Zobacz temat - Lepsze chlodzenie IC
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning mechaniczny - Lepsze chlodzenie IC

dobryziom - Czw Maj 15, 2008 12:45
Temat postu: Lepsze chlodzenie IC
Mam problem konstruktorzy Rovera kiedy wsadzali IC do Tomcata chyba mieli zaćmienie nie dość ze jest on bardzo mały to w dodatku co stanowi największy problem nie ma gdzie wepchać większego (układ chłodnic plus klima w moi wypadku) ale oki można sie z tym pogodzić. Jednakże jest następny problem oryginalny IC jest przesłonięty prawie w połowie przez system zamykania i otwierania maski :( Teraz do sedna najchętniej bym go po prostu wywalił zwiększy to wydajnosc IC tylko jak to teraz rozwiązać...


http://www.roverki.pl/ima...cat/3tomcat.jpg

maciej - Czw Maj 15, 2008 12:53

Zapinki na maskę... :)
dobryziom - Czw Maj 15, 2008 15:22

tez o tym pomyślałem bo niby najprościej tylko:
stawiam samochód przed blokiem wiec zaraz ktoś podejdzie i będzie mi grzebał pod maska:/

HaDeSsS - Czw Maj 15, 2008 19:17

mniejszy zamek zamontowac :>
Sachar - Czw Maj 15, 2008 21:02

Ja prze 5 lat latałem autem z maską zamkniętą tylko na zapinki i nikt nie majstrował pod maską. A auto cały czas było parkowane w wawie pod chmurką.
Brt - Czw Maj 15, 2008 21:43

a może natrysk wody na IC ??
dobryziom - Pią Maj 16, 2008 09:40

Hades w sumie o tym nie pomyślałem:p poszukam czegoś co podpasuje i zajmie mniej miejsca powinno trochę pomoc :) Sachar nie jestem przekonany do tych zapinek musi być to coś bardziej bezpiecznego jakieś zapinki na kluczyk:p jeśli coś takiego jest:) Brt natrysk to dobra opcja tylko u mnie i tak z miejscem kicha :( ale można coś pomyśleć ciekawe jak to poprawia wydajność trzeba sprawdzić :twisted:
Brt - Pią Maj 16, 2008 10:01

chciałem u siebie to przetestować, ale ni ma kiedy :(
HaDeSsS - Pią Maj 16, 2008 10:10

dobryziom, co pare glow to nie 1 :P zawsze jakis pomysl wpadnie ;)
maciej - Pią Maj 16, 2008 10:19

dobryziom napisał/a:
Hades w sumie o tym nie pomyślałem:p poszukam czegoś co podpasuje i zajmie mniej miejsca powinno trochę pomoc

Tylko uważaj, żeby nie powtórzyć przygody kolegi Alexa. :/

dobryziom - Pią Maj 16, 2008 10:28

nie no spoko maroko żadnego drutu nie będzie:p
kamil_luczak - Pią Maj 16, 2008 15:46

Zawsze mozesz wrzucic zapinki i alarm podpiac pod maske. Jak ktos otworzy mache to zacznie wyc.ewentualnie mozesz jakies male kludki zalozyc :P
dobryziom - Pią Maj 16, 2008 15:55

właśnie sobie pomyślałem żeby zamiast zapinek nawiercić otwory w masce i po prostu ja zamykać na jakieś śruby wkręcane o unikalnym wzorze żeby ktoś obcy ich nie odkręcił... jeszcze założyć na nie jakieś czarne zaślepki żeby sie w oczy nie rzucało:p