Zobacz temat - XIII Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl - szczegóły
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - XIII Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl - szczegóły

emes - Sro Kwi 23, 2008 17:07
Temat postu: XIII Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl - szczegóły
Witam wszystkich Klubowiczów oraz Sympatyków,

W związku z tym, że zbliża się termin kolejnego zlotu letniego, chciałbym w imieniu Zarządu Klubu ROVERki.pl zaprosić wszystkich Klubowiczów oraz Sympatyków na XIII Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl.

Zlot odbędzie się w terminie od 30 maja do 1 czerwca w Dzierżoniowie, woj. dolnośląskie. Miejsce zakwaterowania to Hotel OSIR w Dzierżoniowie, ul. Strumykowa 1.

Tradycją zlotów letnich jest organizacja wydarzenia, w którym wykorzystywane są samochody uczestników. Podobnie będzie w przypadku XIII Ogólnopolskiego Zlotu Klubu ROVERki.pl. Tym razem zlot odbędzie się pod hasłem doskonalenia techniki jazdy. W tym celu wynajęty został Tor Rakietowa we Wrocławiu. Na torze zorganizowane zostaną próby sportowe, które pozwolą wszystkim uczestnikom sprawdzić oraz udoskonalić posiadane umiejętności:
- wyścigi na dochodzenie z wykorzystaniem płyt poślizgowych,
- test Jackie Stewarta na płynność jazdy.
Dodatkowo zorganizowane zostaną wyścigi na 1/4 mili. Konkurencje przeprowadzą licencjonowani sędziowie sportu samochodowego, członkowie Automobilklubu Wrocławskiego.



Po powrocie z toru do ośrodka, odbędzie się Walne Zebranie Członków, na którym zostaną poddane dyskusji oraz głosowaniu sprawy związane z Klubem ROVERki.pl.

Bezpośrednio po Walnym Zebraniu Członków rozpocznie się impreza integracyjna w formie grilla. Tak jak zawsze, przewidujemy dla Was bogate menu, a w oparciu o doświadczenia z poprzednich zlotów, gwarantujemy świetną zabawę.

Na XIII Ogólnopolskim Zlocie Klubu ROVERki.pl będzie się można zaopatrzyć również w gadżety klubowe, w tym w koszulki, które będą przygotowane specjalnie na zbliżający się zlot letni. Wszyscy zainteresowani koszulkami będą mogli je zamówić za pomocą formularza zgłoszeniowego na XIII Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl, który będzie umieszczony na stronie klubowej, a następnie odebrać je bezpośrednio na zlocie.


Harmonogram XIII Ogólnopolskiego Zlotu Klubu ROVERki.pl:

Piątek:
- przybycie uczestników zlotu,
- kolacja.
- piatkowa integracja ;)

Sobota:
- śniadanie,
- po śniadaniu przejazd z Dzierżioniowa na Tor Rakietowa we Wrocławiu,
- od 11:00 do 17:00 – próby sportowe na torze,
- przejazd z Toru Rakietowa we Wrocławiu do Dzierżoniowa,
- Walne Zebranie Członków,
- wręczenie nagród oraz grill.

Niedziela:
- śniadanie,
- zakończenie zlotu oraz powrót.


Do zobaczenia na XIII Ogólnopolskim Zlocie Klubu ROVERki.pl.


W imieniu Zarządu Klubu ROVERki.pl
Mariusz Świętochowski

Skiba - Sro Kwi 23, 2008 17:14

Już się nie mogę doczekać :mrgreen: Brawo ... wielkie dzięki dla Zarządu za czas i nerwy włożone w organizację zlotu :ok:
Kozik - Sro Kwi 23, 2008 17:45

Choć miałbym tam dojechać rowerem to muszę przyjechać :twisted: mam nadzieję że mnie nie zlinczujecie za VT
Bobas111 - Sro Kwi 23, 2008 19:16

Piękny plan. I tor. No super. Ciekawe jeszcze jak z kosztami. W 250zł się zmieścimy (za osobę)?
Będę na pewno. Do zobaczenia w maju!

emes - Sro Kwi 23, 2008 19:38

Bobas111 napisał/a:
jak z kosztami. W 250zł się zmieścimy (za osobę)?


Sprawa dokładnych kosztów nie jest jeszcze wyjaśniona. Czekam tylko za dokładnymi cenami wyżywienia. Koszt uczestnictwa w zlocie letnim, w tym 2 noclegi oraz pełne wyżywienie, powinien wynosić od 200 do 230 PLN/osobę. Dokładny koszt uczestnictwa w zlocie letnim będzie dostępny w formularzu zgłoszeniowym na stronie klubowej.

Thrillco - Sro Kwi 23, 2008 20:19

WOW!! Czadzik z tym torem...wprawdzie R75 w Dieslu to pewnie nie zaszaleje, chyba, ze bedzie kategoria-duży diesel :D le trzaby jakos autko wyszykować do tego.

Na razie musze zaklepać wolne na ten okres.

Jestem pod wrażeniem...to byłby mój pierwszy zlot i od razu taki ogień :D

BRAVO!!!!

walkie - Czw Kwi 24, 2008 07:25

:)
Viniu - Czw Kwi 24, 2008 08:20

Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje Prezes naszego Klubu.. Nieeeech żyje nam !! To śpiewałem ja... Jarząbek.. trener drugiej klasy :D

Emes, walkie... jestem pod wrażeniem :ok: zwłaszcza jesli chodzi o sobotnie atrakcje :)

Do zobaczenia :)

emes - Czw Kwi 24, 2008 10:10

Chciałbym napisać, że serce rośnie, kiedy czytam, że zorganizowane atrakcje Wam się podobają. Co prawda zlot dopiero się odbędzie, ale jestem przekonany, że dla Was po prostu warto poświęcić dużo wolnego czasu, żeby zorganizować takie spotkanie :-)

Viniu napisał/a:
To śpiewałem ja... Jarząbek


To chyba śpiewał Viniu :-)

Viniu napisał/a:
jestem pod wrażeniem


Założenie organizacyjne było takie, żeby zorganizować coś nowego, czego jeszcze nie było na zlocie.

