Zobacz temat - Jasło wita :)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Jasło wita :)

bambi - Czw Cze 12, 2008 19:58
Temat postu: Jasło wita :)
Cześć. Chciałam się przywitać ze wszystkimi :) Niedawno nabyłam ślicznego roverka 200 (nie chwaląc się oczywiście :P ) Tak po krótce o sobie to studiuję finanse i rachunkowość, oprócz tego pracuję. Jestem ciekawa czy jest tu ktoś z okolic Jasła, Krosna ... Chętnie się zapoznam :grin:
kasjopea - Czw Cze 12, 2008 20:10

Witaj!
Znamy, znamy tego Roverka :ok2:
Gratulacje :brawa:

bambi - Czw Cze 12, 2008 20:16

dzięki :) i przy okazji pozdrówka dla Vinia :grin: widzę że tu Go wszyscy znają, zarówno jego jak i roverka... teraz już mojego roverka :D
kasjopea - Czw Cze 12, 2008 20:24

Tak, Viniu znany i lubiany :grin:
Viniu - Czw Cze 12, 2008 20:27

kasjopea napisał/a:
Tak, Viniu znany i lubiany
:zawstydzony:

Bambi a więc witaj oficjalnie :) Życzę z Roverka radości i na drodze szerokości :) No i do zobaczenia na jakimś zlocie :)

DawidNB - Czw Cze 12, 2008 20:30

:hejka:

btw mój szef jest z Jasła ;)

fajny Roverek

bambi - Czw Cze 12, 2008 21:05

DawidNB napisał/a:


btw mój szef jest z Jasła ;)

fajny Roverek


mam nadzieję, że będzie mi dane Go poznać :mrgreen: tymczasem pozdrawiam, pytam o ludzi z Jasła bo w sumie na Jaśle to widziałam 3 roverki 200 czarny, zielony i niebieski. Mało nas... no i teraz jeszcze mój :rotfl: jak to było "sino-koperkowy-róż" Viniu mogę używać tego określenia? Spodobało mi się... tak samo jak hasło "...męskich nie było?" z tego to się pół drogi do domu śmialiśmy :hahaha:

Szymonek - Czw Cze 12, 2008 21:40

Witam:)
śliczny Roverek:) pozdrawiam i szerokiej drogi życzę:)

7Tomi - Czw Cze 12, 2008 21:44
Temat postu: Re: Jasło wita :)
bambi napisał/a:
Cześć. Chciałam się przywitać ze wszystkimi :) Niedawno nabyłam ślicznego roverka 200 (nie chwaląc się oczywiście :P ) Tak po krótce o sobie to studiuję finanse i rachunkowość, oprócz tego pracuję. Jestem ciekawa czy jest tu ktoś z okolic Jasła, Krosna ... Chętnie się zapoznam :grin:


Ano witamy witamy :mrgreen: Bliskie Jasłu Pilzno pozdrawia :mrgreen:

Brt - Czw Cze 12, 2008 21:45

bambi to Ty rzeczywiscie pół Polski a nawet więcej przejechałaś po niego :shock: aleee ja wiem, że warto było :cool: ;) Witamy i do zobaczenia na spotach/zlotach ;) No wiesz oblepki zobowiązują :mrgreen: :P ;)
Viniu - Czw Cze 12, 2008 21:47

bambi napisał/a:
"sino-koperkowy-róż" Viniu mogę używać tego określenia?
Jasne :) choć to określenie wymyślił właściwie rovero na spocie w Ochli w kwietniu zeszłego roku i tak już zostało :D
bambi - Czw Cze 12, 2008 21:55

Brt napisał/a:
bambi to Ty rzeczywiscie pół Polski a nawet więcej przejechałaś po niego :shock: aleee ja wiem, że warto było :cool: ;) Witamy i do zobaczenia na spotach/zlotach ;) No wiesz oblepki zobowiązują :mrgreen: :P ;)


no troszkę się przejechało... w sumie zajęło nam to jakieś 27 godzin :mrgreen: ale warto było rzeczywiście, bardzo przyjemnie się jechało, mimo tego że nas "wytłukło" w nocy w autobusie i mimo innych niedogodności było super i chętnie bym tą wycieczkę powtórzyła :mrgreen: :mrgreen:

apropos nalepek to ich nie ździerałam, nie wiem czy mogę ich używać no ale narazie zostały na swoim miejscu... ale chyba mogą zostać?

tom214Si - Czw Cze 12, 2008 21:57

Mam w Jaśle rodzinę.... tzn. "siódmą wodę po kisielu" ale kto wie bambi.... ;)
PS.w Żaganiu ubył nafajniejszy Roverek :beczy:

Brt - Czw Cze 12, 2008 21:58

możesz :) oczywiście :) wręcz to wskazane :mrgreen:
bambi - Czw Cze 12, 2008 22:06

tom214Si napisał/a:
Mam w Jaśle rodzinę.... tzn. "siódmą wodę po kisielu" ale kto wie bambi.... ;)
PS.w Żaganiu ubył nafajniejszy Roverek :beczy:


mówi się trudno :P teraz w Jaśle będą podziwiać :mrgreen:

Brt w takim razie zostają :) thx

7Tomi - Czw Cze 12, 2008 22:09

bambi napisał/a:

mówi się trudno :P teraz w Jaśle będą podziwiać :mrgreen:


Skończy się MG ZQ to będę polował na 214 w Jaśle ;) oczywiście aby podziwiać :D

michalswiatek - Czw Cze 12, 2008 23:14

bambi napisał/a:
w sumie na Jaśle to widziałam 3 roverki 200 czarny, zielony i niebieski. Mało nas... no i teraz jeszcze mój :rotfl:
e tam. Jest w Jasle troche wiecej.
Gratulacje :grin:

