Zobacz temat - Euro 2008
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Euro 2008

7Tomi - Pią Cze 20, 2008 09:46
Temat postu: Euro 2008
A więc Panowie a może i Panie ;P jak typujecie kolejne wyniki w Euro 2008 i kto zasiądzie na tronie na kolejne 4 lata?

Ja typuje Holandię aczkolwiek Rosjanie mogą sprawić niespodziewankę ;) Zwycięzca meczu Holandia - Rosja pewnie zostanie mistrzem ;)

maciej - Pią Cze 20, 2008 09:58

Hehe...
Po wczorajszym meczu nic nie będę obstawiał, bo nie trafiam, ale chyba znów sprawdzi się stare przysłowie - różne drużyny grają, a wygrają i tak Niemcy. ;)

kasjopea - Pią Cze 20, 2008 13:19

Stawiam na Holandię ;]
walkie - Pią Cze 20, 2008 13:29

Ja też. Fajne tyłki mają i fajne spodenki. :)
Azazel85 - Pią Cze 20, 2008 13:31

Zagłosowałem na Holandię...grają wg mnie najrówniej, i przede wszystkim w każdym elemencie bardzo dobrze. Odprawili Włochy, odprawili Francję...a więc wygrać mogą z każdym;) Dobrze grają też Hiszpanie, choć osobiście bym na nich nie stawiał...;)
Jak dla mnie Rosjanie nie zachwycają...ładnie zagrali tylko z wyjątkowo słabą na turnieju Szwecją... Holendzy ich odprawią w ćwierćfinale;)
No i zostają Chorwaci i Włosi...którzy też sądzę niespodziankę mogą nam sprawić;) (tzn niespodzianka w przypadku tych pierwszych, bo jakiekolwiek zwycięstwo mistrzów świata niespodzianką nie jest... ;p )

Jakbym dla zabawy miał obstawić...

Półfinały
Niemcy - Chorwacja
Holandia - Włochy

Finał
Holandia :brawa: - Chorwacja
:czarodziej:

A jak będzie... :bezradny:

Rowan - Pią Cze 20, 2008 14:39

Tylko, że moim zdaniem Chorwacja nie wygra z Turkami. A w półfinale Turcy wyślą do domu Niemców. Jak narazie tylko jeden mecz mi nie wszedł przez całe mistrzostwa w Totomixie. A był to...... no zgadnijcie :sad:
rav1984 - Pią Cze 20, 2008 15:05

do końca trzymam kciuki za Holendrów
czort - Pią Cze 20, 2008 15:11

Stawiam na Holandie
Holania- Niemcy Niestety

Eddek - Pią Cze 20, 2008 15:40

Ruscy wystawia sklad Ivanow na koniec i rozjada wszystkich :D

Nie zebym wiedzial cokolwiek o pilce noznej :P

lelek11 - Pią Cze 20, 2008 23:41

maciej napisał/a:
Hehe...
Po wczorajszym meczu nic nie będę obstawiał, bo nie trafiam, ale chyba znów sprawdzi się stare przysłowie - różne drużyny grają, a wygrają i tak Niemcy. ;)


postawiłem na portugalię 50zł i się troszkę rozczarowałem :(

Azazel85 - Pią Cze 20, 2008 23:42

Rowan napisał/a:
Tylko, że moim zdaniem Chorwacja nie wygra z Turkami.


Rowan gratulacje sportowego zmysłu! :brawa:

Heh, meczu nie oglądałem, więc nie wiem kto w meczu był drużyną lepszą - oglądałem 5 min drugiej połowy dogrywki i karne...heh...w koszykówce bramka Turków byłaby "rzutem równo z syreną"...;) Karne Chorwaci wykonywali fatalnie (1/4) - trochę ich szkoda, bo w meczach grupowych pokazali wg mnie świetny futbol.

A zatem pierwszy półfinał Niemcy vs. Turcja....

To co nam się wydaje było wojną przed i w trakcie meczu Niemiec z Polską...to pikuś przy tym co tu się będzie działo przed i w trakcie meczu Niemcy-Turcja... :cwaniak: :haha: :boisie:

Mówię oczywiście z punktu widzenia Niemiec... o lol - chyba wezmę aparat i pójdę na miasto uwiecznić jakichś parę scen... ;)

Rowan - Sob Cze 21, 2008 09:13

Niemcy też przegrają z Turcją, obstawiam, że 3-1. W wyniku moge się pomylić ale kto wygra raczej nie. Holandia wygra z Rosją.
Azazel85 - Sob Cze 21, 2008 10:48

Rowan napisał/a:
Niemcy też przegrają z Turcją, obstawiam, że 3-1. W wyniku moge się pomylić ale kto wygra raczej nie. Holandia wygra z Rosją.