maciej - Czw Kwi 24, 2008 10:13

A może w niedzielę po śniadaniu przejedziemy razem do Wrocka i zjemy obiad na rynku?
Tylko pewnie trzeba będzie zarezerwować stoliki... :)

xROnx - Czw Kwi 24, 2008 10:31

no coz no coz no coz... ja sie juz doczekac nie moge. w prawdopodobnie bede sam (tzn bez polowki)ale moze to i dobrze? :shock: :terefere2: :hurra:
maciej - Czw Kwi 24, 2008 10:34

xROnx napisał/a:
bez polowki

Ja myślę, że powinienneś się w takim razie zaopatrzyć w dwie połówki - jedną na wieczorem piątek i jedną na sobotę wieczorem. ;) :D

Razorback - Czw Kwi 24, 2008 10:38

Witam:)) Jak nic nie stanie na przeszkodzie powinienem zaliczyc swoj pierwszy zlot :)) Wiec do zobaczenia:)) Pozdrawiam:))
Viniu - Czw Kwi 24, 2008 11:49

maciej napisał/a:
xROnx napisał/a:
bez polowki

Ja myślę, że powinienneś się w takim razie zaopatrzyć w dwie połówki
Albo przynajmniej jedną 0,7 :P
maniaq - Czw Kwi 24, 2008 12:58

no to zapowiada sie ciekawie, ja niestety w niedziele musze byc juz w wawie ,wiec albo bede uciekal wczesnie rano , albo pozno w sobote :| zobacze jak wyjdzie lepiej .


brawo dla zarzadu :) :ok:



ps. edit bledow.... przepraszam za nie :| za malo czasu na to wszystko :/

walkie - Pią Kwi 25, 2008 08:56

maciej napisał/a:
A może w niedzielę po śniadaniu przejedziemy razem do Wrocka i zjemy obiad na rynku?
Tylko pewnie trzeba będzie zarezerwować stoliki... :)


Nie ma problemu. Możemy zarezerwować jakiś przyjemny lokal :)

maciej - Pią Kwi 25, 2008 09:04

Bo ja to myślę, że z Wrocka do Wawy chciałbym wyjechać tak koło 16. :)
walkie - Pią Kwi 25, 2008 09:20

Tym lepiej, możemy jeszcze coś później zwiedzić np. :)
kruszon - Pią Kwi 25, 2008 11:48

Takie pytanko kochani, kiedy pojawi się formularz rejestracyjny? Bo mialbym prośbę, że jeśli jest taka możliwość, żeby się pojawił po majówce. Chyba, że data wypełnienia formularza nie ma na nic wpływu (np miejsca noclegowe), to wtedy chyba wszystko jedno kiedy się pojawi.

Pozdrawiam

Paul - Pią Kwi 25, 2008 11:57

emes napisał/a:
- po śniadaniu przejazd z Dzierżioniowa na Tor Rakietowa we Wrocławiu
emes napisał/a:
- przejazd z Toru Rakietowa we Wrocławiu do Dzierżoniowa,

Przejazd(y) będą w jakiejś zorganizowanej formie? Fajnie by było ....... :D

Czy Organizatorzy planują coś w rodzaju identyfikatorów dla uczestników ?

Tomaszi - Pią Kwi 25, 2008 11:58

kruszon, formularz powinien się pojawić nawet szybciej. Nie bój znajdziemy Ci jakieś spanie w razie jak zbraknie miejsc ;)
Brt - Pią Kwi 25, 2008 12:00

wszystko zależo od tego kiedy dostaniemy ostateczne ceny ;)
Tomaszi - Pią Kwi 25, 2008 12:04

Paul napisał/a:
emes napisał/a:
- po śniadaniu przejazd z Dzierżioniowa na Tor Rakietowa we Wrocławiu
emes napisał/a:
- przejazd z Toru Rakietowa we Wrocławiu do Dzierżoniowa,

Przejazd(y) będą w jakiejś zorganizowanej formie? Fajnie by było ....... :D

Czy Organizatorzy planują coś w rodzaju identyfikatorów dla uczestników ?


hejka Paul, całą logistyka powinna pójść gładko, napewno nikogo po drodze nie zgubimy/ nie możemy :) Zlotowicze będą na pewno rozpoznawalni ;) planujemy identyfikację samochodów, a czy uczestników :hm: też się coś pomyśli

Paul - Pią Kwi 25, 2008 12:06

Tomaszi napisał/a:
napewno nikogo po drodze nie zgubimy

Nie to miałem na myśli - zabłądzenie raczej nam nie grozi :P
Pomyślałem sobie, że jakiś defiladowy przejazd trasy mógłby być efektowny i dla publiki i dla uczestników :diabeł:

Tomaszi - Pią Kwi 25, 2008 12:10

defiladowy :lol: pewnie coś w tym stylu będzie :) bo droga 8 którą pojedziemy jest dość ciasna, pojedziemy gęsiego :)
walkie - Pią Kwi 25, 2008 12:12

Ciurkiem, z naklejkami i właśnie takimi identyfikatorami na samochody. :)
Wracać będziemy z numerami startowymi jeszcze :D

kruszon - Pią Kwi 25, 2008 12:12

Tomaszi napisał/a:
kruszon, formularz powinien się pojawić nawet szybciej. Nie bój znajdziemy Ci jakieś spanie w razie jak zbraknie miejsc ;)


:D I jak tu w ludzi nie wierzyć? ;)

Pozdrawiam i dziękuję

Tomaszi - Pią Kwi 25, 2008 12:18

tak a na skrzyżowaniach będziemy blokować wjazdy co by nam nikt szyku nie rozwalił, jak pojedziemy w kolumnie to nawet i na czerwonym, tylko trzeba wybrać ochotników i lizaki jeszcze zakupić :rotfl3:
maciej - Pią Kwi 25, 2008 12:27

Lepiej poczytajcie PoRD i pomyślcie nad skontaktowaniem się z WRD Dolnośląskiej KW, bo inaczej to wyjdzie kiszka - na pierwszych światłach nastapi podział na minimum 3 odrebne kolumny - ćwiczone nie raz - w mieście nie da się nie łamiąc poważnie przepisów utrzymać razem więcej niż 5 samochodów .
Brt - Pią Kwi 25, 2008 12:29

np w drodze do Jachranki :lol: :D każdy dostanie mapkę i jakoś tam dojedziemy ;)
maciej - Pią Kwi 25, 2008 12:31

Mapki i "Jadzie" dadzą radę, ale wtedy nie będzie kolumny, a próby "partyzanckiej" kolumny nie są zbyt bezpieczne (kończą się skakaniem na "bardzo późnym żółtym" itp.).