Remigiusz - Czw Cze 12, 2008 23:31

Witam, Podzrowienia z Strzyzowa :mrgreen: Nie wiem czy to twoj ale jakoś takiego podobnego widziałem na obwodnicy Jasła jakis tydzien temu :mrgreen:
tian - Czw Cze 12, 2008 23:55

Powitać Koleżanke z rodzinnego miasta. Oczywiście gratulacje z "jedynej i słusznej decyzji" :D odnośnie wyboru marki :]

Do zobaczenia (jeśli będę w okolicy)

Pozdrawiam
mrd

MaReK - Pią Cze 13, 2008 08:06

Witaj bambi ;D

Roverek Vinia... dobrze, ze sie go pozbyl bo jezdzic z tak cofnietymi podluznicami po dzwonie to strach troche...

:rotfl: zartowalem;)

Niech sluzy Ci dzielnie. Jak widze z profilu Tyś dziewoja, wiec ten kolor jak najbardziej Ci pasuje ;)

Viniu - Pią Cze 13, 2008 08:16

MaReK napisał/a:
dobrze, ze sie go pozbyl bo jezdzic z tak cofnietymi podluznicami po dzwonie to strach troche...
Ale za to jakie ładne cztery ślady po sobie zostawiał :hahaha:

Ja tez żartowałem ;)

MaReK napisał/a:
Tyś dziewoja, wiec ten kolor jak najbardziej Ci pasuje
noo.... bo jak ja go kupowałem, to męskich nie było :D

[ Dodano: Pią Cze 13, 2008 08:19 ]
Bambi trzymamy kciuki za Twoje dzisiejsze egzaminy... będzie :ok:

pluto - Pią Cze 13, 2008 19:11

Witam. Mieszkam w odległości 23 km od Jasła. często bywam w Jaśle.(nawet 3x w tygodniu). Pozdrawiam :wink:
wojtekhan - Pią Cze 13, 2008 19:35
Temat postu: Witam
Witam i gratuluje udanego zakupu:)

Pozdrowienia z Jasła:)

bambi - Pią Cze 13, 2008 20:57

Wita kolegów z Jasła :) A jednak jest nas troszkę więcej.. to dobrze im więcej tym lepiej :) A może koledzy z Jasła napiszą coś więcej o sobie? ;>

Viniu dzięki za trzymanie kciuków ale nie pomogło... eh... ta matma :/ :/ :/ może jutro będzie ciut lepiej, zobaczymy

michalswiatek - Pią Cze 13, 2008 21:10

Ja nie mieszkam w Jasle, ale mam auto na jasielskich blachach :wink:
wojtekhan - Pią Cze 13, 2008 22:29

A co tu wiele pisać :lol:
Jaślak to Jaślak :jezor:

bambi - Sob Cze 14, 2008 18:37

No to ja wszystkich roverasów z Jasła zapraszam na Dni Jasła dziś i jutro, pogoda się nam poprawiła, może będzie :ok2:

i przy okazji pozdrawiam "zielonego" który stał dzisiaj rano pod bankiem spółdzielczym koło rynku :)

Brt - Sob Cze 14, 2008 23:05

bambi napisał/a:
pozdrawiam "zielonego"


British Racing Green :P się mówi hihihi :mrgreen: zielone to są panzerwageny :lol: ;)

Kozik - Pon Cze 16, 2008 10:35

Witam i pozdrawiam z SANOKA :D
zetes - Czw Cze 19, 2008 09:00

ja daleko od Jasla, ale pozdrawiam wszystkich Jaślaków :?:
bambi - Czw Cze 19, 2008 17:21

pluto napisał/a:
Witam. Mieszkam w odległości 23 km od Jasła. często bywam w Jaśle.(nawet 3x w tygodniu). Pozdrawiam :wink:


pluto a byłeś na dniach Jasła? Bo widziałam czerwonego R200 zaparkowanego koło basenu, to nie Twój był?

tian - Czw Cze 19, 2008 21:31

Cytat:
a daleko od Jasla, ale pozdrawiam wszystkich Jaślaków

Właściwie to odmienia sie Jaślan :]

Ale dziekujemy :]

pozdry
mrd

hagipl - Sob Kwi 10, 2010 20:37

Witam Roverkowiczów z Jasła :mrgreen:
bambi - Pon Kwi 12, 2010 17:20

Witamy kolegę :D :D Jasło rośnie w siłę ;)
darek_wp - Pon Kwi 12, 2010 21:06

Witaj :smile:
msf - Pią Kwi 16, 2010 21:13

Witam :)
Znacie to http://www.youtube.com/watch?v=w-WGEo4DQUE ? :mrgreen:

bambi - Pon Kwi 19, 2010 18:37

no to ba :D :D takie hity się zna ;) chociaż nie wiem jak koledzy, ale ja tam znam ;) nie powiem,że nie :P
xiro - Wto Kwi 20, 2010 23:00

To i ja sie przywitam, hello :wink:
bambi - Sro Kwi 21, 2010 13:29

Witaj :D
joogi - Sob Kwi 24, 2010 16:52

Witam serdecznie wszystkich.
Bambi cały czas mnie zachęcała, zachęcała... zachęcała i zachęciła. Też dopadła mnie roverkowa gorączka i szukam R75.

tian - Pon Kwi 26, 2010 09:22

No to pozostaje Tobie szukać szukać.... :)