Zobacz temat - [R75] Szkiełko w lusterku zewnętrznym sterowanym
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Szkiełko w lusterku zewnętrznym sterowanym

Thor_14 - Wto Kwi 29, 2008 16:07
Temat postu: [R75] Szkiełko w lusterku zewnętrznym sterowanym
Skradziono mi szkielko z lusterka sterowanego elektrycznie. Powiedzcie mi co dokladnie musze kupic i gdzie? Bo jak patrze w sklepach sa same szkielka ale zapewne potrzebuje cos wiecej. Do czego sie podlacza kabelki ktore teraz mi wystaja? Gdzie sie znajduje dokladnie ta mata grzejna?
thef - Wto Kwi 29, 2008 16:44

Proszę zapoznać się z zasadami kącika i dostosować do nich temat.
giewu - Wto Kwi 29, 2008 17:39

Thor_14 napisał/a:
Gdzie sie znajduje dokladnie ta mata grzejna?
jeśli dobrze się orientuję to mata grzejna powinna być przyklejona do szkła lusterka
Thor_14 napisał/a:
Do czego sie podlacza kabelki ktore teraz mi wystaja?
oczywiście do wtyczek maty grzejnej :mrgreen:
Thor_14 - Wto Kwi 29, 2008 18:18

Czy te wtyczki moga miec jakikolwiek zwiazek ze sterowaniem lusterkiem? Poniewaz teraz mi lusterko dziala ale gora-dol. I gdzie mozna kupic komplet?
giewu - Wto Kwi 29, 2008 18:22

Cytat:
Czy te wtyczki moga miec jakikolwiek zwiazek ze sterowaniem lusterkiem?

oczywiście nie widzę tego, więc nie odpowiem Ci na 100% o tych wtyczkach ... ale za sterowanie lusterkiem (góra/dół i na boki) to odpowiada ten plastikowy mechanizm, w który wpina się szkło lusterka ...
natomiast obstawiam, że wystające wtyczki służą do podłączenia maty grzewczej ;) , a jeśli lusterko działa tylko w pionie to ten kretyn i debil (złodziej) uszkodził Ci mechanizm sterowania (a może go tylko przyblokował)

Thor_14 - Czw Maj 01, 2008 01:53

Istotnie, debil. Sztokholmski debil. Dla ewentualnie zainteresowanych podaje adres strony gdzie mozna kupic szkla, maty i plytki montazowe. Bo jak widze nikt nie wiedzial, albo nie chcial sie podzielic. http://www.lusterka.e.pl/
Piotrass - Czw Maj 01, 2008 09:32

Jeśli działa sterowanie góra dół to 2 wystające kabelki są 100% od maty grzewczej.