[ Dodano: Pią Kwi 25, 2008 12:32 ]
Brt napisał/a:
każdy dostanie mapkę i jakoś tam dojedziemy

Ale może zrobicie takie mapki jak na rajdzie do Modlina. ;)

Paul - Pią Kwi 25, 2008 12:35

maciej napisał/a:
pomyślcie nad skontaktowaniem się z WRD Dolnośląskiej KW

IMHO "świetna pomysła".
Szanowny Zarządzie, jest wniosek formalny j.w.
Co Wy na to?

Tomaszi - Pią Kwi 25, 2008 12:51

Wniosek zostanie poddany do przedyskutowania jak mniemam. Wszystko w rękach emesa i walkie, mają ten przywilej że są na miejscu.
walkie - Pią Kwi 25, 2008 13:31

emes napisał/a:
Chodzi Ci o taki identyfikator noszony przy sobie, czy identyfikator na samochód? :-)


No na samochód, tak jak napisali :P
Plakietka zlotowa. :)

emes - Pią Kwi 25, 2008 13:35

Właśnie usunąłem poprzedniego posta. Podsumowując, przygotowane będą numery startowe, coś w rodzaju identyfikatora na samochód, a w planach są jeszcze identyfikatory dla wszystkich uczestników :-) Czy coś pominąłem? :-)
Paul - Pią Kwi 25, 2008 13:37

emes napisał/a:
Czy coś pominąłem?

Oprócz obłatwienia trasy z Miśkami, to chyba nie :P

emes - Pią Kwi 25, 2008 13:59

Paul napisał/a:
Oprócz obłatwienia trasy z Miśkami, to chyba nie


Chodziło mi tylko o sprawę identyfikatorów :-)

Jeżeli chodzi o przejazd w kolumnie, myślę nad tym. Ogólnie są 2 pomysły, albo start co 1 minutę albo przejazd w kolumnie. Wszystko zależy od liczby uczestników, a właściwie od liczby Roverków :-) Przy opcji z kolumną, bez pomocy miśków nie damy rady. Zgadzam się tutaj z maciejem. Będzie ciężko przejechać przez światła, poza tym taki przejazd może być niebezpieczny.

Paul - Pią Kwi 25, 2008 14:04

emes napisał/a:
poza tym taki przejazd może być niebezpieczny

Dlatego napisałem:
emes napisał/a:
Paul napisał/a:
Oprócz obłatwienia trasy z Miśkami, to chyba nie


O ile to tylko będzie możliwe, to takie rozwiązanie będzie najlepsze pod wieloma względami :D

emes - Pią Kwi 25, 2008 14:11

Paul napisał/a:
to takie rozwiązanie będzie najlepsze pod wieloma względami


Myślę że dodatkowo pod względem czasu przejazdu z ośrodka na tor, a to jest dosyć ważne, szczególnie pod względem piątkowej integracji :-)

walkie - Pią Kwi 25, 2008 14:16

emes napisał/a:
Czy coś pominąłem? :-)


naklejkę na szybę.

emes - Pią Kwi 25, 2008 14:19

walkie napisał/a:
naklejkę na szybę


Dokładnie, jeszcze naklejka na szybę.

Skiba - Pią Kwi 25, 2008 22:54

Chorągiewki w szyby przykuwają oko ;)

Co do przejazdu kolumną, wystarczy napisać pismo informujące Policję o takowym przejeździe i zazwyczaj wysyłają z dwa radiowozy (sprawdzone). Jeżeli napisze się o pilotaż/konwój, o ile się nie mylę robią to, ale odpłatnie.

walkie - Pią Kwi 25, 2008 23:01

Skiba napisał/a:
Chorągiewki w szyby przykuwają oko ;)


żadnych chorągiewek :P możesz sobie trupią czaszkę albo flagę brytyjską przytwierdzić do anteny ;)

Skiba napisał/a:
Co do przejazdu kolumną, wystarczy napisać pismo informujące Policję o takowym przejeździe i zazwyczaj wysyłają z dwa radiowozy (sprawdzone). Jeżeli napisze się o pilotaż/konwój, o ile się nie mylę robią to, ale odpłatnie.


No właśnie tak się zastanawiałam czy to robią za darmo. Nie wiesz ile taki pilotaż kosztuje?
A to pismo, to co napisać że mamy w planach przejazd krajową 8, że będzie nas z 40 albo 50 aut i tyle? ;)

Skiba - Pią Kwi 25, 2008 23:10

walkie napisał/a:
No właśnie tak się zastanawiałam czy to robią za darmo. Nie wiesz ile taki pilotaż kosztuje?
A to pismo, to co napisać że mamy w planach przejazd krajową 8, że będzie nas z 40 albo 50 aut i tyle? ;)


Ja zawsze pisałem pismo informujące, które miało tylko i wyłącznie poinformować Miśków o przemarszu/przejeździe. Zawsze pojawiały się radiowozy i eskortowały przemarsz/przejazd blokując światła itp. oczywiście za free. Z tego co jeszcze pamiętam informowałem także Biuro Zarządzania Drogami (lub inny podobny organ), dokładnie nie pamiętam .. ale wiem, że można to zorganizować za free.

walkie - Pią Kwi 25, 2008 23:19

To tak będzie trzeba zrobić. To będzie o tyle dobre że się nie pogubimy a dwa, że będzie bezpieczniej. Zwłaszcza, że tą trasą masa tirów pomyka.

[ Dodano: Sob Kwi 26, 2008 08:20 ]
Kurcze, aż tu napiszę...jaki fuks :D wspominałam, że w weekend zlotowy mogę mieć sesję...i o to właśnie poznałam datę początku...
Zasadnicza sesja egzaminacyjna: od 02.06.2008 r. do 15.06.2008 r.

