Zobacz temat - SOLVED [R all] Sprawdzony Mechanik Irladia
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) - SOLVED [R all] Sprawdzony Mechanik Irladia

reklama - Sro Kwi 16, 2008 21:35
Temat postu: SOLVED [R all] Sprawdzony Mechanik Irladia
sorrki ze w tym dziale ale nie znalazlem innego odpowiedniejszego dzialu. W dziale faq nie ma niestety nic na temat serwisow rovera poza krajem :???: .A tez sa fascynaci Roverkow :grin: Czy ktos moze polecic jakiegos sprawdzonego mechanika/serwis, majacego doswiadczenie z ta marka w Irladii ? - z gory dziekuje :lol:
walkie - Sro Kwi 16, 2008 22:12

Jeśli nie znajdziesz, to najbliżej masz do Gawina ;)
reklama - Czw Kwi 17, 2008 00:57

walkie napisał/a:
Jeśli nie znajdziesz, to najbliżej masz do Gawina ;)


gawin w sensie uk mam nadziej ;) swoja droga jest tu paru uskow z IE ale chyba nie chca sie podzielic wiedza
:/

woythiekus - Czw Kwi 17, 2008 23:21

Hej,

Poniżej adresy serwisów w IRL zajmujących się Roverami/MG (za http://forums.mg-rover.org )

White Bishop Cars
1B Avonbeg ind est
Dublin
Dublin
Dublin 12
01 4603600

Ryans Garage Ltd
Main Street
Dublin
Dublin
Dublin 15
01 8213446

KAR Sales
Unit 1
Meath
Navan
046 9431706

T.P Waters
Monasterevin Road
Kildare
Kildare
045 521400

Martins Dundalk Ltd
Ramparts Road
Dundalk
Co Louth
042 9335514

Osobiście nie miałem jeszcze przyjemności z żadnym z wyżej wymienionych, ale niedługo wybieram się do Ryans Garage w Dublin 15, więc napiszę jak było...

Pozdrawiam

walkie - Pią Kwi 18, 2008 08:17

reklama napisał/a:
gawin w sensie uk mam nadziej ;) swoja droga jest tu paru uskow z IE ale chyba nie chca sie podzielic wiedza :/


Neee, Wrocław :d

reklama - Pią Kwi 18, 2008 09:29

woythiekus napisał/a:
Hej,

Poniżej adresy serwisów w IRL zajmujących się Roverami/MG (za http://forums.mg-rover.org )

White Bishop Cars
1B Avonbeg ind est
Dublin
Dublin
Dublin 12
01 4603600

Ryans Garage Ltd
Main Street
Dublin
Dublin
Dublin 15
01 8213446

KAR Sales
Unit 1
Meath
Navan
046 9431706

T.P Waters
Monasterevin Road
Kildare
Kildare
045 521400

Martins Dundalk Ltd
Ramparts Road
Dundalk
Co Louth
042 9335514

Osobiście nie miałem jeszcze przyjemności z żadnym z wyżej wymienionych, ale niedługo wybieram się do Ryans Garage w Dublin 15, więc napiszę jak było...

Pozdrawiam



masz ode mnie wielkie thx.:) ja raczej w kildare. Dzis jade do jednego z nie wymienionych powyzej ale sprawdzonego ze ma doswiadczenie w roverkach. Po powrocie podziele sie doswiadczeniami. Raz jeszcze macham radosnie do administracji w sprawie utworzenia w dziale faq ,pozycji warsztaty/sklepy "zagraniczne" :)

AkUu - Sro Lis 05, 2008 14:55

witam

gdzies czytalem ze w Dublinie dobra opinie ma ten na Blanchardstown Ryans Garage
kupowalem u nich uszczelke do kolektora ssacego i pod miche olejowa
spoko obsluga, sprowadzili mi uszczelke z dnia na dzien z uk takze zadowolony bylem
jak mechanicznie nie wiem, na szczescie nie mialem "przyjemnosci" sprawdzac
:)

napisz pozniej jakas opnie moze sie kiedys przyda :)

powodzenia

woythiekus - Czw Lis 06, 2008 11:56

Witam,

Ryans Garage w Blanchardstown D15 mialem okazje sprawdzac tylko przy okazji robienia malego serwisu... wymiana oleju, plynow, zarowek, ustawienie swiatel, sprawdzanie zbieznosci itd... Wrazenia bardzo pozytywne ... nie liczac Pani na wejsciu, ktora sprawia wrazenie, ze klient to zlo :D

Cenowo wypada srednio. Mozna znalezc tansze miejsca, ale czasem dla spokojnosci lepiej oddac Rovera w miejsce, gdzie sie na nim znaja...

Mam to szczescie, ze oprocz wymiany materialow eksploatacyjnych nic sie z roverkiem nie dzieje, wiec nie mialem okazji ich sprawdzic pod katem powazniejszych napraw.

Pozdrawiam