Zobacz temat - [R400SDi]skrzynia +wzmacniacz, warto kupić?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R400SDi]skrzynia +wzmacniacz, warto kupić?

mi_sza1 - Sro Kwi 16, 2008 21:22
Temat postu: [R400SDi]skrzynia +wzmacniacz, warto kupić?
Witam. mam okazje kupic ( sasiad sprzedaje) skrzynie i wzmacznacz 475W, to i to Blaupunkt, do tego przewody (ładne grube, wydaja sie solidne) wszystko za 300 złotych. warto do mojego starego pioniera na kasety cos takiego wstawiac. czy najpierw zaopatrzyc sie w nowsze radio. Czy po wstawieniu tego zestawu tylne glosniki nalezy odłaczyc czy nie?
dante27 - Sro Kwi 16, 2008 23:31

Myślę, że to niezła cena. Ale radio musisz zmienić, bo Twoje z pewnością nie ma regulacji na tubę a na samym wzmacniaczu regulowanie nie daje takiego samego efektu choć i tak jest całkiem nie źle, poza tym nie wiem czy radio wydoli. Co do głośników na półce to powiem Ci że ja swoje wywaliłem i mam samą tubę ze wzmacniaczem i daje radę jak cholera. Aha pamiętaj, że pasuje się do tego zestawu zaopatrzyć też w kondensator. Myślę, że jak sprzedaż tylne głośniki to wtedy dołożysz nieco i kondensator masz.
michone - Czw Kwi 17, 2008 10:07

taaa... kondensator potrzebny jak... Napisz jaki model wzmaka i skrzynki to Ci powiem czy warto, jasnowidzami nie jestesmy :)

dante27 - mala prośba nie używaj pojęcia "tuba" bo zaloze sie o 10k zlotych, że nie posiadasz prawdziwej tuby w aucie. A jedynie skrzynie w kształccie walca...

mi_sza1 - Czw Kwi 17, 2008 20:38

Właśnie chodzilem spisac dane. wzmacniacz GTA275 2/1 chanel power... 425W , skrzynia GTb 300HP tyle wyczytałem z tabliczek. a ten kondensator to gdzie ma byc wlutowany i jakie zadanie ma spełniać? Radio ma wyjscie na wzmacniacz, ale czy sterowac mozna to nie wiem. a jakieś mostki( wyczytałem na forum rówież) trzeba na wzmacnacz?
michone - Czw Kwi 17, 2008 21:00

za 300zl mozesz to wziasc :) wartosc rynkowa to ok400zl bez kabli.

Jednak radio bym proponowal zmienic nawet na jakis niski model alpine :)