Irek - Pon Kwi 28, 2008 18:46

walkie napisał/a:

Zasadnicza sesja egzaminacyjna: od 02.06.2008 r. do 15.06.2008 r.


a ja wlasnie dzis sie dowiedzialem, ze mam wtedy pracujaca sobote i raczej brak perspektywy na urlop :(

pozdr
irek

emes - Pon Kwi 28, 2008 20:34

Irek napisał/a:
a ja wlasnie dzis sie dowiedzialem, ze mam wtedy pracujaca sobote i raczej brak perspektywy na urlop


Ale kogo jak kogo, ale Ciebie nie może nie być na zlocie.

walkie - Pon Kwi 28, 2008 20:50

emes napisał/a:
Ale kogo jak kogo, ale Ciebie nie może nie być na zlocie.


Dokładnie, dobrze emes prawisz.
Irku, wierzę że uda Ci się poukładać sprawy w pracy tak, by przyjechać na Zlot. :)

xROnx - Pon Kwi 28, 2008 22:37

walkie napisał/a:
Irku, wierzę że uda Ci się poukładać sprawy w pracy tak, by przyjechać na Zlot.

dasz rade! :)
Ja na przyklad w piatek po robocie jade na obiadek do domku pakuje sie w R i ruszam nach zlot :D takze bede wczesnym wieczorem na miejscu. mam nadzieje ze bedziecie na mnie czekac :)

walkie - Pon Kwi 28, 2008 22:43

No ja będę :)
7Tomi - Pon Kwi 28, 2008 23:16

walkie napisał/a:
Zasadnicza sesja egzaminacyjna: od 02.06.2008 r. do 15.06.2008 r.


No to masz szczęście. Poprzedni termin był mi na rękę. Na ten niestety nie dojadę.... :(

lineumaciel - Pon Kwi 28, 2008 23:16

chociaż miał bym się zadłużyć w providencie ja i moja połowa(ta gorsza znaczy sie ;-) ) będziemy.

W końcu mam nadzieje że mi się uda. O ile lakiernik za mocno mnie nie skroi. Bo ropa w garażu na wyjazd już odłożona. ;-)

walkie - Pon Kwi 28, 2008 23:37

Tomi_114 napisał/a:
No to masz szczęście. Poprzedni termin był mi na rękę. Na ten niestety nie dojadę.... :(

Bo...? :(

7Tomi - Pon Kwi 28, 2008 23:42

walkie napisał/a:
Tomi_114 napisał/a:
No to masz szczęście. Poprzedni termin był mi na rękę. Na ten niestety nie dojadę.... :(

Bo...? :(

Zasadnicza sesja egzaminacyjna - od 23 maja do 21 czerwca jedyny wolny weekend jaki mam to 6-8.06 więc jedyne co mi pozostaje to życzyć Wam udanej zabawy.

Paul - Pon Kwi 28, 2008 23:46

Tomi_114 napisał/a:
jedyne co mi pozostaje

To zamienić się z kimś :P
Tomi, dasz radę - pogłówkuj i będzie OK :D

walkie - Wto Kwi 29, 2008 07:33

Tomi_114 napisał/a:
Zasadnicza sesja egzaminacyjna - od 23 maja do 21 czerwca jedyny wolny weekend jaki mam to 6-8.06 więc jedyne co mi pozostaje to życzyć Wam udanej zabawy.


Zasadnicza...pozdawaj w zerowych terminach :)

AndrewS - Pią Maj 02, 2008 23:21

z doswiadczenia innych klubow wiem, ze organizacja kolumny to spore wyzwanie, mimo ze w Tomaszowie bylo zablokowane kazde skrzyzowanie(policja i specjalne wyznaczone do tego samochody) to i tak ktos na sile wepchnal sie w kolumne :-(
juz nawet nie wspomne o bluzgach jakie musieli wysluchiwac blokujacy

walkie - Sob Maj 03, 2008 00:07

no mam nadzieje ze u nas bedzie latwiej. na policji jest juz zgloszenie i bedziemy miec obstawe. prawdopodobnie jedna furgonetka na 10 pojazdow
emes - Sob Maj 03, 2008 00:11

AndrewS napisał/a:
to i tak ktos na sile wepchnal sie w kolumne


Moim zdaniem mimo wszystko lepiej jest jechać w zorganizowanej kolumnie niż po prostu zorganizować ją samemu. Przy takiej ilości Roverków to po prostu nie jest możliwe, żebyśmy dojechali na miejsce w tej samej kolumnie :-)

Viniu - Pon Maj 05, 2008 14:35

Ja w kwestii formalnej... bo powoli precyzują sie moje plany na Zlot i już wiem, że będę tylko na sobotę (niestety znowu ominie mnie "integracja" :( ), ale nie chciałbym odpuścić sobie przyjemności uczestniczenia w kolumnie kilkudziesięciu Roverków, dlatego tez mam pytanie czy już wiadomo, o której godzinie planujecie wyjazd spod ośrodka w Dzierżonowie ??

Pytam bo chciałbym dojechać do Dzierżoniowa zanim Wy wyjedziecie... :)

walkie - Pon Maj 05, 2008 14:36

o 9:30 :)
Viniu - Pon Maj 05, 2008 14:53

Walkie dzięki :) Czyli trzeba będzie rodzinkę ok. 7:00 wywlec z domu ;)
String - Pon Maj 05, 2008 15:13

no moje plany się powoli klarują i myślę sobie że duuuże prawdopodobienstwo jest że pojawię się wieczorem w piatek a w sobote popołudniem się oddalę. Czy przyjadę z rodzinką? Negocjacje w toku - i jesli chodzi o mój przyjaz, jak i o udział mojego stada w Zlocie. Nie ukrywam, że względy finansowe także biorę pod uwagę (ze względu na plany wakacyjne) :P
emes - Pon Maj 05, 2008 15:17

Viniu napisał/a:
trzeba będzie rodzinkę ok. 7:00 wywlec z domu


Moim zdaniem powinieneś przejechać w 2,5 godziny trasę z Żagania do Dzierżoniowa :-)