Heheh...zaczynam się bać tych proroczych słów;) I jak to pewnie brzmi...
Czyżby Fryzjer był na EURO, a ja o tym nie wiem? :)

Rowan - Sob Cze 21, 2008 11:36

Azazel85 napisał/a:
Czyżby Fryzjer był na EURO, a ja o tym nie wiem? :)

Eee... nie, ale ja naprawdę mam takiego nosa do wyników. Serio mówię. Dotad na Euro tylko jeden mecz mi się nie sprawdził Polska - Austria. A ogólnie w Totomixa już chyba ze 700zł wygrałem. :shock:

kamil_luczak - Sob Cze 21, 2008 17:34

Ja od 94 roku kibicuje Holandii wiec i tym razem nie zmenie zdania:)
michone - Sob Cze 21, 2008 17:56

zawsze darzylem sympatia Holendrów :) głównie za seedorfa, davidsa i kluiverta :) teraz moze inny sklad ale jakos ten pomaranczowy dalej ladny :0 no i to co pokazali w fazie grupowej dodaje im skrzydel. W turków nie wierze i niemcow raczej nie pokonaja.
MaReK - Nie Cze 22, 2008 00:44

A ja dzisiaj sie zalamalem ;)
Ogladalalismy mecz w skladzie Violla, Michaelp i Ja.
Czesc meska kibicowala holendrom, a Violka rosjanom...

Rosjanie byli szybsi mieli bardziej precyzyjne podania i ganiali pilke jak wariaci.
Holendrom zabraklo sil... i troche pospali na poczatku...

Szkoda, ale teraz to ruskow typuje na final ;)
Pewnie znowu spotkaja sie z Hiszpania.

Azazel85 - Nie Cze 22, 2008 01:02

Hehe... nie no teraz to musi być finał Turcja - Rosja :D

Ale sqbany Guus Hiddink - jakiś patent na wygrywanie w Mistrzostwach Europy ma... 4 latka temu Grecy, a teraz "Ruskich za pysk prowadzi" do finału..... ;)

Ale grają, trzeba przyznać, bardzo dobrze.

Rowan napisał/a:
Holandia wygra z Rosją.

3mamy kciuki że wynik tego meczu obstawiony nie był...

ezy - Nie Cze 22, 2008 01:14

Stawiam na Niemców choć Rosja jest chyba tutaj czarnym koniem. Oni chyba coś ćpają - jakies niewykrywalne anaboliki. podobnie latali koreańczycy jak małe motorki - ten holenderski trener ma chyba jakieś specjalne środki :)
thef - Nie Cze 22, 2008 09:17

Azazel85 napisał/a:
Ale sqbany Guus Hiddink - jakiś patent na wygrywanie w Mistrzostwach Europy ma... 4 latka temu Grecy, a teraz "Ruskich za pysk prowadzi" do finału..... ;)
Greków do mistrzostwa Europy doprowadził niejaki pan Rehhagel. Nie zmienia to faktu, że ten facet (Guus Hidding) potrafi czynić cuda. Postawiłem wcześniej na Rosjan i kibicuję im żeby zdobyli złoto, dalej się tego trzymam, ale gdybym miał zagrać o pieniądze to:
Hiszpania - Włochy x, 2

Niemcy - Turcja 1
Rosja - Włochy 2

Niemcy - Włochy x, 1

Rowan - Nie Cze 22, 2008 10:26

Azazel85 napisał/a:
Hehe... nie no teraz to musi być finał Turcja - Rosja :D

Teraz też tak myślę.
Azazel85 napisał/a:
3mamy kciuki że wynik tego meczu obstawiony nie był...

Wynik w golach nie, ale kto wygra obstawiłem, i miałem do wygrania 342zł, chyba o ten jeden mecz mi nie wejdzie. :cry:
Ale normalnie nie wierzyłem własnym oczom jak widziałem jak Arshavin woził Holendrów.... :shock:

[ Dodano: Nie Cze 22, 2008 10:29 ]
thef napisał/a:
ale gdybym miał zagrać o pieniądze to:
Hiszpania - Włochy x, 2

Niemcy - Turcja 1
Rosja - Włochy 2

Niemcy - Włochy x, 1

Nie, nie kolego Włosi odpadną z Hiszpanami(mam takie przeczucie).

