Zobacz temat - [Helix Dark Blue 62.1] gdzie do posluchania we Wrocławiu?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [Helix Dark Blue 62.1] gdzie do posluchania we Wrocławiu?

pietro - Czw Cze 05, 2008 21:31
Temat postu: [Helix Dark Blue 62.1] gdzie do posluchania we Wrocławiu?
czy ktoś z forumowiczow z Wrocławia posiada wymienione głośniki? lub tez sklep który je dystrybuuje? chętnie bym posłuchał jak grają w roverze 200, po opiniach przeczytanych prawie bym się skusił bez słuchania, ale jednak wolę odsłuchać.

czy na te głośniki pasują oryginalne maskownice?

michone - Czw Cze 05, 2008 21:40

w media markt powinni je miec,
Yassu - Czw Cze 05, 2008 22:08

Cześć mam te głośniki u siebie w R200, będę teraz przez weekend we Wrocku, jeśli chcesz zobaczyć jak grają zapraszam. Napisz pw albo na gadu w celu uzgodnienia konkretnie gdzie i o której... Jeśli jeszcze Cię to interesuje dodam że drzwi są wygłuszone matami...

Pozdrawiam
Przemo

lineumaciel - Pią Cze 06, 2008 08:24
Temat postu: Re: [Helix Dark Blue 62.1] gdzie do posluchania we Wrocławiu
pietro napisał/a:
czy ktoś z forumowiczow z Wrocławia posiada wymienione głośniki? lub tez sklep który je dystrybuuje? chętnie bym posłuchał jak grają w roverze 200, po opiniach przeczytanych prawie bym się skusił bez słuchania, ale jednak wolę odsłuchać.

czy na te głośniki pasują oryginalne maskownice?



Mam takie u siebie i powiem że grają ładnie. I pasują w orginalne maskownice.
Popatrz na Allegro koło 230zł z przesyłką.

A i koniecznie kup dystanse z MDF w podanym linku są specjalne do R200/R25
Są naprawdę dobrej jakości a i ładnie pasują do mocowań.

dystanse Rover 25/200

snoppy - Pon Cze 09, 2008 12:03

pykalodaniel - czy te dystanse wystają poza obudowę drzwi, czy też trzeba je obić wcześniej jakimś materiałem?
lineumaciel - Pon Cze 09, 2008 12:37

snoppy napisał/a:
pykalodaniel - czy te dystanse wystają poza obudowę drzwi, czy też trzeba je obić wcześniej jakimś materiałem?



Witam

Nic nie wystaje(jeśli chodzi o boczki). Mi po założeniu i przykręceniu do drzwi, i założeniu boczków wszystko ładnie się spasowało. Więc spokojnie mogłem zostawić orginalne maskownice głośników jakie są r25