Viniu - Pon Maj 05, 2008 15:25

emes napisał/a:
Moim zdaniem powinieneś przejechać w 2,5 godziny trasę z Żagania do Dzierżoniowa
Też tak myślę tym bardziej, że do zjazdu na Strzegom bedę leciał A4, a później trochę spokojniej aż do Dzierżoniowa :)
Bobas111 - Wto Maj 06, 2008 22:44

Czy pojawią się jakieś zapisy kto przyjeżdża na zlot? I kiedy można zamawiać koszulki? :) Zlot coraz bliżej więc pytam :)
walkie - Wto Maj 06, 2008 22:51

Powinno jeszcze w tym tygodniu. :)
Bobas111 - Wto Maj 06, 2008 22:55

Ok, dzięki :ok:
xROnx - Sro Maj 07, 2008 10:05

U mnie to juz sprawa jest jasna. Wyjezdzam z ZG w piatek ok 17 i bede na miejscu... jak przyjade :shock: :)
Jade niestety sam (w senscie ze bez mojej Izy).
i tylko sobie czekam na formularz złoszeniowy i to bedzie tyle :)

emes - Sro Maj 07, 2008 10:10

Bobas111 napisał/a:
Czy pojawią się jakieś zapisy kto przyjeżdża na zlot?


Oczywiście, że się pojawią :-) Formularz zgłoszeniowy pojawi się dzisiaj na stronie klubowej. Po umieszczeniu formularza zgłoszeniowego pojawi się też informacja na forum. Ale już teraz zapraszam wszystkich do zapisywania się na XIII Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl, pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, ale powinno wystarczyć dla wszystkich zainteresowanych przyjazdem na zlot letni :-)

Bobas111 napisał/a:
I kiedy można zamawiać koszulki?


Koszulki będzie można zamawiać za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie klubowej :-)

[ Dodano: Czw Maj 08, 2008 00:35 ]
Chciałbym poinformować wszystkich Klubowiczów oraz Sympatyków, że formularz zgłoszeniowy na XIII Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl jest już dostępny na stronie klubowej.

Yarisa - Czw Maj 08, 2008 13:11

Wypełniam formularz w imieniu mojego Męża (Razorback) - o ile się orientuję będziemy oboje ;)

Moje pytanie brzmi, czy nie będzie problemu w hotelu z inwentarzem w postaci dwóch kotów? W przeciwnym razie będę musiała wykombinować dla nich jakąś opiekę w domu... :roll:

sTERYD - Czw Maj 08, 2008 21:59

a to pan prezes bez roverka sie wybiera ;>
walkie - Czw Maj 08, 2008 22:04

sTERYD napisał/a:
a to pan prezes bez roverka sie wybiera


on w kolumnie, radiowozem pojedzie ;)

emes - Czw Maj 08, 2008 22:18

sTERYD napisał/a:
to pan prezes bez roverka sie wybiera


Jadę moim Roverkiem, w formularzu zgłoszeniowym miałem wpisany model Roverka, ale nie ma modelu Roverka na liście. Nie wiem o co chodzi, ale Brt ma się dzisiaj tym zająć :-)

walkie - Czw Maj 08, 2008 22:20

Nie masz w profilu i dlatego się nie wyświetla :)

http://www.roverki.pl/use...info&uname=emes

Mimo, że wpisałeś w formularzu to on się nie zapisuje, gdyż pobiera dane ze strony. :)

Brt - Czw Maj 08, 2008 22:44

już jest ;)
walkie - Czw Maj 08, 2008 22:49

No jest bo uzupełnił chwilkę temu. Screenów nie robiłam, bez jaj ;)
Bobas111 - Czw Maj 08, 2008 23:40

Na torze będą jakieś kategorie pojemnościowe?
emes - Czw Maj 08, 2008 23:51

Bobas111 napisał/a:
Na torze będą jakieś kategorie pojemnościowe?


Jeżeli chodzi o klasyfikację generalną, to nie będzie takich kategorii :-)

Bobas111 - Czw Maj 08, 2008 23:59

:cry: Będę ostatni.
emes - Pią Maj 09, 2008 00:03

Bobas111 napisał/a:
Będę ostatni


Myślę że nie będziesz ostatni, pojemność silnika to nie wszystko, co jest potrzebne na torze :-) Poza tym próby sportowe będą związane z doskonaleniem techniki jazdy :-)

Viniu - Pią Maj 09, 2008 08:05

Bobas111 napisał/a:
Będę ostatni
Nie bedziesz, bo ja mam zamiar "przespacerować" Roverka po torze ;)
Brt - Pią Maj 09, 2008 08:35

:hahaha: :lol: ;)
maciej - Pią Maj 09, 2008 09:30

Jeśli tylko pojemność by się liczyła, to na Miedzianej największy silnik miał Citroen BX 1.8 TD, a w Radomiu Reno Klio 1.4. :D
cige - Sob Maj 10, 2008 21:59

Mam pytanie czy pokój 50 złotych to cena za osobe czy za pokój. Bo próbowałem zamawiać miejsca dla mnie i żony i wychodzi mi że rezerwuję dwa pokoje po 100zł bo wpisałem 2 osoby
Brt - Sob Maj 10, 2008 22:16

to jest cena za osobę. czyli jedna noc dla dwóch osób to 100PLN :)
promap - Nie Maj 11, 2008 08:08

A jak wygląda sprawa z noclegiem singli ?
czy są pokoje 1 osobowe czy też trzeba wykupić dwuosobowy pokój .
Jaka wtedy będzie cena 50 zł? czy 100 zł? za nockę

zouza - Nie Maj 11, 2008 09:42

promap napisał/a:
A jak wygląda sprawa z noclegiem singli ?
czy są pokoje 1 osobowe czy też trzeba wykupić dwuosobowy pokój .
Jaka wtedy będzie cena 50 zł? czy 100 zł? za nockę


E tam singli, na formularzu masz całą listę osób do wyboru :mrgreen:

Brt - Nie Maj 11, 2008 09:56

do kogoś się doklei ;) . W formularzu nawet mozesz se wybrać z kim chcialbyś nocować :P
DawidNB - Nie Maj 11, 2008 10:17