Azazel85 - Nie Cze 22, 2008 13:04

thef napisał/a:
Greków do mistrzostwa Europy doprowadził niejaki pan Rehhagel


A faktycznie :oops: :głupek:

Coś mi się z Hiddinkiem pokaszaniło ;) Teraz się będę głowił co :p

kasjopea - Nie Cze 22, 2008 22:26

Niestety Holendrzy odpadli. Podobała mi się gra Rosji i będę trzymać za nich kciuki.

Tymczasem mam nadzieję, że Hiszpanie wygrają z Włochami.

Dla mnie gwiazdą w tym meczu jest Zibi. Nie wiem co pił, ale jego komentarze mnie rozbrajają :hahaha:

[ Dodano: Nie Cze 22, 2008 23:24 ]
:tańcze: Hiszpanie wygrali. SUPER :hura:

Azazel85 - Pon Cze 23, 2008 00:05

Rowan napisał/a:
Włosi odpadną z Hiszpanami


Ja chyba uśmiechnę się do kolegi i zacznę grać w totalizatorach sportowych;) heheheh

W życiu bym jeszcze 2 tyg temu nie powiedział że półfinalistami będzie Turcja, Rosja, Hiszpania, Niemcy.... ;)

Teraz to już jak pisałem, niech Turcy wyślą do domu Niemców, a Rosjanie Hiszpanów...i w finale będzie jak Tomi_114 i Eddek pisali...
Tomi_114 napisał/a:
Rosjanie mogą sprawić niespodziewankę

Eddek napisał/a:
Ruscy wystawia sklad Ivanow na koniec i rozjada wszystkich

:mrgreen:

Brt - Pon Cze 23, 2008 00:05

:ok: :D
maciej - Pon Cze 23, 2008 09:13

Eee... Będzie Niemcy-Hiszpania i wygrają Niemcy. :)
Eddek - Pon Cze 23, 2008 10:28

A wlasnie, ze wygra Rosja. Pilka bedzie krotka: "albo wygrywa rosja, albo zakrecamy rope i gaz" :P
Rowan - Pon Cze 23, 2008 11:34

maciej napisał/a:
Eee... Będzie Niemcy-Hiszpania i wygrają Niemcy. :)

Nie nie Maciusiu :mrgreen:
Tak nie będzie na bank moge sobie dać rękę uciąć...
Finał Turcja - Rosja i wygra niestety Rosja :( , tak mi duch sportowy podpowiada, ale serce bije dla Turcji :mrgreen:

[ Dodano: Pon Cze 23, 2008 11:35 ]
kasjopea napisał/a:
Dla mnie gwiazdą w tym meczu jest Zibi. Nie wiem co pił, ale jego komentarze mnie rozbrajają :hahaha:

No też z niego nie mogłem momentami...

maciej - Pon Cze 23, 2008 11:35

Zobaczymy, ja jednak obstawiam doświadczenie... :D
giewu - Pon Cze 23, 2008 11:42

nie czytałem całego tego tematu, nie wiem jak obstawialiście zwycięzców i jakie ewentualnie wyniki ...
moja skromna uwaga: finał Rosja-Niemcy ... wygrają Rosjanie :cool:

Rowan - Pon Cze 23, 2008 11:43

A ja się upieram, że nawet w baaardzo okrojonym składnie Turcy wyślą Niemców do domu.
rav1984 - Czw Cze 26, 2008 07:31

Rowan napisał/a:
A ja się upieram, że nawet w baaardzo okrojonym składnie Turcy wyślą Niemców do domu

no i szkoda, że ich nie wysłali, szczerze mówiąc wczorajszy mecz, tzn wygrana należała się Turkom

Rowan - Czw Cze 26, 2008 09:07

rav1984 napisał/a:
no i szkoda, że ich nie wysłali, szczerze mówiąc wczorajszy mecz, tzn wygrana należała się Turkom

Tak jest niezasłużenie wygrali Niemcy. Ale pierwszy gol dla Turków to był popis Lehmana :mrgreen:

