Zobacz temat - [R75] światła dzienne diodowe
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R75] światła dzienne diodowe

Dam-Kam - Sob Cze 21, 2008 11:20
Temat postu: [R75] światła dzienne diodowe
Witam,
Mam nadzieje że zamieszczam to w dobrym dziale :wink: A więc przy przeglądaniu oferty serwisu na All... natrafiłem na światła dzienne diodowe i tak się zastanawiam jakby to wyglądało w R75 ?? Nawet zrobiłem 2 przykładowe fotomontaże (wybaczcie za jakość ale grafik ze mnie kiepski)




Co Wy koledzy o tym sądzicie ?? Warto czy nie ?? Bo ja już widziałem pare carów z takimi lub podobnymi światłami i muszę powiedzieć że optycznie strasznie odmładzają auto :grin:

argail - Sob Cze 21, 2008 11:36

Osobiście średnio uśmiecha się mi wyrywanie przeciwmgielnych po to żeby wsadzić diody ... no chyba że ktoś nie ma ;)
Zresztą .... jadąc nocą po trasie "diodowcy" doprowadzają moje biedne zmęczone oczy do histerii - nic nie widze tylko dwa wściekle jarzące się na biało punkty ...
W mieście idzie to jakoś przeżyć.

Dam-Kam - Sob Cze 21, 2008 11:43

nie no... jak widzisz nie mam przeciwmgielnych :wink: poza tym mam zamiar montować to u siebie (ewentualnie) więc Ty nie bedziesz musiał wywalać przeciwmgielnych :mrgreen: nie no żart argail oczywiście :grin: a co do jazdy nocą to mam to zamiar zamontować jak najbardziej zrognie z przepisami czyli będą się świeciły przy postojówkach ale jak włącze mijania to one zgasną same więc nie ma mowy o jarzeniu po oczach :smile:
No i główne pytanie, co o tym sądzicie czyli czy to wypada w R75 ?? ;>

[ Dodano: Sob Cze 21, 2008 13:33 ]
kwestia doczytania tu i tam i wiem ze dzienne powinny mieć owszem homologację oraz oznaczenie RL oznaczające światła dzienne a te mają oznaczenie A czyli postojowe... :/ swoją drogą sprzedają je jako dzienne ale takim ryzykantem nie jestem, szukam dalej :smile:

motopompa - Nie Cze 22, 2008 20:28

Mnie się to niespecjalnie podoba.. generalnie r75 jest autem niezbyt "tuningowalnym". Jest ładny sam w sobie :P Miałem możliwość fizycznie "przymierzyć" takie diodki wieczorem i muszę powiedzieć, że trochę kłócą się ze zwykłymi światłami. Chyba, że masz halogeny, ale jeśli auto ze zdjęcia jest Twoje, to nie masz :) Szukaj dalej, pozdrawiam :)
Dam-Kam - Nie Cze 22, 2008 20:53

no jak najbardziej moje, ale tak jak pisałem diody mają być jako światła dzienne wiec wieczoram by sie nie świeciły a tak w ogóle to nie mają i miały bo zrezygnowałem :wink:
Piotrass - Pon Cze 23, 2008 02:49

motopompa napisał/a:
generalnie r75 jest autem niezbyt "tuningowalnym"

POLAĆ MU :D

sogreg1 - Pon Lip 14, 2008 13:46

Dam-Kam napisał/a:
No i główne pytanie, co o tym sądzicie czyli czy to wypada w R75


Moim skromnym zdaniem jest to zbyt poważne (dostojne) auto, żeby jakieś ledy mu przyprawiać.
Co innego ksenony, albo porządny wydech, ale takie diody trącają amatorką i zwykłym szpanem. Daj sobie spokój i nie psuj mu wyglądu.