Brt napisał/a:
do kogoś się doklei ;) . W formularzu nawet mozesz se wybrać z kim chcialbyś nocować :P


to ja bym chciał tylko z zouzą ;]

promap - Nie Maj 11, 2008 11:00

zouza napisał/a:

E tam singli, na formularzu masz całą listę osób do wyboru :mrgreen:

Czy to propozycja ? :lol:

zouza - Nie Maj 11, 2008 11:03

promap napisał/a:
zouza napisał/a:

E tam singli, na formularzu masz całą listę osób do wyboru :mrgreen:

Czy to propozycja ? :lol:


Czemu nie :rotfl: tylko nie wiem co Dawid na to :mrgreen:

promap - Nie Maj 11, 2008 11:09

w formularzu pisze że możliwa jest dostawka :mrgreen:
zouza - Nie Maj 11, 2008 11:15

promap napisał/a:
w formularzu pisze że możliwa jest dostawka :mrgreen:


Noooo to zaczyna być perwersyjne :mrgreen:

promap - Nie Maj 11, 2008 11:24

Ja tam wolę we dwójkę w jednym pokoju , ale to Ty się martwiłaś o Dawida :mrgreen:
No i nie będzie dużego tłoku do łazienki rano :smile:

DawidNB - Nie Maj 11, 2008 12:49

promap napisał/a:
w formularzu pisze że możliwa jest dostawka :mrgreen:


podejrzewam że z nami w pokoju to nikt by nie chciał być ;P

Brt - Nie Maj 11, 2008 12:52

szczególnie Skiba :mrgreen:
zouza - Nie Maj 11, 2008 12:53

:oops: ja to nie wiem w ogóle o czym wy mówicie
AndrewS - Nie Maj 11, 2008 22:06

Kruchy widze zapisale sie jakos z mniejsza ekipa niz zwykle :-)
walkie - Nie Maj 11, 2008 22:27

AndrewS, za to Ty się nie zapisałeś :( dlaczego?
secio - Nie Maj 11, 2008 22:53

Jeżeli w czwartek albo piątek przed samym Zlotem będę wiedział, że dam rade przyjechać do Wrocławia (tylko na jeden dzień), czy będzie jeszcze możliwość wzięcia udziału w próbach na Torze ? Myślę, że do tego czasu dostane już status Klubowicza, jeżeli to jakaś różnica ;) .

Pzdr,
Mariusz

walkie - Nie Maj 11, 2008 22:56

secio napisał/a:
Jeżeli w czwartek albo piątek przed samym Zlotem będę wiedział, że dam rade przyjechać do Wrocławia (tylko na jeden dzień), czy będzie jeszcze możliwość wzięcia udziału w próbach na Torze ?


Jasne :) Tylko daj znać w ten czwartek :)

AndrewS - Nie Maj 11, 2008 23:04

akurat w tym czasie gdy to pisalas sie zapisalem :mrgreen:
lgilowski9 - Nie Maj 11, 2008 23:12

A co byście powiedzieli na jakiś zlot w przyszłości Roverków i Land Roverków w Szczyrku lub Wiśle ?:)
Brt - Nie Maj 11, 2008 23:12

to pogoń jeszcze Senn'a :P ;)
AndrewS - Nie Maj 11, 2008 23:19

Brt napisał/a:
o pogoń jeszcze Senn'a


oo juz dawno pogoniony :mrgreen:

sTERYD - Nie Maj 11, 2008 23:40

zajedzie swoja majestatyczną łodzią? ;)
AndrewS - Nie Maj 11, 2008 23:52

zajedzieMY :-)
walkie - Pon Maj 12, 2008 08:06

AndrewS napisał/a:
akurat w tym czasie gdy to pisalas sie zapisalem :mrgreen:


Widziałam, bardzo się cieszę i do zobaczenia :)

Viniu - Pon Maj 12, 2008 08:11

lgilowski9 napisał/a:
A co byście powiedzieli na jakiś zlot w przyszłości Roverków i Land Roverków w Szczyrku lub Wiśle ?:)
Dobrze by było, gdybyś założył odpowiedni temat w dziale zlotów lokalnych ;) Myślę, że tam szybciej bedzie można coś ustalić.. :)
dareke - Pon Maj 12, 2008 11:41

Wisła , Szczyrk ten temat i klimat bardzo mi odpowiada. Jeśli na dodatek znajdą się miłośnicy wędrówek po górach to chętnie pokażę ciekawe miejsca.
thef - Pon Maj 12, 2008 12:48

lgilowski9 napisał/a:
A co byście powiedzieli na jakiś zlot w przyszłości Roverków i Land Roverków w Szczyrku lub Wiśle ?:)
dareke napisał/a:
Wisła , Szczyrk ten temat i klimat bardzo mi odpowiada. Jeśli na dodatek znajdą się miłośnicy wędrówek po górach to chętnie pokażę ciekawe miejsca.
Może to być ciekawy pomysł na zlot jesienny ;) Trzeba zarządowi przedstawić taką propozycję, ale to już temat na inny wątek.
maciej - Pon Maj 12, 2008 12:58

thef napisał/a:
Może to być ciekawy pomysł na zlot jesienny Trzeba zarządowi przedstawić taką propozycję, ale to już temat na inny wątek.

Eee... Jesienny proponowałbym gdzieś zupełnie indziej - np. Pojezierze Wielkopolskie lub Mazurki, tak żeby było w miarę sprawiedliwie jeśli chodzi o koszty dojazdów...
Ale to rzeczywiście temat na inny wątek.

emes - Pon Maj 12, 2008 14:09

maciej napisał/a:
Jesienny proponowałbym gdzieś zupełnie indziej - np. Pojezierze Wielkopolskie lub Mazurki


Myślę że to jest całkiem fajny pomysł :-) Dodam też, że jeszcze nie byłem na Mazurach :-)

walkie - Pon Maj 12, 2008 14:22

emes napisał/a:
Myślę że to jest całkiem fajny pomysł :-) Dodam też, że jeszcze nie byłem na Mazurach :-)


Fantastyczny. Będzie super jak będzie trzeba pojechać poszukać ośrodków. 600 km w jedną stronę :P Ciekawe czy wtedy powiesz coś na temat fajności tego pomysłu. :P

maciej - Pon Maj 12, 2008 14:45

walkie napisał/a:
Fantastyczny. Będzie super jak będzie trzeba pojechać poszukać ośrodków. 600 km w jedną stronę Ciekawe czy wtedy powiesz coś na temat fajności tego pomysłu.