Brt - Czw Cze 26, 2008 09:45

fakt :D przy drugim też się nie popisał :lol:
Bramkarz turecki też zresztą troche jak firanka w oknie stał w tej bramce ;) Po kiego wyłaził do tego dośrodkowania przy drugiej bramce dla niemców :hm:

maciej - Czw Cze 26, 2008 11:12

A ja nie obejrzałem... :(
lelek11 - Czw Cze 26, 2008 14:27

giewu napisał/a:
nie czytałem całego tego tematu, nie wiem jak obstawialiście zwycięzców i jakie ewentualnie wyniki ...
moja skromna uwaga: finał Rosja-Niemcy ... wygrają Rosjanie :cool:



zgadzam się w 100%

mario_81 - Czw Cze 26, 2008 14:43

ja chyba się przychylę do typów macieja, finał Hiszpania-Niemcy i pewnie Niemcy wygrają...
ale wczoraj turcy grali lepiej :wink:

rav1984 - Czw Cze 26, 2008 15:32

maciej napisał/a:
A ja nie obejrzałem...

no to masz czego żałować - mecz I klasa

Rowan - Czw Cze 26, 2008 15:33

Rosja w finale!!! Tu już się nie mogę pomylić.
rav1984 - Czw Cze 26, 2008 15:37

obyś tym razem miał rację, choć sercem jestem za hiszpanią
Rowan - Czw Cze 26, 2008 15:44

Wczorańsza pomyłka była to 4 pomyłka na Euro 2008, czyli z moimi typami nie jest źle :mrgreen:
rav1984 - Czw Cze 26, 2008 16:44

no to jak Ci tak dobrze idzie, to obstaw zwycięstwo Rosji w zakładach bukmacherskich :)
Azazel85 - Czw Cze 26, 2008 22:48

Oj Rowan Rowan.... coś forma spada.... ;>
rav1984 - Czw Cze 26, 2008 22:50

Rowan napisał/a:
Wczorańsza pomyłka była to 4 pomyłka na Euro 2008,

no to dzisiaj by była chyba 5 :)

Brt - Czw Cze 26, 2008 23:01

:lol: :D
nom dizś rosja padła fizycznie

thef - Czw Cze 26, 2008 23:22

thef napisał/a:
gdybym miał zagrać o pieniądze to:
Hiszpania - Włochy x, 2

Niemcy - Turcja 1
Rosja - Włochy 2

Niemcy - Włochy x, 1


Cholerka, mogłem zagrać u buka obstawiając wyniki w czasie regulaminowym. Jeszcze tylko remisu w finale brakuje ;)

mario_81 - Pią Cze 27, 2008 09:34

no i jak było do przewidzenia, Hiszpania w finale..ale ruskom dołożyli...3-0...ciekawe jak w finale będzie :roll:
maciej - Pią Cze 27, 2008 10:39

W finale będzie jak zwykle - obstawiam regulaminowy czas, jedną bramką dla Niemców (2:1 albo 3:2), bo w meczu z Rosją to Rosjanie grali fatalnie, a nie Hiszpanie fantastycznie (choć na tle ledwo ruszających się Rosjan Hiszpanie wyglądali na wirtuozów piłki), a Niemcy jak zwykle z "urzędniczą dokładnością" zagrają swoje - nie za dużo, nie za mało, tak, żeby wygrać jedną bramką. :D
piter34 - Pią Cze 27, 2008 11:10

Rowan napisał/a:
Ale pierwszy gol dla Turków to był popis Lehmana :mrgreen:

Moim zdaniem nie zawinił. Prawie obronił ;-)

Megabłąd (wielbłąd?) popełnił za to Rustu przy bramce Klosego...

Rowan - Sob Cze 28, 2008 08:47

piter34 napisał/a:
Moim zdaniem nie zawinił. Prawie obronił ;-)

Megabłąd (wielbłąd?) popełnił za to Rustu przy bramce Klosego...

Prawie robi wielką różnicę :mrgreen:

A jeśli chodzi o Rustu to rzeczywiście, jak wychodził to mógł wyjść przed niego a nie za niego. A wogóle to powinien w bramce zostać. Trener uczy: piłki z dośrodkowań na 11 metr wybijają obrońcy :mrgreen:

morris - Sob Cze 28, 2008 22:24

Rowan napisał/a:
Trener uczy: piłki z dośrodkowań na 11 metr wybijają obrońcy

E tam, ja znam inną szkołę, Rustu miał obowiązek do tej piłki wyjść, na lini i tak by nie miał szans. Wg. mnie gra na przedpolu świadczy o klasie bramkarza, nawet nasz superhero Boruc miał okazję się niepopisać, czego moim zdaniem wcale nie równowżą obronione sam na sam przede wszystkim beznadziejnie zagrane przez napastników (szczególnie austriackich).

