Zobacz temat - [R416] Śruba zabezpieczająca.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Śruba zabezpieczająca.

bart_ez - Sro Mar 19, 2008 09:57
Temat postu: [R416] Śruba zabezpieczająca.
Witam,

Przed zbliżającymi się świętami wybieram się w dłuższą trasę, a zobaczyłem, że mam w kole śrubę zabezpieczającą. Mam taką plastikową tulejkę do zdejmowania tych zaślepek do śrub, ale nie mam nakładki, by odkręcić tą śrubę. A nie chiałbym jechać ,bez możliwości odkręcenia tej śruby. Czy gdzieś to w ogóle można kupić??

Skiba - Sro Mar 19, 2008 10:00

A może pożycz od jakiegoś Klubowicza w Warszawie, odkręć i załóż inne śruby ... ;)
tian - Sro Mar 19, 2008 10:17

A czy mógłbyś zrobić fotkę tej śrubki?
Wydaje mi się ze mam taką nakładkę pałętającą się w garażu.

bart_ez - Sro Mar 19, 2008 10:27

mrd --> w tej chwili jestem w pracy, nie mam jak zrobić zdjęcia. Ewentualnie spróbuje zrobić po południu jak nie będzie zbyt ciemno. Jak zrobię, to się odezwę.
A można to w ogóle gdzieś kupić??
Może jakiś forumowicz z Warszawy ma do sprzedania takową, bo zakładał inne śruby??A może ktoś może pożyczyć taką nakładkę i polecić jakieś śruby, które mogę założyć zamiast tych??

NEOSSS - Sro Mar 19, 2008 12:05

Zapraszam do siebie, mam taką nakrętke zabezpieczającą i moge ja pozyczyc lub pomoc przy zmianie kol. Nakretka ta wyglada tak ze po skosie sa w niej takie kulki ktore zakladajac na srube blokuja sie i mozemy odkrecac...
bart_ez - Sro Mar 19, 2008 13:58

A może ktoś z Warszawy ma taką nakładkę, aby pomóc mi zdjąć i założyć nowe śruby??Z racji zwiąkszonych obowiązków służbowych i wyjazdu do domu na święta nie wiem, czy będę miał kiedy podjechać do Neosssa.
Jeżeli ktoś ma to proszę o info tu na forum, bądź na priv.
Z góry dzięki