Spkojno...
Ośrodków jest dużo, a Zlot nie koniecznie musi organizować Zarząd (ba, jesienne Zloty były zwykle organizowane nie przez Zarząd - Garczyn, Wilga 2... w sumie to nawet 1 wiosenny był organizowany nie przez Zarząd - Kazimierz Biskupi).

W sumie jakby teraz ustalić ile szacujemy osób, termin i inne warunki (jakoś, sugerowane atrakcje...), to w wakacje można by już szukać...

[ Dodano: Pon Maj 12, 2008 14:46 ]
Z Wawy to już tylko 180-280 km - zależnie, w którą część Mazur i zdarzało mi się w poprzednich latach jechać z Wawy po pracy o 17 na imprezę nad Seksty i wracać na 9 rano do roboty. ;)

promap - Pon Maj 12, 2008 16:13

Cytat:
A jak wygląda sprawa z noclegiem singli ?
czy są pokoje 1 osobowe czy też trzeba wykupić dwuosobowy pokój .
Jaka wtedy będzie cena 50 zł? czy 100 zł? za nockę


Że tak powtórzę pytanie do zarządu

emes - Pon Maj 12, 2008 16:21

walkie napisał/a:
Będzie super jak będzie trzeba pojechać poszukać ośrodków


Jeżeli chodzi o mnie, to nie problem, lubimy jeździć, więc chętnie tam pojadę, chociażby latem, nawet na dłużej i przy okazji mogę obejrzeć ośrodki, w których moglibyśmy zorganizować zlot jesienny :-) Poza tym mamy też opcję, o której napisał maciej :-)

promap napisał/a:
Że tak powtórzę pytanie do zarządu


Zgodnie z tym, co jest napisane w formularzu zgłoszeniowym, nie ma pokoi 1-os., więc w takim przypadku możesz wykupić cały pokój 2-os., ale ze względu na liczbę miejsc, która jest ograniczona do 60 osób oraz liczbę Klubowiczów oraz Sympatyków, którzy zapisali się do tej pory, nie chcielibyśmy, aby w pokoju 2-os. spała tylko 1 osoba. Możesz wybrać osobę, z którą chciałbyś dzielić pokój podczas zlotu letniego :-) Zalecane jest wcześniejsze uzgodnienie tej opcji z osobą, z którą chciałbyś dzielić pokój :-)

maciej - Pon Maj 12, 2008 17:14

emes napisał/a:
ze względu na liczbę miejsc, która jest ograniczona do 60 osób oraz liczbę Klubowiczów oraz Sympatyków

No to chyba trzeba szukać drugiego ośrodka, bo organizatorzy Zlotu stali się ofiarami swojego sukcesu... :D

promap - Pon Maj 12, 2008 17:26

właśnie szukałem w necie . Są w Dzierżoniowie kwatery prywatne i inne hotele ceny porównywalne .Mam zamiar jutro z rana dzwonić czy są wolne terminy
walkie - Pon Maj 12, 2008 20:34

maciej napisał/a:
No to chyba trzeba szukać drugiego ośrodka, bo organizatorzy Zlotu stali się ofiarami swojego sukcesu... :D


Mamy już coś rezerwowego. Poza tym w samym hotelu jest trochę więcej miejsc - 60 standardowo ale jeszcze są dostawki :)

AndrewS - Pon Maj 12, 2008 20:50

walkie napisał/a:
Mamy już coś rezerwowego.


namioty ?? :mrgreen:

walkie - Pon Maj 12, 2008 20:58

AndrewS napisał/a:
namioty ?? :mrgreen:


piszesz się? :D terenów zielonych w koło całe mnóstwo :)

Paul - Pon Maj 12, 2008 21:15

AndrewS napisał/a:
namioty
No i RoVerki :P :twisted:
AndrewS - Pon Maj 12, 2008 21:15

na torze w miedzianej gorze spalismy w namiotach, fajnie bylo :-)
emes - Pon Maj 12, 2008 21:48

maciej napisał/a:
No to chyba trzeba szukać drugiego ośrodka


Zacząłem szukać dodatkowych miejsc 1 dzień po umieszczeniu formularza zgłoszeniowego na stronie klubowej, bo zapisało się ponad 30 osób :-)

thef - Pon Maj 12, 2008 22:28

emes napisał/a:
Zacząłem szukać dodatkowych miejsc 1 dzień po umieszczeniu formularza zgłoszeniowego na stronie klubowej, bo zapisało się ponad 30 osób :-)
Przygotuj się dobrze, bo Czesi wjechali nam na ambicję frekwencją u siebie ;)
walkie - Pon Maj 12, 2008 22:33

thef napisał/a:
Przygotuj się dobrze, bo Czesi wjechali nam na ambicję frekwencją u siebie ;)


To raz, a dwa że Czechów zaprosiliśmy do nas. Mówili, że to dość krótki odstęp czasowy i nie wiedzą jak to będzie ale możliwe, że ktoś się zjawi. Istnieje szansa, że nie cała setka ;)

xROnx - Pon Maj 12, 2008 22:35

walkie napisał/a:
Istnieje szansa, że nie cała setka

o jaaa... tylko mam nadzieje ze pozniej nie pomyle R i nie wsiade i nie pojade do domu nie swoim R.
PS. w Toruniu juz wsiadalem nie nie swojego R :D

walkie - Pon Maj 12, 2008 22:37

xROnx napisał/a:
o jaaa... tylko mam nadzieje ze pozniej nie pomyle R i nie wsiade i nie pojade do domu nie swoim R.
PS. w Toruniu juz wsiadalem nie nie swojego R :D


No ja teraz w Jicinie stałam przy autku Pawła i krzyczałam, że mi się pilot zepsuł. ;)

kasjopea - Pon Maj 12, 2008 22:37

a do czyjego? :lol:
emes - Pon Maj 12, 2008 22:46

Wszystko trzeba organizować w zakresie dostępnych możliwości oraz środków, więc liczba miejsc noclegowych jest ograniczona :-)

walkie napisał/a:
Czechów zaprosiliśmy do nas


Wszystko się zgadza, ich przyjazd na zlot letni może wyglądać, pewnie tak będzie wyglądał, jak nasz do Jicina.