rav1984 - Pon Cze 30, 2008 07:27

viva Espania :mrgreen:
Rowan - Pon Cze 30, 2008 07:56

morris napisał/a:
E tam, ja znam inną szkołę, Rustu miał obowiązek do tej piłki wyjść, na lini i tak by nie miał szans. Wg. mnie gra na przedpolu świadczy o klasie bramkarza, nawet nasz superhero Boruc miał okazję się niepopisać

Wiesz o tym, że bramkarze dzielą się na dwie grupy? Jedni królowie linii bramkowej, a drudzy pola karnego :wink: Boruc jest tym pierwszym Rustu też. A z tobą się nie zgadzam bo brakarz nie wychodzi tak daleko.

Thrillco - Pon Cze 30, 2008 08:08

morris napisał/a:
superhero Boruc miał okazję się niepopisać, czego moim zdaniem wcale nie równowżą obronione sam na sam przede wszystkim beznadziejnie zagrane przez napastników (szczególnie austriackich).


Piszacych w ten sposób postawiłbym chetnie na miejscu Artura i po 90 minutach (choc pewnie wystarczyłaby jedna akcja) porozmawiałbym ponownie o temacie.

Rowan napisał/a:
bramkarze dzielą się na dwie grupy? Jedni królowie linii bramkowej, a drudzy pola karnego Boruc jest tym pierwszym

Ciekawa teza...szczególnie po tym jak na zakończonym wczoraj EURO 90% akcji bronionych przez Artura kojarze z pola karnego nie lini bramkowej. Poza tym pamietam wiele innych sytuacji i meczów kiedy Boruc często był jak na gust wielu, o wiele za daleko od swojej bramki.

Co do wczorajszego...la viva espana!!!!!! Sie nalezało chłopakom bo pokazali piekna piłke, której dawno nie ogladałem. Niemcy typowo...za duzo szansy szukali w polemice z sędzią i w rzucaniu sie o wszystko...a o ile wiem wygrywa ten co cos gra a nie gada, krzyczy i gestykuluje. Nie podobało mi się totalnie wczorajsze zachowanie Ballacka, który wyraźnie stracił nerwy po tym jak wyłapał z bańki...no i szukał odwetu ale nie na bramce tylko na zawodnikach hiszpańskich. M.in. dlatego Niemcy przegrali zasłużenie.

morris - Wto Lip 01, 2008 00:16

Rowan napisał/a:
A z tobą się nie zgadzam bo brakarz nie wychodzi tak daleko

Na szczęście dla Hiszpanów Casillas nie zgadza się z Tobą, wczoraj miał conajmniej trzy (udane!!!) wyjścia do górnych piłek na jedenastkę. I to jest dowód na klasę bramkarza.
Rowan napisał/a:
Wiesz o tym, że bramkarze dzielą się na dwie grupy? Jedni królowie linii bramkowej, a drudzy pola karnego

Wg. mnie to tylko tłumaszenia się tych co nie potrafili nauczyć się grać na przedpolu (bo tego się trzeba nauczyć, sam refleks nie wystarczy).
Thrillco napisał/a:
Piszacych w ten sposób postawiłbym chetnie na miejscu Artura i po 90 minutach (choc pewnie wystarczyłaby jedna akcja) porozmawiałbym ponownie o temacie.

Boruc zrobił co do niego należało (tzn. wyszedł - w dobrym tempie w przeciwieństwie do wczorajszego wyjścia Lehmana, skrócił kąt, rozłożył nogi, zamknął oczy, a resztę zrobił napastnik). Trochę się znam na bronieniu i naprawdę "cudów" w tym nie ma, chociaż rozumiem, że bohater jest potrzebny. Z sentymemtu cieszę sie, że padło na bramkarza.

[ Dodano: Wto Lip 01, 2008 00:19 ]
Thrillco napisał/a:
na zakończonym wczoraj EURO 90% akcji bronionych przez Artura kojarze z pola karnego nie lini bramkowej

Nie bardzo zrozumiałeś, co oznacza gra na przedpolu (głównie chodzi o dośrodkowania, bo nawet kiepski bramkarz nie będzie stał na linii bramkowej przy sam na sam z połowy boiska)