Zobacz temat - [R75] Pompa sprzęgła
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Pompa sprzęgła

Makis - Pią Maj 23, 2008 21:06
Temat postu: [R75] Pompa sprzęgła
Poszukuję pompę sprzęgła, bo lekko "przycieka".

I mam pytanie:

1. Co znajduję się za tylnym kołem z prawej strony?? (jakaś chłodniczka, czy coś :) ) I do czego służy ??
2. Mam w wyposażeniu funkcję "nie zapiętych pasów", a kontrolka się nie pali. ?? ??

pawelnizi - Pią Maj 23, 2008 22:06

Koszt nowej pompki to ok. 950-1000 zł na Allegro jest kilka ofert.

Jeśli chodzi o używaną pompkę to trzeba się zastanowić, czy warto kupować pompkę używaną, często w niepewnym stanie, która i tak nie wiadomo ile wytrzyma.

Szukaj firm/ofert, które udzielają gwarancję na sprzedawaną pompkę.
Dodatkowo możesz umieścić ogłoszenie w dziale "kupię".

Pozdrawiam!

sTERYD - Sob Maj 24, 2008 01:01

poczytaj też wątek o pasującej pompce od BMW wygląda bardzo ciekawie, i znacznie taniej ;)
lamer - Sob Maj 24, 2008 07:41
Temat postu: Re: [R75 2.0CDT '02'] Pompa sprzęgła
Makis napisał/a:
Poszukuję pompę sprzęgła, bo lekko "przycieka".

I mam pytanie:

1. Co znajduję się za tylnym kołem z prawej strony?? (jakaś chłodniczka, czy coś :) ) I do czego służy ??
2. Mam w wyposażeniu funkcję "nie zapiętych pasów", a kontrolka się nie pali. ?? ??

1. Chłodnica oleju napędowego
2. A sąd wiesz, że masz takie coś na wyposażeniu?

Miras31 - Sob Maj 24, 2008 22:13

Witam Rowerkowiczów. Ja kupiłem pompkę razem z wysprzęglikiem od Przemo. Z wymiana wyniosło Mnie to 1550zł. Zrobiłem ponad 1000 km i na razie wsio wporzo odpukać. :lol:
Dam-Kam - Sob Maj 24, 2008 22:52

Miras31, ja mam R75 lekko ponad rok i już drugi wysprzęglik. Perwszy wytrzymał pół roku. Mam nadzieje że na tym dłużej pobrykam.
Tak że wiesz... w tej kwestii szczęście jest przeważnie krótkie :sad:

Miras31 - Sob Maj 24, 2008 23:06

Dam-Kam, Może będę miał więcej szczęścia. A tak poza tematem. Chciałbym wkleić zdjęcie rowerka jak to zrobić. Widzę że trzeba zmniejszyć rozmiar ale nie bardzo wie jak to zrobić. Prześlę Ci w załączniku zdjęcie swoiego R75 może podpowiesz jak to zrobic.
Dam-Kam - Sob Maj 24, 2008 23:09

no i jest zdjęcie :D