Jeżeli chodzi o przyjazd Roverków z Czech, to nie martwiłbym się w tym przypadku noclegami, bo z tym poradzą sobie bez problemu, a raczej tym, żeby organizacyjnie zlot letni wypadł jeszcze lepiej niż spot w Jicin.

xROnx - Pon Maj 12, 2008 22:51

walkie napisał/a:
No ja teraz w Jicinie stałam przy autku Pawła i krzyczałam, że mi się pilot zepsuł.

hehehe dobrze ze szyby nie wybijaliscie :D :D

walkie - Pon Maj 12, 2008 22:55

xROnx napisał/a:
hehehe dobrze ze szyby nie wybijaliscie :D :D


nie, nie tylko ja się wykazałam błyskotliwością blondynki. Orson z Pawłem spokojnie odpowiedzieli, żebym podeszła do swojego auta i je otworzyła ;)

piter34 - Wto Maj 13, 2008 10:07

Może by tak w innym wątku o kolejnym zlocie... hmm? :razz:
walkie - Wto Maj 13, 2008 10:15

piter34 napisał/a:
Może by tak w innym wątku o kolejnym zlocie... hmm? :razz:


ale o co Ci chodzi teraz? :)

promap - Wto Maj 13, 2008 10:40

Hello
właśnie zarezerwowałem pokoik w Dzierżoniowie na ul. Świerkowej
Pani powiedziała że ma kilka miejsc jeszcze w pokojach trzyosobowych
po 30 zł od osoby.
Dla chętnych podaję nr telefonu 074-831-10-95

Senn - Wto Maj 13, 2008 12:13

Maciek widze, ze masz zamiar byc dwoma samochodami. Jak chcesz tego dokonac? :)
walkie - Wto Maj 13, 2008 12:29

promap napisał/a:
Hello
właśnie zarezerwowałem pokoik w Dzierżoniowie na ul. Świerkowej
Pani powiedziała że ma kilka miejsc jeszcze w pokojach trzyosobowych
po 30 zł od osoby.


Świetnie, ale są jeszcze miejsca w hotelu :)

maciej - Wto Maj 13, 2008 12:46

Senn napisał/a:
Maciek widze, ze masz zamiar byc dwoma samochodami. Jak chcesz tego dokonac? :)

Eee... No... Jak dwie osoby to dwa auta! ;)
Pewnie przyjadę 623, ale o się jeszcze okaże. :)

emes - Wto Maj 13, 2008 12:55

maciej napisał/a:
Pewnie przyjadę 623


Ja bym chętnie obejrzał Twojego Rovera 800 :-)

maciej - Wto Maj 13, 2008 12:59

emes napisał/a:
Ja bym chętnie obejrzał Twojego Rovera 800

Po co?
Będzie R800 Senn'a - nowszy i w lepszym stanie. :)

emes - Wto Maj 13, 2008 14:01

maciej napisał/a:
Po co?


Jak to po co, żeby obejrzeć :-)

maciej napisał/a:
Będzie R800 Senn'a - nowszy i w lepszym stanie


Ale ja chciałem obejrzeć Twojego Rovera 800, bo ZTCP to masz coupe :-) Chyba że coś pomyliłem? :-)

promap - Wto Maj 13, 2008 14:30

walkie napisał/a:
wietnie, ale są jeszcze miejsca w hotelu :)

No niby tak lecz Emes pisał że nie ma jednoosobówek to po pierwsze , a po drugie zapisanych jest już 65 osób :wink: ( może będzie jeszcze więcej)
Natomiast ja z pewnych względów osobistych chciałem pokój jednoosobowy
A ponieważ nie pijam alkoholu to dla mnie nie ma problemu z dojazdem po wieczornej imprezie integracyjnej :smile:

walkie - Wto Maj 13, 2008 14:54

promap napisał/a:
No niby tak lecz Emes pisał że nie ma jednoosobówek to po pierwsze , a po drugie zapisanych jest już 65 osób :wink: ( może będzie jeszcze więcej)
Natomiast ja z pewnych względów osobistych chciałem pokój jednoosobowy
A ponieważ nie pijam alkoholu to dla mnie nie ma problemu z dojazdem po wieczornej imprezie integracyjnej :smile:


Ok, nie ma problemu. :) Do zobaczenia zatem! :)

piter34 - Wto Maj 13, 2008 16:00

emes napisał/a:
Ale ja chciałem obejrzeć Twojego Rovera 800, bo ZTCP to masz coupe :-) Chyba że coś pomyliłem? :-)

maciej ma sedana. :lol:

walkie - Wto Maj 13, 2008 16:04

piter34, a Ty kiedy się wpiszesz na zlot?
promap - Wto Maj 13, 2008 16:07

walkie napisał/a:
Ok, nie ma problemu. :) Do zobaczenia zatem! :)

Oczywiście że będę . Muszę poznać wszystkich osobiście i pooglądać wasze wypieszczone R .
Ja mam swojego dopiero od dwóch miesięcy i zaledwie zaczynam nad nim "pracować"

emes - Wto Maj 13, 2008 16:29

promap napisał/a:
Oczywiście że będę


To świetnie, do zobaczenia na zlocie letnim :-)

Senn - Wto Maj 13, 2008 20:24

maciej napisał/a:
Będzie R800 Senn'a - nowszy i w lepszym stanie.


Maciek, nie zalamuj mnie. Myslalem ze ustawimy pare sztuk najwiekszych roverkow obok siebie do pieknej fotki :)

Razorback - Sro Maj 21, 2008 14:30

A mnie niestety nie bedzie.... Ja w domku a Roverek w Duisburgu w warsztacie:(( Prawdopodobnie strzelila pompa wtryskowa:(( Bawcie sie dobrze i do nastepnego razu:))
walkie - Sro Maj 21, 2008 14:33

napisz maila z tą informacją.