Zobacz temat - [R75] Siłownik centralnego zamka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Siłownik centralnego zamka

satan - Czw Maj 01, 2008 18:09
Temat postu: [R75] Siłownik centralnego zamka
drodzy koledzy
mam problem z zamkiem w drzwiach pasazera. przypuszczam, ze siłownik jest popsuty.
Czy owy siłownik mozna wymienic i gdzie takowy mozna znalezc albo czy bedzie pasowal silownik z BMW???[

jacekmarus - Pią Maj 02, 2008 09:20

Z tego co widze to problem z niotwierajacymi sie drzwiami to norma w R75.
U mnie bylo tak samo, ale to nie byla wina elektroniki i centralnego tylko wyobione klamki.
Pojechalem do znajomego ktory zaklada alarmy samochoduwe, zdjal boczek poprawil ciągiełko i wszytko teraz chula:) na dole jeszcze jego cytat "Qr.. nigdy nie robilem takiego samochodu, ale to to samo co BMKa", pozniej jeszcze dodał "Rowery to sa dobre ale gorskie"
Pozdrawiam.

rafalg - Pią Maj 02, 2008 09:55

Kolego jeśli padł siłownik tzn nie wysuwa się rygielek to masz problem z jednym z silniczków w samym zamku, jeśli to to to proponuję kupić cały uzywany zamek koszt to ok 50-100 zł jeśli z europejczyka to tylko wykręcasz stary jeśli z anglika to również zamieniasz jedynie drzwi od kierowcy muszą mieć gniazdo do kluczyka czas naprawy ok godziny, a zamek z BMW nie będzie pasował. Wszystkie zamki są rozbieralne i bez problemy można wymienić silniczki w nich.
A jeśli rygielki ci działają a nie reaguje klamka z zewnątrz to przyjrzyj sie wodzikom wewnątrz dzrzwi często one lubią spadać najlepiej wszystko póżniej przesmaruj, ja tez zaraz będę rozbierał zamek w lewych tylnych drzwiach.


Silniki z zamka w Polsce nie dostępne jedynie całe zamki ze szrotów.