciskam guzik i odpalam.na jakis czas musze zostawic takie rozwiazanie.
pozdrawiam beny84

JacK - Sob Mar 31, 2012 20:35

a spytasz tego kolegi jak on to zrobił ? gdzie się wpiął żeby wyłączać immo ?